مردم سرزمین دیار میرزا کوچک جنگلی در چهل و پنجمین بهار انقلاب اسلامی با حضور پرشور و شکوه خود در میدان تاریخی و فرهنگی شهرداری رشت سالروز انقلاب اسلامی را جشن گرفتند.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، مردم انقلابی و باغیرت رشت صبح امروز با راهپیمایی در مسیرهای چهارگانه و تجمع در میدان شهدای ذهاب (شهرداری)، فرارسیدن چهل و پنجمین بهار انقلاب خود را جشن گرفتند. 
 


نسل بعد از نسل در راه انقلاب هستیم

 

مردمان سرزمین گیل و دیلم که امروز ۴۴ سال از رهایی از قیود نفسانیت و حکمرانی طاغوت بر آن ها گذشته با حضور خود مهر تأییدی بر تداوم راه امام شهدا زدند و بار دیگر با آرمان های بلند امامین انقلاب تجدید پیمان کردند. 

پدران و مادران، دختران و پسران، کوچک و بزرگ در دیار میرزا امروز بار دیگر به بهانه انقلاب اسلامی ایران گرد هم آمدند تا به جهانیان و بیگانگان داخلی و خارجی ثابت کنند تا پای جان برای ایران و انقلابشان ایستاده اند. 
 


ما خانوادگی اهل انقلابیم و عاشق ایران

 

 


عشق به سرزمین مادری زیباترین میراث باباها است

 

خالقان و وارثان انقلاب اسلامی که عزم و اراده و تداوم حضورشان، استقلال، آزادی و جمهوریت را برایشان به ارمغان، حق را بر باطل پیروز و انسانیت و شرافت را احیا کرده امروز در هسته مرکزی فرهنگی تاریخی رشت جمع شدند و یک صدا با شعارهای انقلابی، وحدت بخش و دشمن شکن، اعتقاد، باور و دل بستگی خود به انقلاب را فریاد زدند. 

رشتوندان امروز در اختتامیه ویژه برنامه های چهل و پنجمین بهار انقلاب اسلامی در پیاده راه فرهنگی رشت، با حضور حداکثری و غیرقابل شمارش خود ثابت کردند در خلق حماسه های پی درپی در کشور پیشگام هستند و همچون ۸ دی در سال ۱۳۸۸، آماده خلق حماسه سیاسی در انتخابات پیش رو هستند. 


ما بر درخت تناور انقلاب تکیه داده ایم

 

امروز، میدان شهدای ذهاب رشت محلی برای نشان دادن اتحاد، همدلی، همبستگی، مشارکت، خروش و جوشش نوجوانان و جوانانی بود که حضورشان برای دوستان امیدبخش و برای دشمنان نفرت انگیز و موجب سرخوردگی بود. 

پایان پیام/۸۴۰۰۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان