اوقاف در پی توسعه خدمات اجتماعی است

۱۴۰۲/۰۹/۰۷ ۱۸:۲۸ چاپ کد خبر: 189466
مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان، توسعه خدمات اجتماعی را مورد توجه این سازمان دانست و گفت: نیت سازمانی ما خدمت به مردم است و چه بهتر که این خدمت بیشتر به بیماران ارایه شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، محمدتقی آشوبی رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان عصر امروز در نشست مشترک با مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان در دانشگاه علوم پزشکی با اشاره به حضور خیران در حوزه سلامت اظهار کرد: با توسعه مشارکت و تقویت اعتماد مسیر حضور خیران و نیکوکاران در نظام سلامت صعودی است. 

وی با اشاره به فرسودگی و عقب ماندگی نظام سلامت افزود: عرصه های خیرساز و یا عرصه هایی واگذار شده از سوی خیران به نظام سلامت اعم از بهداشت، درمان و آموزش تا حدودی این عقب ماندگی ها را جبران می کند. 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان همچنین با استقبال از مشارکت اوقاف در راستای توسعه فعالیت های دوجانبه گفت: خیر و منفعت اقدامات مشترک اوقاف با دانشگاه علوم پزشکی گیلان مستقیما به مردم می رسد. 

حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل تدینی مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان نیز در این نشست با اعلام آمادگی از توسعه همکاری اوقاف با دانشگاه علوم پزشکی گیلان اظهار کرد: امکانات و استعدادهایی در اوقاف و خیریه وجود دارد که می تواند بیشتر در خدمت نظام سلامت قرار بگیرد. 

وی توسعه خدمات اجتماعی را مورد توجه اوقاف و امور خیریه دانست و گفت: نیت سازمانی ما خدمت به مردم است و چه بهتر که این خدمت بیشتر به بیماران ارایه شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان با بیان اینکه برخی از املاک وقفی در استان می توانند تبدیل به احسن شوند، گفت: این آمادگی در اوقاف و امور خیریه استان گیلان وجود دارد تا برخی املاک با محوریت نظام سلامت در دستور کار قرار بگیرد. 

پایان پیام/۸۴۰۰۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان