برای تزریقات در بیمارستان ، اولویت با بیماران اورژانسی است

دکتر غلامپور اظهار کرد : با توجه به محدودیتی که در تعداد پرستارها وجود دارد اولویت با بیماران اورژانسی است . به گزارش لنگرنیوز ، در چند گزارش که به تحریه لنگرنیوز ارسال شد حاکی از این بود که پرستاران بیمارستان امینی لنگرود از پذیرش تزریقات که توسط مطب های شخصی نسخه میشود امتناع می کنند

کد خبر : 8656
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۵:۱۳
برای تزریقات در بیمارستان ، اولویت با بیماران اورژانسی است

دکتر غلامپور اظهار کرد : با توجه به محدودیتی که در تعداد پرستارها وجود دارد اولویت با بیماران اورژانسی است .

به گزارش لنگرنیوز ، در چند گزارش که به تحریه لنگرنیوز ارسال شد حاکی از این بود که پرستاران بیمارستان امینی لنگرود از پذیرش تزریقات که توسط مطب های شخصی نسخه میشود امتناع می کنند و این مورد نارضایتی بیماران می شد. برای روشن شدن اصل مطلب و دلیل این کار به سراغ مسئول شبکه بهداشت لنگرود رفتیم تا این سوال را از وی بپرسیم.

دکتر رامین غلامپور در گفت و گو با لنگرنیوز در این خصوص گفت : بیمارستان لنگرود بیشتر خدمات اورژانس ارائه می شود و این طور نیست که خدمات مطب های شخصی را انجام دهد.

وی گفت : از لحاظ قانونی هم این مورد صحیح می باشد و اورژانس باید خدمات اضطراری را انجام دهد.

دکتر غلامپور اظهار کرد : با توجه به محدودیتی که در تعداد پرستارها وجود دارد اولویت با بیماران اورژانسی است .

وی با بیان اینکه پرستاران موظف به اجرای کلیه دستورات پزشکان اورژانس و متخصصین بیمارستان امینی هستند گفت : نسخه های که برای بیماران شامل تزریقات است و در مطب های شخصی انجام می شود به دلیل محدودیت پرسنل بخش اورژانس بیمارستان ، انجام نخواهد شد و اولویت با بیمارانی است که توسط پزشکان بیمارستان ویزیت می شوند.

وی با تاکید به گفته های خود افزود : به دلیل اینکه از کمترین امکانات بیشترین خدمات را به بیماران ارائه دهیم فقط برای بیماران اورژانس خدمات ارائه می شود.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۱
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

حامی مستضعفین دوشنبه , ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۸:۴۳

با سلام آقای دکتر غلامپور تا جای که ما یادمان است از زمانی که اورژانس بیمارستان از ضلع شرقی به ضلع جنوبی بیمارستان منتقل شد گویا تمام دلبری و معرفت و فنی بودن پرستاران برای کسب نمودن رضایت مردم در همانجا دفن شده وجای اساتید بزرگ اورژانس مثل آقای مالیت و روحانی وهمتی وچندین تن دیگر که واقعا جایشان خالی است چند سالی است ملموس شده وبنده برای رضای خدا ملاحظات خودم را عرض میکنم طی یک بررسی میدانی از وضعیت تزریقات بیماران ما جزتقریبی کمتر از ۴تا ۲۰ جای بدن بیماران را سوراخ کرده برای گرفتن رگ و…از بخش اورژانس شما چیزی ندیدیم در کودکان عدد بالاتر لطفا/البته انصاف است بگویم خدا پشت پناه شما وهمکارا نتان باشد خسته نباشید…..لطفا با هلال احمر تعامل کنید بچه های امدادی دوره دیده تزریقات را که داوطلبانه خدمت میکنند را برای رفع کمبود دات پرستار اقدام کنید وبفکر جیب خالی مردم باشید مطب ها برای آمپول جیب مردم را میکنند …گفتم ولی نگفتم روی صندلی عقب ماشین شخصی ام گاها بیماران بخش شما که عاجزانه تقاضای تزریق آمپول رادارند خودم برایشان انجام دادم بدون پول گاها رگ براشون گرفتم چون فقیر بودند///سعی کنید به قسم نامه پزشکی خود پایبند باشید لطف کنید همت انقلابی کنید وتوجیهه نکنید بیمارستان خانه مردم است چرا ؟
فرمایش مقام معظم رهبری
ما می خواهیم اگر کسی در خانواده مریض شد آن خانواده بیش از رنج مریض داری رنج دیگری نداشته باشد