در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

با سلام و احترام

مزید امتنان خواهد بود که مشکل آسفالته کردن جاده روستای لیاشوسرا از دهستان لات لیل را پیگیری نمایید.

روستای لیاشوسرا دهستان لات لیل شهرستان لنگرود این روستا به رغم برخورداری از منابع طبیعی، از مشکلات و تنگناهایی رنج می برد که ضرورت دارد با سیاست گذاری؛ برنامه ریزی بهنگام و تخصیص منابع مالی، به سمت آبادانی رهنمون شود. روستای Photo1659لیاشوسرا در محرومیت و نبود امکانات به سر می برد و از قافله پیشرفت دور مانده و نیازهای مردم شریف این دیار بی پاسخ مانده است در حالی که می توان با توسعه و نگاه مسئولین شهرستان به عنوان بام سبز منطقه لات لیل محسوب شود.

آسفالته و بهسازی کردن حدود پنج کیلومتر جاده ارتباطی این روستا ده سال به طول انجامیده و علیرغم دوندگی های اهالی به ادارات شهرستان لنگرود تاکنون هیچ نتیجه ای جز مهاجرت های بی رویه به شهر نداشته است.

به علت عدم بهسازی و آسفالته نبودن با کوچکترین بارش باران و برف، سبب مسدود شدن جاده و قطع ارتباط مردم روستا با روستاهای پایین دست و شهر می شود و فقط موقع رانش، مسئولین ذیربط با ارسال وسایل مکانیکی باعث بازگشایی جاده می شوند در حالی این جاده به کارهای زیر ساختی و توسعه ای نیازمند است.

امیدوارم با نگاه مسئولین راه و شهرسازی و با توسعه راه این روستا گامهای جهادی در رونق وآبادانی روستا برداشته شود تا اهالی با آسودگی خاطر و ماندگاری در روستا اقتصاد کشاورزی ،دامپروری،گردشگری وصنایع دستی را بیش از پش شکوفا کنند.

با تشکر

احمدی


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان