به گفته مدیرعامل شرکت بیمه ایران از ابتدای امسال تا دی ماه گذشته،   این بیمه با فروش ۵۵ هزار میلیارد تومان بیمه نامه، ۳۳ هزار میلیارد تومان در مجموع ۱۰ ماه نخست سال خسارت بیمه ای پرداخت کرده که روزانه ...

به گزارش خبرگزاری فارس از صومعه سرا، حسن شریفی مدیر عامل شرکت بیمه ایران پیش از ظهر امروز در مراسم افتتاحیه ساختمان بیمه ایران در صومعه سرا با بیان اینکه پرداخت بیمه خسارت یکی از اهداف شرکت بیمه در کشور است، اظهار کرد: از ابتدای امسال تا دی ماه گذشته، این شرکت بیمه با فروش ۵۵ هزار میلیارد تومان بیمه نامه، ۳۳ هزار میلیارد تومان در مجموع ۱۰ ماه نخست سال خسارت بیمه ای پرداخت کرده که روزانه معادل ۱۱۰ میلیارد تومان می شود.

وی با اشاره به راه اندازی ۲۰۷ شعبه شرکت بیمه در کشور در ۸۸ سال گذشته گفت: بیمه ایران به عنوان تنها بیمه دولتی در ایران برای امنیت اقتصادی مردم تلاش می کند.

مدیرعامل شرکت بیمه ایران با اشاره به طراحی و اجرای چند بسته و خدمت جدید بیمه ای تا پایان امسال بیان کرد: بیمه حامی آتش سوزی، بیمه سپاس و بیمه محصولات هیئت مدیره از جمله این بسته های جدید بیمه ای است.

به گفته شریفی، ساختمان بیمه ایران در شهرستان صومعه سرا که شهرهای فومن، شفت و ماسال را هم تحت پوشش قرار می دهد در سه طبقه با زیربنای ۵۰۰ مترمربع و ۱۱ میلیارد تومان هزینه ساخته شده است.

پایان پیام/۸۴۰۰۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان