نفرات برتر کشتی ساحلی انتخابی تیم ملی معرفی شدند+ اسامی

اولین دوره رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی ساحلی برای حضور در بازیهای آسیایی ساحلی  شب گذشته  در شهر ساحلی چاف و چمخاله به کار خود پایان داد.
به گزارش لنگرنیوز، در این رقابت ها ۲۱۲ کشتی گیر از ۲۸ استان کشور از ساعت ۲۲ الی ۴ بامداد در چهار وزن با هم سرشاخ شدند که این مسابقات بروی چهار میدان ساحلی به قطر شش متر برگزار شد و هر مسابقه کمتر از یک دقیقه به طول انجامید.

این رقابت ها در یک زمان سه دقیقه ای برگزار شد و هر کشتی گیری که موفق به کسب دو امتیاز می شد، برنده مبارزه بود .

گفتنی است این رقابت ها از ساعت ۲۲:۳۰ تا ۳۰ دقیقه بامداد از شبکه ورزش و از ساعت ۲۲:۴۵ تا ۱:۱۵ دقیقه بامداد از شبکه های جام جم دو و سه پخش شد.

در پایان این مسابقات و در وزن منهای ۷۰کیلوگرم ، ۵۸ کشتی گیرحضور داشتند ، که سیدجعفر موسوی از مازندران و مصطفی شیخ چلندری از تهران به مقام های اول و دوم دست یافتند و محمد نادری از زنجان و پیمان حقی از تهران هم به طور مشترک سوم این مسابقات شدند .

در وزن منهای ۸۰کیلوگرم از بین ۵۳ کشتی گیر محسن عباسی از البرز و نیما خوشحال از گیلان به مقام های اول ودوم دست یافتند و کامران حسینی جم و جواد قاسم پور از مازندران به مقام سوم مشترک رسیدند.

در وزن منهای ۹۰ کیلوگرم بین ۵۰ کشتی گیر ، کورش قره شیخ لو از البرز و جلال زمان از مازندران مقام های اول و دوم را کسب کردند و ابرار باقرپور از همدان و سعید براری از مازندران به طور مشترک سوم شدند .

در وزن به اضافه ۹۰ کیلوگرم نیز که ۵۴ کشتی گیر حضور داشتند جابر صادق زاده و خشایار دهستانی هردو از مازندران عنوان های اول ودوم راکسب کردند و مسعود نعمت چگانی از خوزستان و آرش مردانی از تهران به طور مشترک عنوان سوم را به خود اختصاص دادند .

سه نفر برتر هر وزن به اردوی تیم ملی برای شرکت در رقابت های آسیایی که آبان در تایلند برگزار می شود، حضور می یابند .

author ۳ مرداد ۱۳۹۳
author 819 views