سخنگوی سازمان انرژی اتمی ایران گفت: با عنایت الهی و به برکت خون شهدای هسته ای و تلاش جوانان متخصص، در حوزه انرژی اتمی در بسیاری از شاخه ها ایران جزو کشورهای برتر دنیاست، مثال در بخش آب سنگین برترین دنیا ...

بهروز کمالوندی سخنگوی سازمان انرژی اتمی ایران در حاشیه نمایشگاه روایت پیشرفت که به همت مرکز ارتباطات دولت و روحانیت در قم برپا شده است، در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: برگزاری این قبیل نمایشگاه ها در راستای تحقق فرمایشات رهبر درخصوص فریضه جهاد تبیین تاثیر بسزایی خواهد داشت و رهبر انقلاب بیش از یک دهه است که درباره موضوع جهاد تبیین فرمایشاتی داشته اند. 

وی افزود: در جنگ شناختی و ترکیبی که امروز با آن مواجه هستیم دشمن در تلاش است با استفاده از راه های مختلف نظام را ناکارآمد جلوه دهد. 

کمالوندی گفت: اگر مردم ما نسبت به دستاوردهای نظام آگاهی نداشته باشند راه آن ها دچار انحرافاتی خواهد شد که این انحراف ها مدنظر دشمنان ماست.

سخنگوی سازمان انرژی اتمی ایران خاطرنشان کرد: به لطف خدا و تلاش جوانان کشورمان در حوزه انرژی اتمی در بسیاری از شاخه ها جزو کشورهای برتر در دنیا است، برای مثال در بخش آب سنگین اولین کشور برتر دنیا هستیم. 

کمالوندی اشاره کرد: در مثالی دیگر در حوزه رادیو دارو ایران قدم اول را در جهان برداشته است، واقعیت این است که مردم ما بیشتر با غنی سازی اورانیوم آشنا هستند اما باید بدانند که حیطه انرژی اتمی بسیار گسترده است. 

وی ادامه داد: جوان ایرانی ما وقتی ببیند که کشورمان در حوزه های مختلف سرآمد است، اعتماد به نفس پیدا کرده و توانایی های خود را باور می کند، از دست دادن انگیزه و باور همان نکته ای است که دشمن هدف خود قرار داده است.

کمالوندی با اشاره به اتفاقات اخیر غزه گفت: وقایعی که در یک ماه اخیر در غزه نشان داده شد، نقاب را از صورت غربی ها و استکبار برداشت، آن ها درخصوص کشور ما هم ادعا داشتند دارو هیچ تحریمی ندارد اما متاسفانه دشمنان دارو را هم از بیماران ما دریغ کرده بودند. 

وی در پایان افزود: دقیقا این اتفاق امروز در غزه نیز رخ داده و می بینید استکبار اجازه ورود دارو به فلسطین را نمی دهد و از همه مهم تر بیمارستان را هم موشک باران می کند. 

انتهای پیام

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان