در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

تیم بوکس نوجوانان آستانه اشرفیه مقتدرانه و با کسب مدال های خوشرنگ بر سکوی نخست رقابت های قهرمانی بوکس گیلان ایستاد.

به گزارش خبرگزاری فارس از آستانه اشرفیه، تیم شهرستان آستانه اشرفیه که با ۱۰ بوکسور و به مربیگری مسعود باقری و محمد عیسی پور در ۲ رده سنی نوجوانان و جوانان در مسابقات انتخابی قهرمانی کشور شرکت کرده بود توانست با کسب سه مدال طلا و سه نقره و با اختلاف امتیازی هفت امتیاز برای نخستین بار قهرمان رقابت های بوکس نوجوانان گیلان شود.

همچنین تیم جوانان آستانه اشرفیه نیز  با کسب ی ک طلا و ۲ نقره به کار خود در این رقابت ها پایان داد.

بابک بردبار رئیس هیئت بوکس گیلان در حاشیه این مسابقات و در گفت وگو با خبرنگار فارس در آستانه اشرفیه اظهار کرد: مسابقات قهرمانی بوکس گیلان انتخابی رقابت های کشوری و ملی با حضور ۱۱۷ بوکسور از ۱۷ شهرستان گیلان در ۲ رده سنی نوجوانان و جوانان در روزهای چهارشنبه چهار بهمن الی جمعه ۶ بهمن به میزبانی آستانه اشرفیه و در سالن بوکس این شهرستان برگزار شد.

وی با بیان اینکه مسابقات قهرمانی بوکس گیلان انتخابی رقابت های کشوری در ۱۳ وزن برگزار شده است، گفت: نفرات اول هر وزن به علاوه نفرات برتر کمیته فنی مسابقات به اردوهای تیم منتخب گیلان برای مسابقات کشوری دعوت می شوند تا پس از اعلام لیست نهایی به مسابقات کشوری و انتخابی تیم ملی اعزام شوند.

به گفته رئیس هئیت بوکس گیلان در پایان این رقابت ها در رده سنی نوجوانان آستانه اشرفیه با ۲۱ امتیاز قهرمان شد و تیم های آستارا و رشت به ترتیب با امتیازهای ۱۴ و ۱۲ دوم و سوم شدند، همچنین در رده سنی جوانان نیز رشت با ۲۳ امتیاز تیمی قهرمان و لاهیجان با ۱۷ امتیاز دوم و تیم های خمام و صومعه سرا با هشت امتیاز به مقام سومی مشترک رسیدند.

بردبار با بیان اینکه مسابقات کشوری انتخابی تیم ملی رده سنی جوانان در اواخر بهمن برگزار خواهد شد، افزود: زمان مسابقات کشوری انتخابی تیم ملی رده سنی نوجوانان مشخص نشده است.

پایان پیام/۸۴۰۰۸


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان