فرمانداران و مسئولان استانها را تغییر دهید تا آقای هاشمی بدون دلواپسی سفر و سخنرانی کند!

روزنامه شرق که از روزنامه های نزدیک به هاشمی محسوب می شود با انتشار گزارشی به برکناری فرماندار بندر لنگه اشاره کرد و غیر مستقیم از دولت خواست تا فرماندار کاشان نیز تغییر کند. نزدیک به یک سال از انتخابات ریاست جمهوری یازدهم می گذرد، مردمی که سال گذشته با شور و اشتیاق پای صندوق

کد خبر : 5083
تاریخ انتشار : یکشنبه 28 اردیبهشت 1393 - 10:57

روزنامه شرق که از روزنامه های نزدیک به هاشمی محسوب می شود با انتشار گزارشی به برکناری فرماندار بندر لنگه اشاره کرد و غیر مستقیم از دولت خواست تا فرماندار کاشان نیز تغییر کند.

نزدیک به یک سال از انتخابات ریاست جمهوری یازدهم می گذرد، مردمی که سال گذشته با شور و اشتیاق پای صندوق های رای حاضر شدند و با انتخاب دکتر حسن روحانی خواستار بهبود وضع اقتصادی خود شدند، این روزها تحول خاصی در زمینه معیشتی خود مشاهده نمی کنند اما در مقابل به اندازه کافی حاشیه سازی های دولتی ها و دامن زدن بر مسایلی که جزو مطالبات اصلی مردم نیست ادامه دارد.

به گزارش لنگرنیوز ، در حالی که طی ماه های گذشته برخی سفرها و تحرکات هاشمی رفسنجانی برای خروج از انزوای سیاسی- اجتماعی سالهای گذشته اش با حواشی مختلفی همراه بوده است، رسانه های نزدیک به دولت از سفر احتمالی وی به اصفهان و کاشان در خردادماه خبر داده اند، سفری که به نوشته همان رسانه ها به علت آنکه پیش بینی می شود با حواشی مختلفی همراه باشد، ممکن است لغو شود.

در این باره روزنامه شرق که از روزنامه های نزدیک به هاشمی محسوب می شود با انتشار گزارشی ضمن بازخوانی حواشی سفر نوروزی هاشمی به کیش و لغو  یکی از سخنرانی های عمومی وی به علت اعتراضات مردمی، به برکناری فرماندار بندر لنگه اشاره کرد و غیر مستقیم از دولت خواست تا فرماندار کاشان نیز تغییر کند تا هاشمی بدون هیچ دلواپسی خاصی بتواند به این شهر سفر کند!
همچنین اشاره این روزنامه به مسئولان استانداری اصفهان و متهم کردن آنها به «انفعال» برای خوب فراهم نکردن مقدمات سفر هاشمی به این شهر طی هفته های آتی نیز جالب توجه است، بگونه ای که ظاهرا قرار است تمام کاسه کوزه های مربوط به اعتراض های مردمی نسبت به سفر هاشمی به شهرها و استان های مختلف کشور بر سر مسئولان استانداری و فرمانداری ها شکسته شود و در این میان هر کسی هم که کوچکترین تعلل و غفلتی در سرکوب اعتراض های مردم داشته باشد، باید بلافاصله با «داس اعتدال» مواجه شده و برکنار شود.
این مساله زمانی بیشتر خود را نشان می دهد که طی روزهای گذشته نیز برکناری فرماندار بروجرد به علت لغو سخنرانی حسن خمینی بر سر زبان اصلاح طلبان و تندورهای حامی دولت افتاده است و آنها بدون توجه به اعتراض های مردمی در این شهر نسبت به حضور برخی چهره های خاص، تمام راه حل را در پاک کردن صورت مساله و برکناری مسئولان استانی جستجو می کنند.
به نظر می رسد با توجه به وضعیت موجود و ادامه اعتراض های مردمی نسبت به حضور فعالان فتنه ۸۸ در شهرهای مختلف کشور و از آنجایی که منطق حامیان دولت در این باره مبنی بر ندیدن اصل ماجرا و متهم کردن مسئولان استانی و برکناری آنها استوار شده است، تنها راه موجود برکناری گسترده فرمانداران، استانداران و مسئولان شهرهای مختلف است تا از این به بعد این طور به آقای هاشمی و دیگر همفکرانشان القا شود که می توانند به راحتی به میان مردم رفته و سخنرانی کنند!

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.