رئیس شورای اسلامی شهر رشت به آغاز فعالیت کارگروه ساماندهی دستفروشان در رشت اشاره کرد و گفت: در کارگروه دستفروشان تصمیم گرفته شده تا محدوده زمانی و مکانی فعالیت برای دستفروشان مشخص باشد.

...

مسؤولان شهرستان رشت می گویند بر خلاف اخبار غیررسمی منتشر شده، پیاده راه فرهنگی شهر برقرار خواهد ماند اما برخی خودروهای سواری هم می تواند به صورت محدود و هماهنگ شده در آن تردد داشته باشند.

...

اجتماع باشکوه زنان و کودکان گیلانی در حمایت از مادران و زنان و کودکان مظلوم غزه عصر امروز در پیاده راه فرهنگی شهر رشت برگزار شد.

...

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با تأکید بر اینکه هوشمندسازی در شهرداری رشت تسریع شود، گفت: متاسفانه تاکنون اقدام مؤثری از این بابت از سوی واحد فناوری اطلاعات شهرداری رشت مشاهده نشده است.

...

فرمانده سپاه قدس گیلان که در نمایشگاه دفاع مقدس در پیاده راه فرهنگی رشت حضور پیدا کرده بود، فرصت را غنیمت شمرده و پای درد و دل مردمی نشست که سپاه را مأمنی برای حل مشکلاتشان یافتند.

...

جمعیت لحظه به لحظه بیشتر می شد؛ کم کم همه جای پیاده راه خلوت شده و همه به روضه علی ابن ابی طالب (ع) پیوسته بودند. آخر دخترها همه بابایی اند و علی هم بابای همه دخترها.

...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، پیاده راه فرهنگی رشت با حضور وزیر راه وقت، روز یازدهم فروردین سال ۹۵ به بهره برداری رسید.

قرار بود با احداث پیاده راه، این بخش از شهر از ماشین محوری به پیاده محوری ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان