در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

به گفته مدیرعامل شرکت گاز گیلان، از ابتدای امسال تا پایان شهریور ماه، ۱۷ هزار و ۳۹۳ کیلومتر معادل ۶۷ درصد لوله های انتقال گاز استان با هدف حفظ ایمنی خطوط و پایداری جریان گاز نشت یابی شدند.

...

شرکت گاز گیلام اعلام کرد که جریان گاز ۲ محله در شهر رشت، فردا چهارشنبه از ساعت ۹ به مدت ۶ ساعت قطع خواهد شد.

...

رشت - مدیرعامل شرکت گاز گیلان گفت: در شبانه روز گذشته بیش از ۲۳ میلیون و ۹۰۰ هزار متر مکعب در استان گیلان گاز مصرف شده که نسبت به روز گذشته افزایش بیش از ۲ درصدی داشته است.

به گزارش خبرنگار ...

رشت- مدیرعامل شرکت گاز گیلان با اشاره به مصرف بیش از ۲۳ میلیون و ۶۰۰ هزار مترمکعب گاز طی شبانه روز گذشته در استان گفت: میزان مصرف ۳ درصد کاهش یافته است.

عیسی جمال نیکویی در گفتگو با خبرنگار مهر ...

رشت- ساعات کار ادارات، نهادها، بانک ها و واحدهای آموزشی گیلان از فردا اول بهمن ماه با تصمیم قرارگاه مدیریت جهادی گاز استان به روال گذشته برمی گردد.

به گزارش خبرنگار مهر، با تصمیم قرارگاه مدیریت جهادی گاز گیلان ...

طبق مصربه قرارگاه مدیریت جهادی گاز گیلان، تا پایان هفته جاری ادارات با ساعت کاری محدودتر به فعالیت خود ادامه می دهند و فعالیت آموزشی مدارس و مراکز آموزش عالی و دانشگاه های استان نیز به صورت غیرحضوری ...

...

مدیرعامل شرکت گاز گیلان از قطع گاز ۴۶۷ ویلای خالی از سکنه در استان خبر داد و گفت: پیش بینی می شود با این اقدام ۱۰ هزار متر مکعب در مصرف گاز صرفه جویی شود.

...

رشت- براساس مصوبه قرارگاه مدیریت جهادی گاز گیلان همه دانشگاه های استان از فردا امتحانات خود را رأس ساعت مقرر و در فضای محدود برگزار می کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، براساس مصوبه قرارگاه مدیریت جهادی گاز استان همه ...

رشت- مدیرعامل شرکت گاز گیلان تاکید کرد: برای حفظ پایداری شبکه انتقال گاز خانگی، گاز صنایع، نیروگاه ها، اماکن ورزشی و استخرها و ویلاهای خالی از سکنه قطع شده است.

به گزارش خبرنگار مهر عیسی جمال نیکویی بعد از ظهر ...

رشت- مدیرعامل شرکت گاز گیلان با اشاره به اینکه مصرف گاز در استان طی شبانه روز گذشته بیش از ۲۵ میلیون متر مکعب گزارش شده است، گفت: از این میزان ۱۸ میلیون مترمکعب مربوط به بخش خانگی است.

به ...

رشت- بر اساس اعلام ستاد مدیریت جهادی گاز، مدارس، مراکز آموزش عالی و دانشگاه های گیلان در روزهای شنبه و یکشنبه جاری به صورت غیر حضوری خواهد بود.

به گزارش خبرنگار مهر، بر اساس اعلام مدیریت جهادی گاز، فعالیت تمامی ...

رشت- مدیرعامل شرکت گاز گیلان از افزایش ۳۰ درصدی مصرف گاز خبر داد و گفت: مردم با کاهش دمای محیط بین ۱۸ تا ۲۱ درجه و مدیریت مصرف گاز به تداوم پایداری انرژی کمک کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، عیسی ...

رشت- مدیرعامل شرکت گاز گیلان از قطع گاز ۳۰۰ مشترک پرمصرف در این استان خبر داد و گفت: بیش از ۲۶ میلیون متر مکعب در ۲۴ ساعت گذشته در گیلان گاز مصرف شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، عیسی جمال ...

بنابر تصمیم مرکز مدیریت دیسپاچینگ شرکت گاز و به منظور تأمین گاز بخش خانگی، گاز صنایع استان برای دو روز آینده قطع شد.

...

مدیرعامل شرکت گاز گیلان از افزایش مصرف گاز در استان در پی کاهش محسوس دما خبر داد و گفت: اگر مشترکین تنها ۲ درجه کمتر مصرف کنند، توزیع گاز در استان پایدار خواهد بود.

...

رشت- بر اساس اعلام ستاد مدیریت جهادی گاز فعالیت تمامی مدارس و مراکز آموزش عالی و دانشگاه های گیلان در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه جاری به صورت غیرحضوری خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری مهر، بر اساس اعلام ستاد مدیریت ...

رشت- بر اساس اعلام ستاد مدیریت جهادی گاز فعالیت تمامی مدارس و مراکز آموزش عالی و دانشگاه های گیلان در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه جاری به صورت غیرحضوری خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری مهر، بر اساس اعلام ستاد مدیریت ...

رشت- مدیرعامل شرکت گاز گیلان از مصرف ۱۸ میلیون مترمکعب گاز توسط مشترکان خانگی در شبانه روز گذشته خبر داد و گفت: این میزان نسبت به سال گذشته ۱۶ درصد افزایش داشته است.

به گزارش خبرنگار مهر، عیسی جمال نیکویی ...

گزارش های شرکت گاز گیلان نشان می دهد مصرف گاز در استان با سرد شدن هوا بی رویه افزایش یافته که لازم است در کنار اقدامات ابتکاری از سوی قرارگاه جهادی مدیریت مصرف بهینه گاز، اطلاع رسانی و آگاه بخشی ...

شرکت گاز گیلان با اشاره به تشکیل قرارگاه جهادی گاز استان گفت: پنج شنبه به عنوان نماد همکاری دولت در کاهش مصرف تمام ادارات تعطیل شد که حدود ۱۹۹ هزار متر مکعب صرفه جویی شد.

...

رشت- مدیرعامل شرکت گاز گیلان با اشاره به افزایش ۱۰ درصدی مصرف گاز در آذر ماه گفت: با تعطیلی ادارات گیلان در روز پنج شنبه گذشته ۱۹۹ هزار متر مکعب گاز صرفه جویی شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، عیسی ...

مدیرعامل شرکت گاز گیلان از افزایش مصرف گاز در گیلان خبر داد و گفت: با توجه به کاهش دما و افزایش سرما، ناچارا برای پرمصرف ها محدودیت اعمال می کنیم.

...

رشت- مدیرعامل شرکت گاز گیلان با اشاره به ناترازی تولید و مصرف گاز و عدم تحقق برنامه های بخش تولید گفت: مصرف گاز بخش خانگی گیلان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۹ درصد افزایش یافته است.

به گزارش ...

مدیرعامل شرکت گاز گیلان با اشاره به افزایش ۱۵ درصدی مصرف گاز در گیلان گفت: اجرای قانون تغییر تعرفه مصرف گاز برای مشترکین پر مصرف از ۱۶ آذر ماه اجرایی شده است.

...

رشت- مدیرعامل شرکت گاز گیلان با بیان اینکه جزء استان های کم مصرف در حوزه گاز هستیم، گفت: سهم مصرفی گاز گیلان در کشور ۳.۲ درصد است.

به گزارش خبرنگار مهر، عیسی جمال نیکویی شامگاه یکشنبه در گفتگوی ویژه خبری ...

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر، حسین اکبر شامگاه دوشنبه در گفتگو با بخش خبری شبکه باران با اشاره به اینکه امسال شاهد فرا رسیدن سرمای زود رس در کشور به ویژه ...

به گزارش لنگرخبر، حسین اکبر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه مصرف گاز در فصول پاییز و زمستان به اوج خود می رسد، اظهار کرد: استان گیلان یکی از استان های نسبتاً سرد کشور بوده و در فصل زمستان ...

به گزارش لنگرخبر، حسین اکبر امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به کار تعمیرات لوله گاز رشت به رامسر اظهار کرد: با توجه به سرریز شدن سد منجیل و سدهای پایین دست آن، خط لوله ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان