در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور در واکنش به خبر منتشر شده صبح امروز در برخی خبرگزاری ها مبنی بر تغییر عده ای از مدیران این شورا، این موضوع را تغییرات درونی مطرح کرد و گفت: گردش افراد، نافی توانمندی آنها نیست.

به گزارش ایسنا، صبح امروز خبری با عنوان «تغییرات گسترده در شورای فرهنگ عمومی کشور» در حالی در کانال های خبری دست به دست می شد که عده ای آن را بر خلاف بخش نامه اعلام شده از سوی محمد مخبر - سرپرست ریاست جمهوری ـ به دستگاه های اجرایی کشور مبنی بر خودداری از هرگونه تغییر در ساختارهای سازمانی، جابه جایی نیروی انسانی و نقل و انتقال اموال دولتی، اعمال آیین نامه جدید و هرگونه اقدامات خارج از ضوابط و مقررات دانستند.

این تغییرات در ترکیب مدیریتی شورا و در بخش دبیرخانه کارگروه ساماندهی مد و لباس رخ داده است. موضوعی که واکنش سریع دبیر شورای فرهنگ عمومی را در پِی داشت.

عاطفه خادمی - دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور ـ پیش از ظهر روز یکشنبه - ۲۰ خرداد در تازه ترین اظهارات خود در دیدار با کارکنان شورای فرهنگ عمومی و کارگروه ساماندهی مُد و لباس با تاکید بر اینکه مدیران گذشته سرمایه های ماندگار یک مجموعه هستند، بیان کرد: نیاز است با به کارگیری افراد توانمند، در پست های جدید پویایی یک مجموعه را حفظ کنیم.

وی تصریح کرد: تغییرات مدیریتی در کارگروه ساماندهی مد و لباس و شورای فرهنگ عمومی برای ایجاد ظرفیت های جدید مدیریتی و پیشرفت بیش از پیش این ۲ نهاد انجام خواهد شد.

سرپرست کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور استفاده بهینه از توانمندی ها، قابلیت و استعدادهای افراد بر اساس اصول شایسته سالاری و عدالت محوری را خط مشی فعالیت های پیش روی شورای فرهنگ عمومی و کارگروه ساماندهی مُد و لباس کشور عنوان کرد.

وی در ادامه بیان کرد: نسبت جایگاه شورای فرهنگ عمومی با شورای عالی انقلاب فرهنگی، احیای شأن شورای فرهنگ عمومی، فعال سازی شورای فرهنگ عمومی استان ها و توجه ویژه به ظرفیت نیروی انسانی شورا و کارگروه ها از برنامه های اصلی شورای فرهنگ عمومی در دوره مدیریت جدید است.

انتهای پیام


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان