رییس سازمان انرژی اتمی گفت: از دست دادن رئیس جمهور خدوم و خستگی ناپذیر و هیات همراه ایشان، ضایعه ای دردناک، تلخ و جبران نشدنی است. خداوند ان شاءالله روح این شهدا را با صالحان و مقربان حق محشور بفرماید.

به ...

معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی در جریان سفر اعضای هیات دولت به استان قم، به عنوان نماینده ویژه ریاست جمهوری در مصلای نماز جمعه این بخش با نخبگان و مسوولان «فردو» دیدار کرد.

به گزارش ایسنا، در جریان ...

رئیس سازمان انرژی اتمی با اشاره به سخنان رافائل گروسی درباره ایران، گفت: او می گوید ایران نسبت به غنی سازی بالا اقدام می کند اما باید تاکید کرد این به معنای برخورداری ایران از سلاح هسته ای نیست.

به گزارش ...

رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: در سال گذشته، نیروگاه اتمی بوشهر بر اساس ارزیابی انجمن جهانی بهره برداران هسته ای ـ وانو ـ از لحاظ بازدهی و الزامات ایمنی در صدر جدول قرار گرفت.

به گزارش ایسنا، محمد اسلامی یکشنبه شب ...

رئیس سازمان انرژی اتمی ایران به منظور اعلام همبستگی با ملت مظلوم فلسطین در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کرد.

به گزارش ایسنا، «محمد اسلامی» معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی، صبح امروز (جمعه) همگام با آحاد ملت بزرگ ...

معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی اظهار کرد: امروز وظیفه ما حضور حداکثری و پرشور در پای صندوق های رای است.

به گزارش ایسنا، محمد اسلامی، رییس سازمان انرژی اتمی صبح امروز (جمعه) با حضور در شعبه اخذ رای ...

محمد اسلامی از طراحی، توسعه، نصب و عملیاتی شدن سامانه شبیه ساز اتاق کنترل اضطراری (ECRS) واحد یکم نیروگاه اتمی بوشهر در ایران خبر داد.

به گزارش ایسنا، محمد اسلامی رییس سازمان انرژی اتمی افزود: طراحی و ساخت سامانه شبیه ساز اتاق ...

معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران گفت: امروز با راه اندازی پروژه واحد نیمه صنعتی تولید هگزافلوراید تلوریم (TeF6) در اصفهان شاهد یک اتفاق بزرگ در صنعت هسته ای کشور هستیم.

به گزارش ایسنا، محمد اسلامی در آیین ...

رئیس سازمان انرژی اتمی گفت که افتتاح خط تولید نیمه صنعتی گاز هگزافلوراید تلوریم، یک زنجیره ارزش فوق العاده و تبلور عینی اقتصاد دانش بنیان است.

به گزارش ایسنا، محمد اسلامی در حاشیه مراسم افتتاح و راه اندازی چند طرح در ...

رییس سازمان انرژی اتمی گفت: تامین نیروی انسانی نیروگاه سیریک باید در اولویت برنامه ریزی باشد.

محمد اسلامی عصر امروز (سیزدهم بهمن ماه)، در شورای اداری استان هرمزگان که با حضور ابراهیم رئیسی و اعضای هیات دولت برگزار شد، اظهار کرد: ...

رئیس سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه اَبَرپروژه نیروگاه ایران هرمز با سرمایه گذاری ۱۵ میلیارد دلاری اجرا خواهد شد تصریح کرد: هیچ کشور خارجی در این پروژه دخیل نیست و کاملا با توان و به دست متخصصان داخلی ...

به ...

همزمان با نخستین روز ایام الله دهه فجر، به دستور رئیس جمهور و با حضور رئیس سازمان انرژی اتمی ایران، عملیات احداث نیروگاه های اتمی ایران هرمز آغاز شد.

به گزارش ایسنا، در جریان دور دوم سفرهای استانی «سید ابراهیم رئیسی» ...

معاون رئیس جمهور گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران به لطف خدا و با داشتن ظرفیت بالای علمی، تحقیقاتی و صنعتی و نیز قدرت دفاعی نیروهای مسلح به ترازی رسیده که تمام نقشه های دشمنانش بر باد رفته و عملاً به ...

رییس سازمان انرژی اتمی خبر داد: از دیروز فناوری پلاسما مبتنی بر پزشکی هسته ای را وارد عرصه پزشکی و درمانی کشور کردیم.

به گزارش ایسنا، محمد اسلامی در حاشیه جلسه هیات وزیران در جمع خبرنگاران، گفت: روز گذشته در استان ...

با حضور محمد اسلامی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی روز دوشنبه ۱۱ دی ماه ۱۴۰۲ در آیینی نخستین مرکز مراقبت دیابت و پلاسما درمانی البرز در مجتمع آموزشی درمانی امام علی (ع) کرج آغاز به کار کرد.

رئیس سازمان انرژی اتمی کشور گفت: کار رسانه ای جدیدی که در خصوص غنی سازی ایران آغاز شده است، حرف جدیدی نیست و ما فعالیت جاری خود را در چهارچوب ضوابط دنبال می کنیم.

به گزارش ایسنا، محمد اسلامی در حاشیه ...

رئیس سازمان انرژی اتمی ایران گفت این سازمان با برنامه ریزی هایی که صورت داده، به سمت تحقق هدف تولید ۲۰ هزار مگاوات برق هسته ای حرکت می کند.

«محمد اسلامی» رئیس سازمان انرژی اتمی روز چهارشنبه و در پاسخ ...

معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران از بارگذاری چشمه کبالت ۶۰ در سامانه پرتودهی تهران و افزایش سه برابری ظرفیت پرتودهی سامانه های تهران و بناب خبر داد.

به گزارش ایسنا، محمد اسلامی در آیین بارگذاری ...

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران گفت: امروز نخستین سایت پرتودهی در راستای اجرای سند جامع راهبردی صنعت هسته ای کشور مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش ایسنا، «محمد اسلامی» رئیس سازمان انرژی اتمی در حاشیه مراسم ...

رییس سازمان انرژی اتمی ایران صبح امروز (پنجشنبه) با استقبال استاندار قزوین و به منظور بهره برداری از نخستین سامانه شتابدهنده الکترون توان بالا «ELV» وارد این استان شد.

به گزارش ایسنا، «محمد اسلامی» با همراهی جمعی از مدیران ارشد ...

نماینده رییس جمهور در سفر به استان فارس از صنایعی نظیر شرکت های کاشی و سرامیک حافظ و پالایش نفت شیراز بازدید کرد.

به گزارش ایسنا، معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران در ادامه سفر خود به استان ...

معاون رییس جمهور در سفر به استان فارس و شهرستان زرقان گفت: مهم ترین دغدغه مردم این شهرستان، بحث آلایندگی صنایع موجود در این منطقه است زیرا یک چهارم صنایع استان فارس در شهرستان زرقان قرار دارد.

به گزارش ایسنا، «محمد ...

همزمان با سفر هیات دولت به استان فارس، معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی به منظور افتتاح خط انتقال آب از سد درودزن به شهر لپویی، حضور در نشست مشترک اعضای شورای اداری و نخبگان، بازدید از ...

همزمان با سفر هیات دولت به استان فارس، عملیات طراحی و برنامه ریزی برای ساخت راکتور تحقیقاتی_آموزشی ۱۰ مگاواتی فارس و سایر پروژه های هسته ای این استان با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی ...

به گزارش ...

رئیس سازمان انرژی اتمی ایران امروز (پنجشنبه) و به همراه رئیس جمهور و تعدادی از اعضای هیات دولت به منظور افتتاح و بازدید از چندین طرح حوزه انرژی و فناوری های نوین وارد شیراز شد.

به گزارش ایسنا، «محمد اسلامی» ...

رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در واکنش به بیانیه اخیر سه کشور اروپایی عضو برجام گفت که طرف های غربی نباید انتطار داشته باشند ایران برجام را کامل اجرا کند ولی آن ها به تعهدات خود عمل نکنند.

به گزارش ایسنا، ...

معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی همزمان با آخرین روز از هفته دولت در مسجد امام سجاد(ع) محله صادقیه تهران به صورت چهره به چهره با عموم مردم و نمازگزاران دیدار و گفت وگو کرد.

به گزارش ایسنا، مسجد ...

همزمان با ششمین روز از هفته دولت، آیین رونمایی از سامانه پرتودهی «خودحفاظ گامای دوجداره با ظرفیت ۱۰۰ تن در روز» با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران در شهرستان بناب برگزار شد.

به گزارش ایسنا، آیین ...

معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران اظهار کرد: یکی از برنامه های مهم ما در سازمان انرژی اتمی ایران، توسعه سامانه های پرتودهی است که بتواند در بخش سلامت، امنیت غذایی و اقتصادی کشور مثمرثمر ...

به گزارش ...

معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران در ادامه دیدارهای خود با خانواده شهدای صنعت هسته ای، در آستانه آغاز هفته دولت و در شامگاه اول شهریور ماه ۱۴۰۲ به دیدار خانواده شهید «عنایت الله امینی» ...

به گزارش ...

رئیس سازمان انرژی اتمی ایران گفت: فعالان رسانه ای کشور در خط مقدم مقابله با روایتگری ظالمانه علیه فعالیت های صلح آمیز هسته ای کشورمان قرار دارند.

به گزارش ایسنا، «محمد اسلامی» معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران ...

رییس سازمان انرژی اتمی گفت: سهم برق هسته ای از برق کشور ۲۰ هزار مگاوات تعیین شده است؛ این سهم هم منطقی است، هم مطالعه شده و هم پشتوانه اطلاعاتی اش وجود دارد.

به گزارش ایسنا، محمد اسلامی در حاشیه نشست ...

رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: دانش و فناوری هسته ای و نقش و تاثیر آن در زندگی مردم به کتاب های درسی می آید.

به گزارش ایسنا، محمد اسلامی در جمع خبرنگاران در حاشیه نشست هیات دولت با اشاره به برگزاری ...

معاون رییس جمهور در مراسم آغاز عملیات بهره برداری محدوده آنومالی یازده مجتمع معدنی و صنعتی «سپهبد شهید سلیمانی» ساغند اردکان گفت: این بهره برداری امروز دو پیام داشت که یکی تسهیل گری بابت حضور سرمایه ...

به گزارش ایسنا، همزمان ...

معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران به منظور افتتاح و آغاز عملیات بهره برداری پروژه محدوده آنومالی ۱۱ مجتمع معدنی و صنعتی «سپهبد شهید قاسم سلیمانی» ساغند اردکان، وارد استان یزد شد.

به گزارش ایسنا، محمد اسلامی صبح ...

رئیس سازمان انرژی اتمی تاکید کرد: غنی سازی های با خلوص بالا برای این صورت گرفته است تا تحریم ها لغو شوند، هدف قانونگذار هم همین بوده است که اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها صورت گیرد. 

به گزارش ایسنا، محمد اسلامی، ...

معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران به منظور بازدید از طرح ها و پیگیری روند اجرایی پروژه های این سازمان با استقبال استاندار قزوین وارد این استان شد.

به گزارش ایسنا، محمد اسلامی، رییس سازمان انرژی اتمی در ...

رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: روابط ایران و آژانس طبق بیانیه تهران برقرار و در حال تداوم است.

به گزارش ایسنا، محمد اسلامی در حاشیه هیئت دولت در جمع خبرنگاران در رابطه با مذاکرات برجام، اظهار کرد: آژانس مسئول مذاکرات نیست، ...

آیین رونمایی از اختراعات، کتاب ها و دستاوردهای دانش آموزان دبیرستان دوره دوم دخترانه انرژی اتمی تهران با حضور رییس سازمان انرژی اتمی ایران برگزار شد.

به گزارش ایسنا، آیین رونمایی از اختراعات، کتاب ها و دستاوردهای دانش آموزان ...

نخستین محصولات فناورانه با سطح فناوری بالا در حوزه ابزار اندازه گیری شتابدهنده های الکترون مرکز فناوری و نوآوری رسا در مراسمی رسمی با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران، معاونان ...

به گزارش ایسنا، محمد اسلامی ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان