در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

پایان سریال طرح ترافیک در آستانه اشرفیه

۱۴۰۲/۱۱/۱۸ ۰۰:۲۷ کد خبر: 191677
به گفته رئیس شورای شهر آستانه اشرفیه با نصب جدا کننده ها، آماده شدن مقدمات لازم و بر اساس مصوبه شورای ترافیک که بنابر خواسته ساکنین و کسبه خیابان سردار جنگل بود این خیابان از روز پنجشنبه ۱۹ بهمن، به ...

به گزارش خبرگزاری فارس از آستانه اشرفیه، چند وقتی است که شهر آستانه اشرفیه درگیر طرح ترافیک است و عدم تعیین تکلیف این مسئله و اظهارات ضد و نقیض مسؤولان منجر به اعتراض مردم و اهالی شهر شد که گزارشی با عنوان «بلاتکلیفی سریالی طرح ترافیک در آستانه اشرفیه» توسط خبرگزاری فارس منتشر کرد. (اینجا بخوانید)

با توجه به شدت اعتراض اهالی خیابان امام خمینی(ره) و سردار جنگل، خبرگزاری فارس بار دیگر پیگیر تعیین تکلیف نهایی طرح ترافیک در شهر آستانه اشرفیه شد و گزارشی با عنوان «کلاف سردرگم طرح ترافیکی در آستانه اشرفیه» در خروجی این خبرگزاری قرار گرفت. (اینجا بخوانید)

نصب نیوجرسی های جداکننده در خیابان امام آستانه اشرفیه

حال بعد از گذشت تقریبا یکسال از اجرای طرح ترافیک در شهر آستانه اشرفیه، وحید قربانی رئیس شورای اسلامی این شهر در گفت وگو با خبرنگار فارس در آستانه اشرفیه می گوید با مصوبه شورای ترافیک، مینی نیوجرسی های جدا کننده در خیابان امام آستانه اشرفیه حدفاصل میدان معین تا میدان حرم نصب شده است.

وی با اشاره به ۲ طرفه شدن خیابان سردار از روز پنجشنبه هفته جاری گفت: نصب جدا کننده ها، آماده شدن مقدمات لازم و بر اساس مصوبه شورای ترافیک که بنابر خواسته ساکنین و کسبه خیابان سردار جنگل بود این خیابان از روز پنجشنبه ۱۹ بهمن، به حالت دوطرفه برمی گردد.

به گفته رئیس شورای اسلامی شهر آستانه اشرفیه این تغییر باهدف رونق دوباره خیابان سردار جنگل، کاهش ترافیک و تسهیل دسترسی به مرکز شهر و حرم مطهر از سمت جاده رودبنه است.

پایان پیام/۸۴۰۰۸


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان