در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

رییس پژوهشگاه علوم و فنون هسته ای با تاکید بر نقش موثر دانشجویان بورسیه سازمان انرژی اتمی ایران در پیشرفت کشور خواستار تلاش مضاعف آنها برای تحقق این امر شد.

به گزارش ایسنا، رییس پژوهشگاه علوم و فنون هسته ای در نخستین گردهمایی دانشجویان بورسیه مقطع تحصیلی کارشناسی سازمان انرژی اتمی ایران ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، خطاب به خانواده دانشجویان بورسیه اظهار کرد: شما عزیزان همانند باغبان هایی ماهر توانسته اید گل های باطراوتی پرورش دهید که از میان تعداد زیادی از متقاضی، به عنوان بورسیه های این سازمان در دانشگاه های برتر مشغول تحصیل شده اند.

سید امیرحسین فقهی تصریح کرد: تلاش ها و زحمات شما به ثمر نشسته و باید بدانید که فرزندان شما مایه افتخار ما هستند.

وی خطاب به دانشجویان بورسیه سازمان انرژی اتمی ایران گفت: شما عزیزان ادامه دهنده راه کسانی هستید که در دوران هشت سال دفاع مقدس از میهن دفاع کرده و آن را حفظ کردند.

فقهی افزود: خداوند با آفرینش هر فرد به او ماموریتی محول می کند و ماموریت شما به عنوان نخبگان، دانشمندان و مدیران آینده کشور این است که پذیرای این مسوولیت باشید و برای پیشرفت کشور، تلاش و کوشش مضاعف کنید.

رییس پژوهشگاه علوم و فنون هسته ای تاکید کرد: ما و شما ماموریت داریم تا کشور را پیش ببریم و باعث پیشرفت و تعالی میهن شویم زیرا سازمان انرژی اتمی جزو فاخرترین مجموعه هایی است که می توان در آن خدمت کرد.
معاون سازمان انرژی اتمی ایران اظهار کرد: دانشجویان بورسیه شده از هم اکنون باید اهداف خود برای خدمت رسانی در صنعت هسته ای را مشخص کرده و رشته ای که قرار است در مقاطع تحصیلات تکمیلی ادامه دهند را تعیین کنند.

وی گفت: شما عزیزان باید بدانید که وسیع ترین حوزه علوم و فناوری، حوزه هسته ای است و تحصیل و کار در این عرصه در بالاترین سطوح قرار دارد.
فقهی در پایان خاطرنشان کرد: تلاش شما دانشجویان به پیشرفت صنعت هسته ای کمک می کند و در مقابل بر عزت شما نزد مردم می افزاید.
انتهای پیام


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان