پروژه‌های دهه فجر گیلان به نام شهدا نامگذاری می‌شود

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی استانداری گیلان گفت: پروژه‌های جدید عمرانی که در دهه فجر امسال به بهره‌برداری می‌رسد، به نام شهدای انقلاب اسلامی گیلان نام‌گذاری می‌شود.

به گزارش لنگرنیوز ، عزیز پورعزیزی در گفت‌و‌گو با تسنیم ، با اشاره به اینکه جلسه کمیته‌های ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی در ۲۶ دی ماه امسال با حضور استاندار برگزار شد، اظهار کرد: در این جلسه ۱۵ مصوبه به تصویب رسید.


وی با اشاره به مصوبات ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی گیلان، گفت: بر اساس مصوبات مذکور، مقرر شد تمام دستگاه‌های اجرایی در برگزاری برنامه‌های دهه مبارک فجر نوآوری داشته باشند.

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی استانداری گیلان، با بیان اینکه ستاد دهه فجر باید در همه ادارات به ریاست مدیران تشکیل شود، تصریح کرد: ستاد دهه فجر در روستاهای سراسر استان با همکاری دهیاری‌ها، شوراهای محل و پایگاه‌های مقاومت بسیج با مسئولیت مدیرکل امور روستایی و عشایری استانداری گیلان تشکیل می‌شود.

پورعزیزی خواستار ارائه خدمات ویژه دستگاه‌های اجرایی به مردم در دهه فجر امسال شد و بیان کرد: دیدار چهره به چهره مسئولان دستگاه‌های اجرایی با مردم در دهه فجر انجام می‌شود.

وی با تاکید بر فضاسازی شهری توسط شهرداری‌ها در دهه فجر ، خاطرنشان کرد: آذین‌بندی، تبلیغات محیطی و غیره باید دارای نوآوری باشد.

به گفته این مسئول، بانک‌ها می‌توانند تسهیلاتی را در دهه فجر به افراد متقاضی پرداخت کنند.

پورعزیزی با بیان اینکه تبیین هنرمندانه دستاوردهای نظام اسلامی در حوزه هر دستگاه اجرایی در دهه مبارک فجر از مصوبات ستاد دهه فجر گیلان بود، تصریح کرد: در دهه فجر امسال تعدادی از پروژه‌های عمرانی تکمیل‌شده افتتاح می‌شود.

وی افزود: پروژه‌های جدید عمرانی که در دهه فجر امسال به بهره‌برداری می‌رسد، به نام شهدای انقلاب اسلامی گیلان نام‌گذاری می‌شود.

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی استانداری گیلان با اشاره به توزیع سبد کالا با تدبیر مدیران دستگاه‌های اجرایی به کارکنان ، افزود: تعداد ۳۵ غرفه با مسئولیت اداره کل میراث فرهنگی گیلان در مسیر راهپیمایی ۲۲ رشت رشت دایر می‌شود.

پورعزیزی با بیان اینکه مستندسازی درباره پیشکسوتان پیروزی انقلاب اسلامی با همکاری صدا و سیمای مرکز گیلان انجام می‌شود، تصریح کرد: این مستند در دهه فجر امسال از رسانه ملی پخش می‌شود.

 

 

 

author ۱۷ دی ۱۳۹۲
author 150 views