رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به بهره برداری از هفت طرح صنایع تبدیلی کشاورزی در گیلان گفت: با افتتاح این واحد ها ظرفیت فرآوری محصولات کشاورزی ۷۵ درصد افزایش یافته است.

...

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به تعهدات این سازمان در حوزه اجرای احکام و صدور اسناد گفت: از ابتدای امسال ۲۰۷ هزار هکتار از اراضی کشاورزی گیلان که با عرصه های منابع طبیعی تداخل داشت، رفع مشکل شد.

...

به گفته رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان از ۱۹ میلیون و ۶۰۰ اصله گل، شاخه بریده، گیاهان آپارتمانی، زینتی، گلدار و نشائی در این استان تا پایان سال ۱۲ میلیون اصله به خارج از کشور صادر می شود.

...

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به پرداخت ۵۱ میلیارد تومان تسهیلات تبصره ۱۸ به متقاضیان واجد شرایط پرداخت شد، گفت: این واحد ها در بخش سردخانه، بسته بندی برنج و بسته بندی حبوبات فعالیت دارند.

...

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان از افزایش ۲۱ درصدی جوجه ریزی در واحدهای مرغداری استان خبر داد و گفت: مرغ به اندازه کافی در واحد های پرورش مرغ تولید می شود و هیچگونه کمبودی وجود ندارد.

...

به گفته رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان، کاشت درخت در کشور و به ویژه استان های شمالی از وقوع سیلاب جلوگیری کرده و مزایای بسیار زیادی دارد از این رو، امروز و به یاد ۱۵۰ شهید روحانی گیلان، کاشت ۱۵۰ ...

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به فعالیت ۳۶۳ داروخانه گیاه پزشکی در استان گفت: از ابتدای سال تاکنون ۴۳۲ بازدید و بازرسی از سطح داروخانه های گیاه پزشکی استان انجام شده است.

...

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به صدور سند برای اراضی کشاورزی اطراف تالاب بین المللی انزلی گفت: با توجه به اتمام طرح کاداستر اراضی ملی استان و آغاز رفع تداخل مقرر شد به نفع مردم و تمام افرادی ...

پس از التهاب در بازار برنج و تحمیل ضررهای فراوان به برنج کاران شمالی، آب منطقه ای گیلان برای اولین بار در 50 سال اخیر، بهای آب مصرفی شالیزارهای استان را به منظور حفظ و تقویت تولید با نرخ ثابت ...

به گفته رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان، تاکنون یک هزار و ۲۱۱ میلیارد تومان تسهیلات در حوزه تبصره ۱۸، ۱۶ و مشاغل خانگی با رویکرد اینکه محصولات خام تبدیل به ارزش افزوده شود پرداخت شده است.

...

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به وجود هشت واحد تولید بوقلمون مادر گوشتی در گیلان گفت: این استان با هشت واحد بوقلمون مادرگوشتی، ۴۵ درصد جوجه یکروزه بوقلمون گوشتی کشور را تولید می کند.

...

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به کسب رتبه نخست گیلان در تولید و زراعت چوب کشور، گفت: در ۴۸ هزار هکتار از زمین های استان زراعت چوب انجام می شود.

...

به گزارش لنگرخبر، مسعود الماسی با اشاره به گزارشی از وضعیت کشت و کار برنج تا اول شهریور در گیلان اظهار کرد: تاکنون ۷۵ درصد شالی از سطح ۱۷۸ هزار هکتار اراضی شالی کاری برداشت شده است.

وی با بیان ...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، علی درجانی با بیان اینکه هرگونه خرید و فروش و جابجایی دام زنده سبک و سنگین بدون پلاک قاچاق محسوب می شود افزود : تفاهم نامه ای با بخش خصوصی اتحادیه دامداران استان منعقد شده تا ...

به گزارش لنگرخبر، علی درجانی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: فرآیند مربوط به احیاء و ساماندهی آب بندان های برخی از مناطق استان که هر ساله در فصل زراعت برنج با کمبود آب زراعی مواجه هستند و در ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان