به گزارش لنگرخبر، عباس بایرامی رییس سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس کشور امروز در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن در میدان انقلاب لنگرود با بیان اینکه شور مردم لنگرود در دوران انقلاب را، از همین میدان شاهد بودیم، اظهار کرد: مرکز شهر لنگرود میعادگاه عاشقان انقلاب اسلامی است و همه تحرکات قبل و بعد از انقلاب در این میدان رخ میداد و مردم در این مرکز با رژیم شاه مقابله می کردند و حتی رزمندگان از همین مکان به جبهه اعزام می شدند و شهدا نیز در همین مکان تشییع می شدند.

وی با بیان اینکه انقلاب ها برای پیروزی به چند ایدیولوژی نیاز دارند، گفت: امام خمینی احیاگر دین خدا در شرایط آن روز بود در حالی که اندیشمندان غربی گفته بودند که دین در همه جوامع و ادیان مرده است.

رییس سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس کشور با بیان اینکه رهبری انقلاب توسط فردی زاهد، عالم و فقیه واجدالشرایط به نام امام خمینی هدایت شد، تصریح کرد: اگر ایدیولوژی انقلاب درست باشد و رهبری هم کامل باشد و مردم همراهی نکنند انقلاب صورت نمی گیرد و این مردم بودند که در کنار دو شاخصه قبلی یعنی ایدئولوژی و رهبری، در صف انقلاب ماندند و هنوز هم پای آرمان های انقلاب ایستاده اند. 

بایرامی با بیان اینکه خیلی از انقلاب های جهان در نسل های دوم و سوم خود از نسل اول خود جدا می شوند ولی بین نسل های انقلاب تاکنون پیوستگی وجود دارد و راهپیمایی های همه ساله این را نشان می دهد، افزود: انقلاب اسلامی مقابل طاغوتی پیروز شد که هیچ اختیاری هم از خود نداشت و کشورهای استکباری بدون اطلاع شاه در کشور ایران همه کار می کردند.

وی با بیان اینکه در جمهوری اسلامی هر کسی با هر عنوانی، فاسد باشد، لابی کند و پارتی بازی انجام دهد، دنباله رو همان رژیم فاسد شاه است، گفت: دستگاه های نظارتی نیاز است تا با آن تعداد هر چند کم باشد برخورد جدی انجام دهد.

رییس سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس کشور با اشاره به پیشرفت های انقلاب اسلامی در چهار دهه گذشته بیان کرد: ایران در چند هفته گذشته چندین موشک ماهواره بر به فضا پرتاب کرد که این فناوری تماما توسط جوانان ایران و بدون تکیه به کشورهای غربی صورت گرفت که مرود شگفت مردم دیگر جهان شد.

بایرامی با تاکید بر ضرورت آسیب شناسی مشکلات موجود در جامعه افزود: یکی از مشکلات فعلی در جامعه، وضعیت معیشت است که باید همه مسؤولین تمام تلاش خود را برای کاهش مشکلات مردم بگذارند. 

وی با بیان اینکه نیاز نیست تا جوانان فساد نظام طاغوت را از تاریخ بخوانند بلکه می توانند فساد شاه را از اطرافیان شاه و غربیان بخوانید و بدانند، گفت: اسرائیل در مسئله غزه و فلسطین شکست خورده و جبهه مقاومت لبنان با تاسی از انقلاب اسلامی روبروی رژیم غاصب ایستاده است. 

رییس سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس کشور با بیان اینکه جنگ امروز ما با دشمن جنگ ترکیبی است که در راس آن جنگ شناختی قرار دارد، تصریح کرد: در اغتشاشات گذشته دشمن بر روی اذهان جوانان کار کرد که حتی برخی جوانان شعارهایی می داند که حتی با مسایل ملی هم منافات داشت و آموزش و پرورش در خصوص جوانان کار مهمی دارد و باید اغناسازی برای جوانان ایران صورت گیرد. 

بایرامی با بیان اینکه هر انتخابات فصل نوینی در انقلاب است، افزود: یازده اسفند وعده گاه همه مردم است و هر رای ما به معنای قدرتمندتر کردن انقلاب و ایران در عرصه های جهانی است و جدا از این، این حق همه افراد است که کاندیداهای مدنظر خود را انتخاب کنند. 

وی با بیان اینکه خلا قانون گذاری در متن قانون زیاد داریم، گفت: یکی از مسایل مهم، بروزرسانی قانون بنا به نیاز امروز است تا فعالین و کارآفرینان بتوانند به خوبی فعالیت خود را انجام دهند و باید نمایندگان قانون گذاری درست کنند و در ادامه نظارت بر حسن انجام کار نیز انجام دهند. 

رییس سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس کشور با بیان اینکه کاندیداها نباید سیاه نمایی کنند و به گونه ای صحبت کنند که جمهوری اسلامی هیچ کاری انجام نداده است، تصریح کرد: اشکال همیشه هست که باید رفع گردد ولی اشکال کوچک نباید بر روی توانمندی های بزرگ انقلاب و ایران در طول چهار دهه گذشته، سایه بیندازند و برخی کاندیداها به مشکلات کوچک نیز دامن بزنند. 

پایان پیام/۸۴۰۰۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان