طبق اعلام سخنگوی ستاد انتخابات گیلان، در لیست چهارم شورای نگهبان پنج نفردیگر به تایید صلاحیت شدگان مجلس در گیلان اضافه شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، جواد شفیعی ثابت دبیر ستاد انتخابات گیلان امشب در جمع خبرنگاران در سالن ستاد انتخابات اظهار کرد: شورای نگهبان در مهلت قانونی بررسی اعتراض داوطلبان، تاکنون چهار لیست تائید صلاحیت شدگان را ابلاغ و اعلام کرده که در لیست دور چهارم به تعداد پنج نفر به تائید صلاحیت شدگان دوازدهمین دوره انتخابات مجلس اضافه شد. 

وی با بیان اینکه هیات نظارت استان و مرکزی، ابتدا ۳۵۸ نفر را تائید صلاحیت کردند و سپس در چهار مرحله شورای نگهبان جمعا ۹۴ نفر را تائید صلاحیت اعلام کرد، گفت: در مجموع تعداد تایید شدگان به ۴۵۲ نفر رسید که در این فاصله با احتساب انصراف ۶ نفر پس از دریافت تایید از هیات نظارت مجموع داوطلبانی که در یازده حوزه انتخابیه گیلان هستند به ۴۴۶ نفر رسیده است. 

ستاد انتخابات گیلان با بیان اینکه در لیست پنج نفر اخیر، سه نفر از حوزه انتخابیه رشت و خمام و دو نفر هم از حوزه انتخابیه رودسر و املش و فومن و شفت به مجموع تایید صلاحیت شدگان اضافه شد، افزود: شورای نگهبان تا ۲۰ بهمن همچنان امکان قانونی افزایش تائید داوطلبان را دارد. 

پایان پیام/۸۴۰۰۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان