مدیرکل ارشاد بدنبال غریق نجات / نماینده گیلانی: انتصاب استاندار، نعمت بزرگ / انتخابات خانه،مطبوعات حرف و حدیثها

دربسته ی شنیده های هفته پیش مطلبی رو یادآورشدیم وبعد شما دوستان اصرارداشتید که مطلب رو برای خوانندگان بیشتربازکنیم. چون اینگونه شنیده ها بیشتر برای بازارگرمی محافل است ما خیلی به آن توجه نمی کنیم ولی……. به گزارش لنگرنیوز به نقل از احرارگیل : سلام همرزمان عزیزو بزرگوار، سربازان خاکریزهای عشق و ایثار، سلام گمنامان جبهه

کد خبر : 4143
تاریخ انتشار : یکشنبه 11 اسفند 1392 - 7:54

دربسته ی شنیده های هفته پیش مطلبی رو یادآورشدیم وبعد شما دوستان اصرارداشتید که مطلب رو برای خوانندگان بیشتربازکنیم. چون اینگونه شنیده ها بیشتر برای بازارگرمی محافل است ما خیلی به آن توجه نمی کنیم ولی…….

به گزارش لنگرنیوز به نقل از احرارگیل : سلام همرزمان عزیزو بزرگوار، سربازان خاکریزهای عشق و ایثار، سلام گمنامان جبهه حق وهمه ی آنانی که برای اعتلای کلمه حق همیشه درسنگرید. الهی که مثل مجتبی و حسام و حسن آقای ما شماها هم توفیق زیارت آقا نصیب تان بشه.

راستی ازمجتبی دوست جوانم گفتم ، ازجمعه خبری ازش نداشتم زنگ زدم و پرسیدم کجایی ؟ گفت :حاجی ببخشید بچه های بسیج ؟؟؟؟ کارمارو ردیف کردن دارم میرم پابوس آقا! . الان هم تنکابنو ردکردیم ! گفتم: آقا مجتبی! پس این میان نقش آقا امام رضا(ع) چه میشه؟! نمی گی آقا مارو طلبیده ؟ مجتبی که خیلی بامرامه ،گفت: وای ! وای !چقدر….!
آقا حسام دیگردوست جوان و همکار ما هم با هیئتی ها قرارگذاشتن خودشونو برسونن تهران و ازاونجا باقطاربه پابوس آقا برن .حسام خیلی به این در و آن درزد تا پول سفر بچه هارو جور کنه! حسن آقا، و آقافرشادو آقاسعید و آقاسیدپویا هم حدیث شنو تا عیدبراتون میگیم !راستی تا بحث حدیث مطرحه به حدیث برگزاری انتخابات خانه مطبوعات گیلان توجه کنید:

انتخابات خانه مطبوعات گیلان حرف ها ، حدیث ها!

اول صبحی چشمم به یه خبرخورد که باورکردنی نبود! : خانه مطبوعات گیلان در انحصار اصلاح‌طلبان باقی ماند.
بعداز ظهرهمان روز یکی از بزرگان زنگ زد و گفت: دیدی خبرگزاری؟؟؟؟ چه تیتری زده؟ بابا اینها کی اصلاح طلب بودن ؟! . چرا برخی ها رو میندازند به آنطرف تا آمارآنطرفی ها رو زیاد کنن؟! او می گفت: اینها ممکنه مثل برخی ها اصولگرا نباشن درسته حرفهایی هم به زبان بیارن ، ولی اصلاح طلب ؟!…. خبرگزاری بیشترگیرداده بود به یکی از مشاورین و هم شهریهای استاندار!!
بازخداپدر همین خبرگزاری رو بیامرزه! یکی دیگه از خبرگزاریهای استان نوشته بود:
انتخابات خانه مطبوعات گیلان نیمه تمام ماند. تعداد آرای مأخوذه از تعداد حاضران در انتخابات، بیشتر بود.
البته همین خبرگزاری در خبردوم خود و اینبار درمصاحبه با رئیس مجمع عمومی خانه مطبوعات گیلان گفته : با بازشماری آرا و تطبیق با لیست حاضران، اعضای جدید هیئت مدیره خانه مطبوعات گیلان انتخاب و معرفی شدند.…! پرتقال فروش کو؟! پیداکنید پرتقال فروش را ! راستی چند نفر از همشهریان استاندار ، دراین انتخابات ( خانه مطبوعات گیلان ) رای آوردند و خانه مطبوعات رو تحت نظرخود گرفتند؟!

مدیرکل ارشاد دنبال نجات غریق می گرده!!

یکی از سایت های ارزشی استان به نقل از مدیرکل محترم ارشاد مطلبی ازفشارهای یکی از نمایندگان پرجنب و جوش گیلان در خصوص اعطا ء مجوزهای کنسرت به میان آورد و بعد درسایتی دیگر که نزدیک به این نماینده پرجنب و جوشه ، خبرآن سایت ارزشی رو تکذیب کرد!! همین امرهم باعث شد تا
ان سایت ارزشی هم برای اینکه متهم به دروغ پردازی نشه ، مستندات خودشو روکرد وگفت: بفرمایید این تاریخ گفته های آقای! این جمعیت حاضر درآن جلسه ! واین هم صوت آقای ….و این هم ….!
ارشاد که هر روز نام یه نفر رو چون شمشیر دو دم بالای سرخود می بینه آمده بود تا به …….
گویا آقای مدیرکل ازسوی یکی ازنمایدگان کنسرتی بدجوری درفشاربودو در دریای« گفتم و نگفتم » تایید و تکذیب گیرکرده و دنبال نجات غریق می گرده!!

گروه تفحص چای مجلس، خبری هم ازقرارداد قویدل با سازمان چای به مردم بده.

قابل توجه اعضای محترم تحقیق وتفحص ازسازمان چای ، قراردادباشهرام قویدل (شرکت صدرا) و نقش صداو سیمای مرکزگیلان فراموش نشه!.
اگه به قراردادسازمان چای باآقای شهرام قویدل گروه سرمایه‌گذاری صدرا که بی سرانجام ماند!! نگاه کوتاهی بیندازیم حداقل نوعی شتابزدگی درآن دیده می شد.قراردادی که کل صنعت چای را به یک فرد و البته به نام بخش خصوصی ! واگذار کردند و خود سرود فتح خواندند .
همان زمان بسیاری از بزرگان استان نسبت به زوایای پنهان این قرارداد هشدارداده بودند . ازجمله این بزرگان آقایان مهندس ابوذرندیمی، دکتراسدالله عباسی ومهندس جبارکوچکی نژاد نمایندگان آنروزو حال حاضر مردم گیلان درمجلس شورای اسلامی و… بودند که اسناد و مصاحبه هایشان موجود است.
شنیدیم اعضای محترم تحقیق و تفحص از سازمان چای به نکات باریکی از این ماجرا دست یافته اند که برخی ازجمله استاندارسابق گیلان برای گفتگو به تهران فراخوانده شدند… آنچیزی که امیدواریم اعضای محترم تحقیق و تفحص چای مورد مطالعه خود قراردهند حاشیه های این قرارداد است، شاید یه نقشی هم به صداو سیمای مرکزگیلان در استتار زوایای پیدا و پنهان آنروزاین قضیه قائل شدند !
ما بی خبریم و قصد نداریم ……..!! ولی برخی پایکوبی های آنروز « جعبه جادویی » خیلی عادی نبود !
شنیدیم که شهرام قویدل بازداشت شد ولی نمی دانیم که ……. !! باقی بماند برای بعد…..

ملاحظات:

۱) به مصاحبه یکی ازنمایندگان شرق گیلان که خود آنروز « یک پای این قرارداد بود »!! توجه کنید:
… از ابتدا آقای قویدل و شرکت صدرا برای ما ناشناخته بود . قویدل با دستور برخی مسئولان گیلان به ما معرفی شد.
قویدل تصور می‌کرد می‌تواند سود کلانی از چای ببرد.قویدل به تعهدات خود عمل نکرد . قویدل فعالیت مسئولان چای را مخدوش کرد .قویدل چهره موفقی درباره چای نبود.و…
۲) ارتباط و بالا سرنشینی شهرام قویدل با یکی از نمایندگان گیلان که رفت و آمدهای انتخاباتی باهم داشتند نیز شاید بتواند برای گروه تحقیق و تفحص سازمان چای جالب توجه باشه.

فرماندارمچکریم ، فرماندارمچکریم!!

به افاضات یکی از فرمانداران اعتدال گرای گیلان ما که اخیراً در جلسه ستاد هماهنگی و خدمات سفر نوروزی یکی ازشهرستانها بیان داشته ، توجه کنید:

فرماندار ؟؟؟؟؟ : نباید تمام شهر را به مناسبت ایام فاطمیه سیاه پوش کردو……………!!
فرماندارمچکریم ، فرماندارمچکریم! …………. میوه کال و نارس چیدن، اینه!.

خط جدید انتخاباتی اصلاحات ،کارگزاران و اعتدال گرایان!

حمله گاز عنبری به نهادهای تحت نظر و حمایت رهبری معظم انقلاب تا انتخابات.
ایجاد چند صدایی دردرون شورای نگهبان با غوغا سالاری (حمله موسوی تبریزی درقم)
… حمله به صدا و سیما بمنظور عقیم گذاشتن انتقادات دلسوخته گان نظام .(حملات گسترده ترکان. حسن خمینی .هاشمی . خاتمی . آشنا و…) حمله به سپاه به بهانه تند روی وبی ترمزخواندن نیروهای ارزشی و حزب اللهی و….
حمله به سایر رسانه های اصولگرا و شکایت ازآنها به دادگاهها و درگیرکردنشان تا بعد انتخابات و…..

 

نماینده دولت درگیلان کیه؟!

دربسته ی شنیده های هفته پیش مطلبی رو یادآورشدیم وبعد شما دوستان اصرارداشتید که مطلب رو برای خوانندگان بیشتربازکنیم
چون اینگونه شنیده ها بیشتر برای بازارگرمی محافل است ما خیلی به آن توجه نمی کنیم ولی…….
….بله ! ماهم شنیدیم که می گویند آقای م.ع. ن پروازیه و تا ؟؟؟؟ ماه سال آینده مهمان گیلانیان هستن .
بله ما هم شنیدیم که آقای غ. ش ازسوی آقای م.ب. ن. برای جایگزینی یکی ازمدیران …. درآب نمک خوابانده شده .!
بله ما هم شنیدیم که نفراول دولت درگیلان بویژه در ؟؟؟؟ آقای ک.م هستش .
بله ماهم شنیدیم که لیست انتخاباتی حزب ….. !! بابا ویل مون کن ……!اوه وه !!

حکایت شوراهای اسلامی استان گیلان! / سازها و نواها

…دعوادرشورای شهر انزلی . بگومگو درشورای شهر رودسر. اختلاف در شورای شهر لاهیجان. تعطیلی شورای شهر رشت بکش بکش و شب نامه های شورای شهرسنگرو…. خدابداد سایر روزهای باقی مانده شوراهابرسه.

تعریف تمام قد یکی ازنمایندگان گیلان ازاستاندار!

شنیدیم یکی از حنجره های ملت « دریک هفته دوبار» از رییس جمهور بخاطر «نعمت بزرگ انتصاب استاندارگیلان »تشکر کرده!
کجا ؟!
یه بار درنطق میان دستور ودیگری هم طی نامه رسمی که یه برگ شو داده به خبرگزاری دولت تا منتشرش کنه!
چی گفته؟!
این نماینده بزرگوار، درنطق میان دستور با تشکر از رئیس جمهور از حیث انتصاب فردی فرهیخته و آگاه ، مومن ، مسلم ، ولایت مدار و مردمی به عنوان استاندار گیلان گفته : …. زحمات و تلاش شبانه روزی آقای استاندار در حادثه برف سنگین اخیر و قاطبه مدیران استان ستودنی است!
وبعد فکرکرده که رییس جمهور درجلسه ویاجایی بوده ممکن است تعریف و تمجید ایشون رو از تریبون مجلس نشنیده باشه قلم برصفحه سفید کاغذ گذاشته و نوشته :
…آقای رییس جمهور! آنچه که موجب شد این موقومه تقدیمتان گردد، مدیریت بی وقفه و شبانه روزی استاندار گیلان بود و ایشان حداقل چهار شبانه روز با بسیج کلیه امکانات اجازه نداد شیرینی و حلاوت این نعمت الهی خدای ناخواسته به کام مردم ولایت مدار گیلان به تلخی گراید .…. آنچه قصد بیان آن را دارم این است که آقای نجفی با تدبیری که از خود بروز داد، بارقه امید را در دل مردم شکوفا کرد و نشان داد که دولت یازدهم مترصد کاهش مشکلات مردم بدون رفتار عوام فریبانه است.

ملاحظات:

خب اگه یکی پیدا بشه درقضیه تغییر فرماندار با یه نماینده هم ناله بشه ! و یا درانتخاب شهردار مثلاً یه کلان شهر و یا شهردارچند بخش دیگه ازهمان شهرستان ، بخصوص شهردار یه بخشی که هرکی رو شورا تصویب میکنه در استانداری یکی نشسته براش وتو می کنه !وبعد یه عضو شورای آن بخش رو که یه شهردارحزب اللهی تعرفه کرده بود تهدید میکنه که می فرستیمت نزدیک مرزآذزبایجان ، سرتغییرچند مدیرکل و چند….. بانماینده مذکور اموراتش روبه راهه ! نباید دریه هفته دوبار از استاندارخوب خود تشکرکنه و زحماتشو پاس بداره؟!
شما چه میگید؟! به نظرشما چرا یه نماینده دریه هفته دوبار ازیه استاندار تا سرحد اخلاص و ارادت تعریف و تمجید می کنه؟! ها ؟!
خداکنه حنجره های از این دست درایام انتخابات« مثل برف آب نشن» وبرای قدرشناسی از خادمان ملت کم نیارن!!

آیا اعتبارخسارت برف گیلان آب شد؟!

….استاندارگیلان خسارت برف اخیر رو بیش از ۵۰۰میلیارد برآورد کرد . دکترنوبخت ما آمد گیلان وبعد برف گردی گفت: سهم (خسارت حادثه برف)هراستان « گیلان و مازنداران »۲۰۰میلیارد است . خسارتها رو برد درهیئت دولت ازدولت که بیرون آمد گفت: سهم هر استان ۱۵میلیارد آنهم به صورت تنخواه!!
یکی از نمایندگان گیلان به ملت بگوید: اولاً چرا ۲۰۰تای نوبخت شد ۱۵تا آنهم بصورت تنخواه ؟
درثانی بفرمایند دکترنوبخت ما توانسته چندتا ازاین مبلغ رو به حساب گیلان واریزکنه؟
خوش بحال مازندرانی ها ،لابدنمایندگانشان یکدل طی نامه ای به رییس جمهورنوشتند که کسی چیزی به مازندران نداده!!

 

 

 

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.