نامه رهبری به جوانان اروپایی ۷۰۰ هزار بار وارد فضای مجازی شد/بیشتر کسانی که در مراکز علمی اسلام را ترویج می‌دهند غیرمسلمان هستند

آیت‌الله رمضانی با بیان اینکه اسلام برپایه محبت بنا شده است و دشمن توسط رسانه ها ترویج خشونت میکند، گفت : بیشتر کسانی که در مراکز علمی اسلام را ترویج می‌دهند غیرمسلمان هستند و اسلام توسط غیرمسلمان دارد جهانی می‌شود.

کد خبر : 21112
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۳ - ۹:۳۴
نامه رهبری به جوانان اروپایی ۷۰۰ هزار بار وارد فضای مجازی شد/بیشتر کسانی که در مراکز علمی اسلام را ترویج می‌دهند غیرمسلمان هستند

به گزارش لنگرنیوز، آیت‌الله رضا رمضانی شب گذشته در مسجد شهدا لنگرود و در جمع مردم پیرامون بازتاب نامه رهبر معظم انقلاب به جوانان اروپایی، گفت : بعد از انقلاب اسلامی ایران، ما با یک جنبش دینی در جهان مواجه هستیم که تمام ادیان در سطح جهان فعالیت خود را بیشتر کردند.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه فعالیت جنبش اسلامی بیش از ادیان دیگر چشم گیر تر بود، افزود : در اوایل انقلاب حدود ۱۰۰ مرکز دینی در هامبورگ المان وجود داشت که امروزه شاهد فعالیت بیش از ۲ هزار و ۷۰۰ مرکز دینی هستیم.

وی اظهار کرد : با فعالیت جنبش اسلامی امروز شاهد افزایش مسلمانان در غرب هستیم که هم اکندن در اروپا ۶۰ میلیون مسلمان زندگی میکنند.

آیت‌الله رضا رمضانی امروزه ملسمانان به عنوان یک مهاجر محسوب نمیشوند بلکه شهروند اولیه به حساب می آیند و در برخی کشورها اسلام به عنوان دین اصلی است البته هم اکنون در حال انجام برخی اقدامات برای محدود کردن فعالیت دینی نیز هستند.

وی با اشاره به تهیه متون درس های اسلامی در غرب، اضافه کرد :  متون درس های اسلامی برای فرزندان مسلمان غربی تهیه شده است تا تعالیم دینی را از کتب اسلامی بیامورند که این کار مهمی در جهان غرب است.

نماینده مردم گیلان در خبرگان رهبری افزود : در جهان غرب با اسلام های متعددی مواجه هستیم که اسلام لیبرال نمونه ای از آن است که در این نوع افراد فقط نام مسلمانی را یدک میکشند ولی ضرورتی برای رعایت حجاب و نماز خواندن و … ندارند.

آیت‌الله رمضانی گفت : اسلام افراطی نمونه دیگر اسلام های غرب است که تکفیری ها و سلفی ها نمونه ای از اسلام افراطی هستند که فتواهای دور از منطق قرآن و اسلام را در مناطق مختلف جهان انتشار و تبلیغ میکنند.

رمضانی تصریح کرد : اسلام هراسی و اسلام ستیزی نمونه سوم اسلام در غرب است که توسط صهیونیست اداره میشود که حتی قمه زدن در روز عاشورا را واجب میدانند که رهبر معظم انقلاب از آن به عنوان بدعت نام بردند.

نماینده مردم گیلان در خبرگان رهبری با بیان اینکه دشمنان اسلام با استفاذه از سایت ها و فضای مجازی به جنگ اسلام امده اند، اظهار کرد : در جنگ های سخت دشمن مشخص و روبرو قرار دارد ولی در جنگ نرم دشمن قابل تشخیص نیست و ممکن است در کشورهای اسلامی نیز وجود داشته باشد.

وی افزود : برخی رسانه ها به عنوان رسانه ها، تحت نظر صهیونیست برای خشن نشان داده چهره اسلام اداره میشود که همه روزه و در تمام رده های سنی در حال انتشار شبهه ها هستند و در این راه تمام قدرت خود را به کار گرفته اند.

 آیت‌الله رمضانی با بیان اینکه اسلام برپایه محبت بنا شده است و دشمن توسط رسانه ها ترویج خشونت میکند، گفت : بیشتر کسانی که در مراکز علمی اسلام را ترویج می‌دهند غیرمسلمان هستند و اسلام توسط غیرمسلمان دارد جهانی می‌شود.

رمضانی تصریح کرد : عدم استقبال جوانان غرب به کلیساها موجب شده است که مسیحیان کلیسا ها را به عنوان مراکز فرهنگی به فروش بگذارند.

وی از تشکیل بیش از چهار هزار معنویت بدلی در اروپا و آمریکا خبر داد، و گفت : رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای با توجه به شناخت کامل نسبت به نوع غلط ترویج اسلام در غرب نامه ای خطاب به جوانان اروپایی نوشتند که جوانان اسلام را از طریق مطالعه و رجوع به قران بیاموزند.

نماینده مردم گیلان در خبرگان رهبری با بیان اینکه ۶۰ درصد افرادی که مسلمان میشوند توسط مطالعه انجام میگرد، اظهار کرد : نامه مقام معظم رهبری به جوانان اروپایی بیش از ۷۰۰ هزار بار وارد فضای مجازی شده است .

وی گفت : بعد از انتشار نامه مقام معظم رهبری و انتشار آن در فضاهای مجازی، سوالاتی در قالب نامه توسط جوانان غربی مطرح و به دست ما رسیده است که اهمیت این نامه و آنچه در آن ذکر شده به قدری مهم است که مقام معظم رهبری از بنده گزارش خواستند تا جنبه‌های آن را مطالعه کنند. 

 آیت‌الله رضا رمضانی تصریح کرد : نامه امام خامنه ای به جوانان اروپایی نوعی رهایی و نجات بخشی را در پی خواهد داشت و مهمترین دستاورد این نامه معرفی جامع اسلام میتواند باشد.

رمضانی گفت : ترس غرب از این است که اگر جوانان غرب با اسلام عدالت گرا و مبارزه با ظلم و صلح جو آشنا شوند قطعا با فریاد لبیک یا خامنه ای در کل جهان مواجه خواهند شد.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.