سخنگو و معاون امور بین الملل، حقوقی و مجلس سازمان انرژی اتمی ایران گفت: حضور و مشارکت گسترده مردم و بودن آن ها در صحنه های گوناگون یکی از معجزات انقلاب اسلامی است.

به گزارش ایسنا، بهروز کمالوندی در جریان حضور در راهپیمایی چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اظهار کرد: حرکت پرشتاب انقلاب نیازمند حضور گسترده مردم در صحنه های گوناگون است که راهپیمایی ۲۲بهمن ماه یکی از این صحنه ها است و هر ساله این مهم به صورت با شکوهی برگزار می شود.

وی افزود: حرکت انقلابی را نباید فقط یک حرکت سیاسی دانست؛ بلکه یک حرکت دینی است و در مسیر مبارزه حق علیه باطل، انسان باید تصمیم بگیرد که قرار است در کدام مسیر حرکت کند. به نظر بنده امروز برای دنیا کاملا روشن شده که حق در حال جلوه گری بوده و باطل نیز به خوبی دیده می شود. آنچه در غزه می گذرد همه چیز را برای همه روشن کرده؛ رژیم صهیونسیتی، در سمت و تفکر باطل در حال تلاش بیهوده است؛ البته تردیدی نیست که حق بر باطل پیروز می شود.

سخنگوی سازمان انرژی اتمی ایران تاکید کرد: مهم است که ما به عنوان کسانی که اعتقاد به انقلاب و دفاع از حق داریم در این مسیر و در صحنه های گوناگون نظیر راهپیمایی ۲۲ بهمن، حضوری موثر داشته باشیم، همچنین مشارکت در صحنه های سیاسی مانند انتخابات نیز بسیار مهم است و انتظار می رود مردم با حضور گسترده و مشارکت خود دشمن را بیش از پیش ناامید کنند.

معاون امور بین الملل، حقوقی و مجلس سازمان انرژی اتمی ایران درباره اهمیت حضور گسترده مردم در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: به مردم عزیز کشورمان توصیه می کنم درانتخابات آتی مشارکت وسیع داشته باشند. زیرا استکبار به دنبال ایجاد ناامیدی در میان مردم نسبت به انقلاب اسلامی است و برای تحقق این موضوع نیز تلاش های فراوانی کرده و ترفندهای زیادی را به کار می گیرد؛ به یاری خداوند متعال حضور مردم در صحنه های گوناگون خلاف خواسته استکبار بوده است.

کمالوندی گفت: یکی از حوزه هایی که مایه اقتدار بوده و به گفته مقام معظم رهبری آبروی کشور است؛ صنعت هسته ای است. این صنعت به صورت بسیار موثر و توفنده در حال حرکت است و به مردم عزیز کشور نوید می دهیم که هر روز شاهد پیشرفت های بیشتر و بهتر صنعت و فناوری هسته ای خواهیم بود.
انتهای پیام

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان