نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به مشارکت و حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش رو گفت: حضور مردم در انتخابات پشت پا زدن به روی همه تفرقه افکنی های دشمنان داخلی و خارجی است.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، آیت الله رسول فلاحتی نماینده ولی فقیه در گیلان ظهر امروز در جلسه شورای اداری گیلان در سالن الغدیر استانداری با اشاره به مشارکت و حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش رو اظهار کرد: حضور مردم در انتخابات، پشت پا زدن به روی همه تفرقه افکنی های دشمنان داخلی و خارجی است. 

وی با بیان اینکه مردم ایران با تکیه برای نیروی ایمان و با منویات امام راحل (ره) تواستند رژیم پهلوی را سرنگون کنند، گفت: حکومت اسلامی در هر جا که باشد اگر بر سه اصل دین، رهبری و مردم تکیه کند دیگر هیچ قدرتی نمی تواند آن حکومت را شکست دهد. 

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به تلاش دشمن برای ایجاد هویت سازی جعلی و هویت سوزی در جمهوری اسلامی افزود: دشمنان این کشور همواره به ملتهب کردن فضا هستند اما نظام اسلامی خواهان عدم التهاب در جامعه اسلامی است.

فلاحتی نقش رسانه در ایجاد آرامش در جامعه را بسیار مهم دانست و بیان کرد: دشمنان ایران اسلامی با داشتن رسانه های قوی در صدد تحریف و تشویش اذعان عمومی جامعه و دنیا علیه ایران هستند و رسانه ها در صورت تبیین درست دستاوردها می توانند کشور را به قله های پیشرفت برسانند و این قدرت رسانه را می رساند. 

پایان پیام/۸۴۰۰۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان