استراتژی آمریکا متوقف کردن ایران در مسیر انقلاب اسلامی است / دشمن با ترویج فرهنگ عامیانه غربی به دنبال براندازی نظام اسلامی است

سردار جزایری ترویج بی‌بندوباری در شبکه‌های ماهواره‌ای و پخش برنامه‌های متنوع مبتذل را برای جذب ذهن مخاطبان توسط دشمن عنوان کرد و افزود: باید تلاش کنیم تا مدیران فرهنگی در این حوزه برنامه‌ریزی کنند. به گزارش لنگرنیوز ، سردار سیدمسعود جزایری در یادواره ۵۰۰ شهید والامقام این شهرستان در مصلای صومعه‌سرا اظهار کرد: ماندگاری اسلام

کد خبر : 772
تاریخ انتشار : پنجشنبه 5 دی 1392 - 19:24

سردار جزایری ترویج بی‌بندوباری در شبکه‌های ماهواره‌ای و پخش برنامه‌های متنوع مبتذل را برای جذب ذهن مخاطبان توسط دشمن عنوان کرد و افزود: باید تلاش کنیم تا مدیران فرهنگی در این حوزه برنامه‌ریزی کنند.

به گزارش لنگرنیوز ، سردار سیدمسعود جزایری در یادواره ۵۰۰ شهید والامقام این شهرستان در مصلای صومعه‌سرا اظهار کرد: ماندگاری اسلام از شهادت بوده و ماندگاری انقلاب اسلامی نیز از شهادت است.

وی با تاکید بر اینکه شهید آن‌قدر بزرگ است که نمی‌توانیم آن را به درستی وصف کنیم، افزود: مدیون شهدا هستیم و شهدا در راه خدا با نثار قطره‌های خون پاکشان جنگیدند و از کشور دفاع کردند.

معاون ستادکل نیروهای نیروهای مسلح با بیان اینکه شهدا راه خدا را باز می‌کنند، گفت: در راه خدا و فی‌سبیل‌‌لله بودن و خودآگاهی و بصیرت ۲ رکن اصلی شهادت است.

سردار جزایری با بیان اینکه شهید مملو از آگاهی و به دور از خودمحوری است، تصریح کرد: شهادت عملی حماس‌آفرینانه و قهرمانانه است.

وی افزود: شهادت ضدفساد و ضد خودپرستی بوده و قیام علیه حاکمان، زورگویان و سلطه‌گرایان است.

معاون ستاد‌کل نیروهای نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: براساس روایتی از رسول اکرم (ص) نخستین قطره که از خون شهید می‌چکد تمام گناهانش پاک می‌شود و شهید نظاره می‌کند به وجه‌الله.

سردار جزایری با اشاره به پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و دشمنی آمریکا با کشورمان اظهار کرد: انقلاب که پیروز شد تکلیف نظام جدید اسلامی با دنیای سرمایه‌داری و ماده‌گرایی روشن شد، هدف و استراتژی آمریکا متوقف کردن انقلاب اسلامی در مسیر رشد و توسعه بوده و هست.

وی جنگ تحمیلی ۸ ساله را در مقابل صف طویلی از دشمنان انقلاب اسلامی دانست و اظهار کرد: دشمنان ما ابرقدرت هستند و این برای بزرگی ما کافی است.

معاون ستادکل نیروهای نیروهای مسلح با بیان اینکه باید دلیل اصلی دشمنی‌ها را متوجه باشیم، گفت: باید ریشه‌های دشمنی آمریکا با انقلاب اسلامی را بررسی و مطالعه کنیم.

سردار جزایری با تاکید بر اینکه اگر مورد مأخذه قرار می‌گیریم تهاجم فرهنگی به ما تحمیل می‌شود دلیل آن رفتار انقلاب اسلامی در دنیاست، گفت: آنها مخالف انقلاب اسلامی و آرمان‌های آن هستند.

وی با بیان اینکه شهادت می‌دهم وجود رزمندگان و بسیجیان و اقشار مردم در جنگ تحمیلی هنوز هم ادامه دارد و فرزندان رشید ملت با تمام توان در برابر دشمن ایستاده‌اند، اظهار کرد: دشمن در جنگ تحمیلی چاره‌‌ای جز فرار نداشت.

معاون ستادکل نیروهای مسلح با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری افزود: اسلام و تفکر انقلابی بزرگترین مانع گسترش سلطه‌گری در جهان است.

 وی گفت: تا انقلاب اسلامی و این نظام استمرار دارد استکبار با ما به دشمنی ادامه می‌دهد و استکبارستیزی ملت فرو نمی‌نشیند.

سردار جزایری با اشاره به اسنادی از دشمنان انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: دشمن معتقد است راه مقابله با ایران مقابله از درون بوده و با باید فشارهای داخلی و خارجی ایران را از راهی که می‌رود، جدا کرد.

وی گفت: دشمن به دنبال رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده خود است، این‌گونه نیست که اگر مذاکره کنیم درب‌های چاه‌ نفت باز می‌شود و دشمن دست از تلاش برای براندازی انقلاب اسلامی بر می‌دارد.

معاون ستاد‌کل نیروهای مسلح با بیان اینکه دیروز ۲۵ کشور مجهز در مقابل ایران به جنگ برخواستند و امروز همان صف دیروز مقابل ایران است و نمی‌خواهد اقتصاد ایران شکوفا شود، تصریح کرد: اقتصاد مقاومتی که مقام معظم رهبری فرمودند به این معناست که ما نمی‌توانیم منتظر باشیم و ببینیم که چه اتفاقی در دنیا می‌افتد و در اقتصاد مقاومتی نقش مدیران پراهمیت است.

سردار جزایری با بیان اینکه واژگون کردن حکومت تهران و نظام اسلامی با انقلاب مخملی دارای اهمیت زیادی برای آمریکا است، گفت: دشمن به دنبال اتفاقاتی همانند فتنه ۸۸ و ماجراهای شومی است تا در کشور اتفاق بیفتد.

وی سیستم دشمن را مقابله با خدامحوری و اسلامی دانست و تاکید کرد: دشمن با استفاده از روش‌های مختلف برنامه‌ریزی کرده و یکی از این برنامه‌ها پخش شبکه‌های ماهواره‌ای است.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح ترویج فرهنگ عامیانه غربی در داخل ایران از اهداف دشمن برشمرد و گفت: دشمن با این روش به دنبال براندازی نظام اسلامی است.

سردار جزایری ترویج بی‌بندوباری در شبکه‌های ماهواره‌ای و پخش برنامه‌های متنوع مبتذل را برای جذب ذهن مخاطبان توسط دشمن عنوان کرد و افزود: باید تلاش کنیم تا مدیران فرهنگی در این حوزه برنامه‌ریزی کنند.

وی با تاکید بر اینکه امروز در جنگی بسیار پیچیده‌تر، عمیق‌تر و گسترده‌تر از جنگ ۸ ساله تحمیلی قرار داریم، گفت: امروز جامعه نیازمند رزمندگانی است تا با تبعیت از مقام معظم رهبری جامعه را به سعادت برسانند.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح افزود:‌ عنصر اصلی شناخت دشمن بوده و مقابله با آن را باید بشناسیم، در مقابله با دشمنان انقلاب اسلامی و در مسیر توسعه و تعالی باید گوش به فرمان مقام معظم رهبری باشیم.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.