سیاست برد ، برد که آقایان اتخاذ کردند سیاست منفعلانه است و جدی و قاطع نیست

رئیس مجمع عالی بسیج گیلان افزود: اصل کار مذاکرات اشکالی نداشت ولی اگر بخواهیم خودمان را با ساز امریکایی ها حرکتمان را تنظیم کنیم این کار ۱۰۰در ۱۰۰ مورد اشکال است و ما باید بر اساس منافع خودمان حرکت کنیم و مسیر ایران هم کاملا روشن است . عضو شورای مرکزی جبهه متحد اصولگرایان گیلان

کد خبر : 617
تاریخ انتشار : سه شنبه 3 دی 1392 - 5:21

رئیس مجمع عالی بسیج گیلان افزود: اصل کار مذاکرات اشکالی نداشت ولی اگر بخواهیم خودمان را با ساز امریکایی ها حرکتمان را تنظیم کنیم این کار ۱۰۰در ۱۰۰ مورد اشکال است و ما باید بر اساس منافع خودمان حرکت کنیم و مسیر ایران هم کاملا روشن است .

عضو شورای مرکزی جبهه متحد اصولگرایان گیلان در گفت و گو با لنگرنیوز گفت : ما در توافق باید تمام شرایط خود را لحاظ می کردیم بنده به شخص معتقدم سیاست برد ، برد که آقایان اتخاذ کردند سیاست منفعلانه است و جدی و قاطع نیست ، ما نباید در برابر دشمن با یک انفعال برخورد کنیم.

نظرعلی علیزاده گفت :همانطوری که مقام معظم رهبری فرمودند که برخی از حرکات نابجا بود و به نظر بنده بحث مورد نظر رهبری همین رابطه مستقیم با امریکا بود وگرنه امریکا هم یکی از اعضای ۵+۱ است که در گذشته هم مذاکرات انجام میشد و باید در همان چارچوب انجام می شد.

وی اظهار کرد : امریکایی ها طبق فرموده رهبری ما هیچ اعتمادی به امریکایی ها نداریم و یک کلمه از حرف هایشان راست نیست و با فریب و کلک وارد میدان می شوند و تیم مذاکره کننده در این میدان باید با علم بر این موضوع وارد مذاکرات شود.

رئیس مجمع عالی بسیج گیلان افزود: اصل کار مذاکرات اشکالی نداشت ولی اگر بخواهیم خودمان را با ساز امریکایی ها حرکتمان را تنظیم کنیم این کار ۱۰۰در ۱۰۰ مورد اشکال است و ما باید بر اساس منافع خودمان حرکت کنیم و مسیر ایران هم کاملا روشن است .

وی گفت : امریکا کاره ای نیست که بخواهد به ایران دستور بدهد تا کارها مطابق میل او انجام شود ، اگر ادعای ابرقدرتی دارد این قدرت برای خودش است و ایران هم در جغرافیایی که قرار دارد ابر قدرتی بشمار می رود.

علیزاده گفت : امریکا با ادعای ابرقدرتی که در جهان ادعا می کند از بمب های هسته ای استفاده کرده است و امروز ما را متهم به ساخت سلاح هسته می کند در صورتی که طبق فتوای رهبرمعظم انقلاب ساخت سلاح هسته ای حرام می باشد و ایران هم به دنبال سلاح هسته نمی رود.

عضو شورای مرکزی جبهه متحد اصولگرایان گیلان اظهار کرد : در زمینه انرژی صلح امیز هسته تمام کشور ها می توانند از آن استفاده کنند و ملت ایران هم یکی از آن کشور ها است به چه دلیلی مشکلات فراوانی را مانع و سد راه کشور ایران می کنند .

نظر علی علیزاده گفت : در مذاکرات هم اعضای تیم مذاکره کننده ایران باید به این نکته توجه داشته باشند که امریکایی ها همانطوری که اوباما اعلام کرد اگر دستشان برسد تمام پیچ و مهره های هسته ای ایران را باز می کنند و با خود می برند ، پس ما با این فرض که امریکا به هیچ عنوان قابل اعتماد نیست و به صورت ۱۰۰ در ۱۰۰ با ملت ایران دشمنی دارند به امریکایی ها نگاه کنیم و با آنان وارد مذاکره شویم .

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.