در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

پژوهشگاه علوم و فنون هسته ای به نمایندگی از سازمان انرژی اتمی و با هدف معرفی آخرین دستاوردهای پژوهشی و فناورانه صنعت هسته ای در بیست و چهارمین دوره نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار حضوری ...

به گزارش ایسنا، پژوهشگاه علوم و فنون هسته ای به عنوان متولی پژوهش و فناوری در سازمان انرژی اتمی ایران و یکی از بازیگران عرصه پژوهش و فناوری در کشور، همچون سالیان گذشته و به عنوان نماینده سازمان در این نمایشگاه حضوری پررنگ خواهد داشت.

آخرین دستاوردهای پژوهشی و فناورانه پژوهشکده های مختلف در غرفه پژوهشگاه علوم و فنون هسته ای در زون A غرفه ۱۱ نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار در معرض دید علاقمندان قرار گرفته است.

برگزاری ۱۳ کارگاه تخصصی در حوزه های گوناگون و مرتبط با فناوری هسته ای در غرفه پژوهشگاه علوم و فنون هسته ای و نیز برگزاری ۲ کارگاه عمومی در محل کارگاه های عمومی نمایشگاه پیش بینی شده و علاقمندان می توانند به صورت مجازی و از طریق لینک B۲n.ir/NSRD در این کارگاه ها شرکت کنند. 

انعقاد تفاهم نامه های همکاری با سایر نهادها نیز از جمله برنامه های پیش بینی شده پژوهشگاه علوم و فنون هسته ای در بیست و چهارمین دوره نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار است.
بیست و چهارمین دوره نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار با هدف معرفی آخرین دستاوردهای پژوهشی و فناورانه کشور از ۲۰ تا ۲۲ آذرماه در مصلای تهران برگزار می شود.

انتهای پیام


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان