معاون سازمان انرژی اتمی ایران گفت: حضور پررنگ و باعظمت ملت بزرگ ایران در چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب، تبلور وفاداری و نشان دهنده تعهد مردم به انقلاب اسلامی است.

به گزارش ایسنا، سیدامیرحسین فقهی در جریان حضور در مراسم چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و راهپیمایی ۲۲ بهمن، اظهار کرد: هرساله در ۲۲ بهمن شاهد حضور پررنگ و باعظمت ملت بزرگ ایران در صحنه و جشن پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی هستیم که نشان دهنده وفاداری و تعهد آنان به انقلاب و جمهوری اسلامی است.

رییس پژوهشگاه علوم و فنون هسته ای تصریح کرد: مردم با حضور چشمگیر خود در این مناسبت مهم به وظیفه خود عمل کرده اند و در مقابل ما مسوولان نیز موظفیم با توان مضاعف نسبت به حل مسایل و مشکلات مردم اقدام کنیم.

وی افزود: ضروری است که با توجه به «همیّت داخلی» مشکلات را برطرف سازیم؛ زیرا با این کار به دشمن اجازه ناامید کردن مردم را نخواهیم داد.

وی تصریح کرد: باید برای حل مشکلات مردم تلاش مضاعفی داشته باشیم زیرا این کار در نهایت موجب افتخار و سربلندی ایران می شود، در این مسیر باید خود را بدهکار مردم بدانیم و در انجام امور همیشه نسبت به ملت بزرگ ایران وفادار باشیم.

فقهی گفت: مسوولان باید در ذهن خود این باور را داشته باشند که اگر اعتبار، جایگاه و احترامی دارند، توسط مردم به آن ها داده شده و در مقابل باید بتوانند پاسخگوی اعتماد عمومی ملت باشند.

معاون سازمان انرژی اتمی ایران در پایان اظهار کرد: یکی از مهم ترین موضوعاتی که در کشور باید تقویت شود؛ اعتماد عمومی و پشتوانه مردمی است بنابراین برای تحقق این اصل مهم ضروری تا مسوولان تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات مردم به کار گیرند.
انتهای پیام

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان