امیدواریم که دکتر فرجی دانا نگرانی استیضاح کنندگان را برطرف کند

مهرداد لاهوتی اظهار کرد : امیدواریم که دکتر فرجی دانا نگرانی استیضاح کنندگان را برطرف کند و رای اعتماد بگیرد تا به کار خود در وزارت ادامه دهد.

مهرداد لاهوتی در گفت و گو با خبرنگار لنگرنیوز در خصوص استیضاح وزیر علوم گفت :‌ استیضاح وزیر علوم یک امر عادی است و برخی تصور می کنند چون بحث استیضاح است مجلس باید نگاه دیگری داشته باشد .

نماینده مردم لنگرود در مجلس افزود : در دولت های گذشته نیزافرادی نظیر مرحوم کردان ، شیخ الاسلام و بهبهانی استیضاح شدند که این امری طبیعی است و نمایندگان هم به نمایندگی از مردم اگر جایی ابهامی وجود داشته باشد وظیفه است تا ابهام ها برطرف شود.

وی اظهار کرد : امیدواریم که دکتر فرجی دانا نگرانی استیضاح کنندگان را برطرف کند و رای اعتماد بگیرد تا به کار خود در وزارت ادامه دهد.

لاهوتی در پاسخ به سوال خبرنگار لنگرنیوز مبنی بر اینکه شما هم جز استیضاح کنندگان هستید یا خیر گفت :‌ خیر بنده از افرادی بودم که در روز رای اعتماد دکتر فرجی دانا به دفاع از وی صحبت کردم .

نماینده مردم لنگرود در مجلس افزود : مجلس همیشه شفاف است و اگر دکتر فرجی در روز استیضاح به خوبی از خود دفاع کند بنده به وی  رای اعتماد می دهم.

author ۲۸ مرداد ۱۳۹۳
author 242 views