معاوضه امتیاز دو تیم شهرداری لنگرود و سپیدرود رشت

رئیس شورای شهر لنگرود  گفت : طبق قرار دادی که با سپیدرود رشت امضا شد امتیاز لیگ دسته دوم که در اختیار شهرداری لنگرود بود با امتیاز یک تیم دسته سومی سپیدرود معاوضه و مبلغ ۲۴۵ میلیون تومان از سپیدرود دریافت شد.

غلامرضا منصفی در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرنیوز ، درباره آخرین وضعیت باشگاه شهرداری این شهر، اظهار کرد: به دلیل برخی مسائل موجود، قرار داد با مدیرعامل سابق که در چند ماه تنظیم شده بود لغو شد و امتیاز تیم دسته سوم سپیدرود رشت را خریداری کردیم.

وی افزود: طبق قرار دادی که با سپیدرود رشت امضا شد امتیاز لیگ دسته دوم که در اختیار شهرداری لنگرود بود با امتیاز یک تیم دسته سومی (سپیدرود) معاوضه و مبلغ ۲۴۵ میلیون تومان از سپیدرود دریافت شد.

رئیس شورای شهر لنگرود با بیان اینکه رقابت‌های لیگ دسته سوم در مهر ماه آغاز می‌شود و فرصتی هر چند کم وجود دارد، گفت: در نظر داریم جلسه نهایی برای وضعیت باشگاه را در همین هفته برگزار کنیم.

منصفی تصریح کرد: چند باشگاه شهرستانی و تیم سپیدرود رشت اعلام آمادگی کردند تا تیم شهرداری را به صورت کامل در اختیار بگیرند که این موارد در آخرین جلسه بررسی می‌شود.

وی با بیان اینکه نظر برخی از اعضای شورا گذاشتن مزایده برای باشگاه است، افزود: در نظر داریم با مبلغی که از تیم سپیدرود دریافت شد نخست بدهی گذشته باشگاه را پرداخت کنیم و سپس باقی مانده را برای خرید قطعه زمینی در یکی از محلات برای گسترش بازی‌های محلی اختصاص دهیم و شرایط لازم را برای اوقات فراغت جوانان فراهم کنیم.

author ۲ شهریور ۱۳۹۳
author 249 views