محقق ایرانی پمادی برای درمان سرطان پوست ساخت

به گزارش لنگر نیوزˈعبدالرضا حاجی پورˈ روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: این پماد از گیاه ˈلی لی کورنˈ (نوعی گیاه دارویی بومی آمریکا) استخراج می شود و قادر است تا سرطان پوست را در مدت ۲۱ روز به صورت صد درصدی بهبود بخشد.

 

وی افزود: این پماد همچنین بر روی دیگر انواع سرطان ها از جمله سرطان پروستات و سینه تاثیر گذار است و استفاده از آن بهبود ۳۰ درصدی را برای بیمار به دنبال دارد.

دانشمند ارشد فارماکولوژی دانشگاه مدیسون آمریکا اظهار داشت: این محصول برای اولین بار در دنیا ارایه می شود و از عصاره یک گیاه استخراج شده است . من مدت ۱۳ سال است مشغول انجام تحقیقات در این زمینه هستم.

وی گفت: این محصول مراحل تست حیوانی خود را روی حیواناتی از جمله موش و خرگوش سپری کرده است و تا کنون روی ۱۲ انسان در آمریکا تست شده است و دارای ثبت پتنت از کشور آمریکاست.

حاجی پور درمورد نحوه عملکرد این پماد گفت: در مرحله نخست با توجه به شرایط بیمار دوز یک گرم از این ماده روی وی آزمایش می شود و در صورت بهبود یافتگی زخم های ناشی از سرطان ، بتدریج دوز این دارو افزایش می یابد و در صورت نداشتن اثر درمانی مقدار این دارو کاهش و در نهایت قطع می شود.

به گفته وی هر گرم از عصاره گیاه لی لی کورن ۱۲ تا ۱۴ هزار دلار است.

author ۹ بهمن ۱۳۹۱
author 309 views