بعضی از فتنه‌گران مصداق مفسد فی‌الارض هستند

حبیبی با بیان اینکه انقلاب نیاز دارد نگذاریم صورت مسئله فتنه سال ۸۸ پاک شود، اظهار کرد: الطاف الهی، حضور مردم و مدیریت مقام معظم رهبری فتنه را کنترل کرد. به گزارش لنگرنیوز، محمدنبی حبیبی عصر دیروز در مراسم تجلیل از حبیب‌الله عسکراولادی و سید ‌اکبر پرورش دو یاور صدیق امام (ره) و مقام معظم

کد خبر : 744
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۲ - ۶:۴۹
بعضی از فتنه‌گران مصداق مفسد فی‌الارض هستند

حبیبی با بیان اینکه انقلاب نیاز دارد نگذاریم صورت مسئله فتنه سال ۸۸ پاک شود، اظهار کرد: الطاف الهی، حضور مردم و مدیریت مقام معظم رهبری فتنه را کنترل کرد.

به گزارش لنگرنیوز، محمدنبی حبیبی عصر دیروز در مراسم تجلیل از حبیب‌الله عسکراولادی و سید ‌اکبر پرورش دو یاور صدیق امام (ره) و مقام معظم رهبری در مهدیه این شهر اظهار کرد: مرحوم عسکراولادی ۱۳ سال از عمر خود را مردانه در زندان رژیم طاغوت سپری کرد.

وی سکوت و موضع‌گیری‌های پس از انقلاب اسلامی عسکراولادی را بر مبنای تدین عنوان کرد و افزود: عسکراولادی بر خود تسلط داشت و «من» مبارزاتی را برای دیگران مطرح نمی‌کرد.

حبیبی با بیان اینکه عسکراولادی با عنایت الهی بر «من» تسلط پیدا کرده بود، خاطرنشان کرد: عسکراولادی بر هوای نفس غلبه داشت.

*ضایعه درگذشت عسکراولادی جبران ناپذیر است

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی ضایعه درگذشت عسکراولادی در این حزب را جبران‌ناپذیر خواند و بیان کرد: عسکراولادی با فاصله بسیار از نفر دوم حزب موتلفه اسلامی، نفر نخست در این حزب بود.

وی با اشاره به اینکه عسکراولادی اعتقاد داشت حزب موتلفه اسلامی نباید به شخص متکی باشد، تصریح کرد: عسکراولادی براین باور بود که تکیه بر افراد باید در حزب موتلفه اسلامی از بین برود و اتکا به سیستم مستقر شود.

حبیبی حفظ حزب موتلفه اسلامی را اعتقاد راسخ عسکراولادی عنوان کرد و گفت: اکنون شرایط حزب موتلفه اسلامی در سراسر کشور متکی به شخص نیست و با اتکا به سیستم فعالیت می‌کند.

*عیش عده‌ای در نبود حزب موتلفه اسلامی است

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی به خصومت و کینه بعضی از افراد با این حزب اشاره کرد و یادآور شد: عیش عده‌ای در نبود حزب موتلفه اسلامی است و یقین بدانند این آرزو را به گور می‌برند.

وی در ادامه با اشاره به مواضع مرحوم عسکراولادی درباره فتنه سال ۸۸، اظهار کرد: مرحوم عسکراولادی چهار ماه قبل از انتخابات سال ۸۸ اعلام کرد خطر میرحسین موسوی را بیشتر از دیگران می‌دانم.

حبیبی به دعوت مردم به حضور در خیابان‌ها توسط موسوی و کروبی پس از انتخابات سال ۸۸ اشاره کرد و افزود: عسکراولادی به موسوی پیغام داده بود «مواظب باش راه بنی‌صدر را می‌روی».

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه مرحوم عسکراولادی برای خاموش کردن فتنه سال ۸۸ تلاش بسیاری کرد، تصریح کرد: پنج نفر از سران اصولگرایان شامل مرحوم عسکراولادی، باهنر، آل‌اسحاق، کوهکن و میرسلیم برای خاموش کردن فتنه با موسوی ملاقات کردند.

وی به واکنش موسوی نسبت به دیدار با اصولگرایان اشاره کرد و گفت: موسوی از آمدن عسکراولادی شرمنده شده بود و بازشماری آرا را پذیرفت.

*یک روز مبارزاتی عسکراولادی با تمام عمر موسوی قابل مقایسه نیست

حبیبی با تاکید براینکه یک روز مبارزات انقلابی مرحوم عسکراولادی با تمام عمر مبارزاتی موسوی قابل مقایسه نیست، بیان کرد: شیاطین مجاهدین انقلاب و حزب مشارکت پس از دیدار اصولگرایان با موسوی ملاقات می‌کنند و شبانه نظر او را تغییر می‌دهند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی موضوع تقلب طبق گفته ابطحی را رمز کلید فتنه‌گران خواند و یادآور شد: موسوی فردای پس از ملاقات با اصولگریان بیانیه بدتری را صادر کرد.

وی با بیان اینکه حتی در دوران نخست وزیری موسوی با او سازش نکرده بودیم، اظهار کرد: حزب موتلفه اسلامی و مرحوم عسکراولادی برای خاموش کردن فتنه تلاش بسیاری کردند و در این راه فحش خوردند.

حبیبی تلاش مرحوم عسکراولادی را برای اعلام موضع فتنه‌گران در مقابل آمریکا و استکبار دانست و بیان کرد: مرحوم عسکراولادی به دنبال حاکم شدن آرامش در جامعه بود.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی نامه‌های مرحوم عسکراولادی را حجت شرعی در مقابل فتنه‌گران عنوان کرد و افزود: فتنه‌گران اکنون پرروتر شدند و گفتند حاضریم گذشت کنیم.

*بعضی از فتنه‌گران مصداق مفسد فی‌الارض هستند

وی بعضی از فتنه‌گران را مصداق مفسد فی‌الارض دانست و تصریح کرد: فتنه‌گران با ادعای دروغ مردم را به خیابان‌ها آوردند.

حبیبی با اشاره به حمایت آمریکا، انگلیس و فرانسه از فتنه‌گران، یادآور شد: فتنه‌گران زمانی که دیدند غرب از آنها حمایت می‌کند باید به هوش می‌آمدند اما به هوش نیامدند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی به فتنه‌گران عزلت‌نشین هشدار داد و خاطرنشان کرد: فتنه‌گران بدانند آنها که حماسه ۹ دی را آفریدند اکنون تعدادشان بیشتر از آن دوره است و هرگز اجازه نمی‌دهند صورت مسئله فتنه پاک شود.

وی با بیان اینکه انقلاب نیاز دارد نگذاریم صورت مسئله فتنه سال ۸۸ پاک شود، اظهار کرد: الطاف الهی، حضور مردم و مدیریت مقام معظم رهبری فتنه را کنترل کرد./فارس

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.