در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

استاندار گیلان با اشاره به آخرین وضعیت احداث پل اسالم در شهرستان تالش گفت: ساخت این پل در حال انجام و سازه و پایه های آن در حال نصب بوده و به زودی آماده بهره برداری است.

به گزارش خبرگزاری فارس از تالش، اسدلله عباسی بعدازظهر امروز در حاشیه بهره برداری از پروژه های تجمیعی شرکت گاز و در جمع خبرنگاران با اشاره به آخرین وضعیت احداث پل اسالم در شهرستان تالش اظهار کرد: ساخت این پل در حال انجام و سازه و پایه های آن در حال نصب بوده و به زودی آماده بهره برداری است. 

وی از گازدار بودن ۹۷ درصد روستائیان گیلان خبر داد و گفت: در هفتمین روز از دهه مبارک فجر به ۲۲ روستای گیلان در شهرستان های تالش، آستارا، رودبار، رودسر شامل رحیم آباد و اشکورات و املش گازرسانی شده است. 

استاندار گیلان با بیان اینکه دولت سیزدهم از هیچ تلاشی برای رفع محرومیت در کشور دریغ نمی کند، افزود: در سال ۹۹ عملیات گازرسانی به روستای کسمه جان تالش متوقف شده بود ولی با روی کار آمدن دولت سیزدهم عملیات اجرایی گازرسانی دوباره آغاز و در دهه فجر امسال شاهد افتتاح دوباره آن بودیم. 

عباسی از افتتاح ۳۰۸ پروژه در شهرستان تالش در دهه فجر خبر داد و بیان کرد: این تعداد پروژه با اعتبار ۵۶۷ میلیارد تومان به بهره برداری رسیده و امروز هم شاهد افتتاح یک واحد تولیدی در حوزه صنایع چوب و صنعتی بودیم. 

وی یکی از مشکلات منطقه را مسئله راه و جاده دانست و گفت: راه روستایی این منطقه دچار فرسودگی شد لذا دستور دادیم این جاده از طریق سهم عشایری وزارت جهاد کشاورزی ترمیم و بازسازی شود. 

استاندار گیلان احداث واحد مسکن روستایی را مطالبه به حق مردم منطقه برشمرد و افزود: در حوزه خودکفایی، مسکن، اشتغال و توسعه روستا اقدامات خوبی در گیلان انجام شده و دستور دادیم تا برای احداث مسکن روستایی برای بومیان محلی، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اهتمام لازم داشته باشند. 

عباسی با بیان اینکه ایجاد زیرساخت در روستاهای کشور یکی از مهم ترین اهداف و سیاست های دولت سیزدهم است، تصریح کرد: دولت سیزدهم همواره یار و یاور مردم و به ویژه محرومین بوده و از نخستین روز روی کار آمدن این دولت اقدامات بسیار خوبی در حوزه گازرسانی، برق رسانی، آبرسانی و ایجاد جاده در روستاها و مناطق دوردست انجام شده است. 

پایان پیام/۸۴۰۰۸


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان