عکس همسر «أبوبکر البغدادی» منتشر شد

یکی از زنان آزاد شده «سجی الدلیمی» نام داشته که همسر «أبوبکر البغدادی» است که بعد از آزاد شدن، “جبهه النصره” برای او و سه فرزندش خانه ای تهیه کرد تا در امنیت به سر ببرند.

به گزارش لنگرنیوز ، رسانه های عربی با انتشار تصویری این زن که «سجی الدلیمی» نام دارد، مدعی شدند که او همسر «أبوبکر البغدادی» سرکرده گروهک تروریستی – تکفیری «دولت اسلامی عراق و شام» موسوم به “داعش” است.

این رسانه های عربی در مطلب خود تحت عنوان «سجی الدلیمی؛ همسر خلیفه مسلمانان» نوشتند: شاید بسیاری از افراد ندانند که خانم «سجی حمید الدلیمی» همسر «أبوبکر البغدادی» است. نام وی چندی پیش در لیستی که از سوی گروهک تروریستی “جبهه النصره” برای آزاد شدن به حکومت سوریه ارائه شد، وجود دارد.

رسانه های عربی در ادامه افزودند: بعد از ماجرای گروگانگیری تعدادی از زنان کشیش در شهر “دیر معلولا” در سوریه، “جبهه النصره” با ارسال لیستی از زنان وابسته به این گروهک، خواستار آزادی آنان شد تا در مقابل زنان کشیش را آزاد کند. نام «سجی الدلیمی» نیز در لیست زنان “جبهه النصره” بود.

این رسانه های عرب زبان همچنین افزودند: مدتی بعد تبادل میان طرفین با موفقیت انجام شد. حدود سه ماه بعد از آزاد شدن آنها، «أبومعن السوری» از رهبران “جبهه النصره” با انتشار مطلبی در صفحه شخصی خود در سایت تویتر فاش کرد که یکی از زنان آزاد شده «سجی الدلیمی» نام داشته که همسر «أبوبکر البغدادی» است که بعد از آزاد شدن، “جبهه النصره” برای او و سه فرزندش خانه ای تهیه کرد تا در امنیت به سر ببرند.

author ۲۱ تیر ۱۳۹۳
author 267 views