امام جمعه رشت با بیان اینکه قدرت مهم موشکی که توسط جوانان ایرانی ایجاد شده، موجب تحیر و هراس دشمن و شادی ملت شده است، گفت: من دست و بازوان جوانان غیور و حماسه آفرین ایران اسلامی را ...

نماینده ولی فقیه در گیلان یکی از دلایل درخشش جامعه اسلامی در عرصه های گوناگون و تاثیرگذاری میان نسل جدید را گرایش به قرآن دانست و گفت: طالب جنت الهی باید در برابر نفس خود ایستادگی کند و با قرآن ...

امام جمعه رشت با بیان اینکه ایجاد ۲ قطبی بین مردم و مسؤولان و ایجاد تنش بین مردم خواسته و توطئه دشمن است، گفت: برخی امور، حاکمیتی است و اما همینجا از همه مسؤولان و قوای سه گانه درخواست می ...

امام جمعه رشت با اشاره به توافق ایران و عربستان گفت: هنوز نمی توان پیش بینی خاصی در معادلات جهانی و منطقی بیان کرد.

...

لنگرود- نماینده ولی فقیه در گیلان بر لزوم همگرایی و هماهنگی مدیران برای حل مشکلات مردم تاکید کرد و گفت: نظارت ها بر بازار تشدید شود تا مردم آسیب نبینند.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی ظهر یکشنبه ...

لنگرود- نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه نماز انسان را بیمه می کند، گفت: انفاق کنندگان و نمازگزاران از رزق کریم برخوردار هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی پیش از ظهر یکشنبه در ...

به گزارش سایت خبری تحلیلی لنگرخبر، آیت‌الله رسول فلاحتی امروز در حاشیه افتتاح بیمارستان ۶۴ تختخوابی تامین اجتماعی شهید املاکی در کومله لنگرود با تبریک اعیاد شعبانیه و ولادت باسعادت منجی عالم بشریت حضرت ولی‌عصر (عج) اظهار کرد: افتتاح این مرکز ...

نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه اعضای شورای اسلامی شهر نباید وارد بازی های سیاسی شوند، گفت: اداره کافی داشتن برای حل مشکلات، عدم وارد شدن در بازی های سیاسی و بهره مندی از ظرفیت جوانان و نخبگان ...

نماینده ولی فقیه در گیلان نعمت خدمت به بندگان خدا را یکی از نعمات بزرگ خداوند برشمرد و گفت: انسانی که غفلت بورزد همه چیز خود را از دست می دهد.

...

رشت- نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به تأکیدات اسلام درباره نگهداری از والدین سالخورده گفت: نگهداری از والدین سالخورده از وظایف فرزندان است.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی عصر شنبه در بازدید از آسایشگاه معلولین ...

رستم آباد- نماینده ولی فقیه در استان گیلان اعتکاف را کاری بزرگ عنوان کرد و گفت: حضور در اعتکاف توفیق الهی است که به معتکفان عنایت شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی بعد از ظهر شنبه در ...

رستم آباد- نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه آرامش و اقتدار ایران را مدیون رشادت های شهدا هستیم، گفت: خانواده های شهدا نور چشم جامعه ما هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی پیش از ظهر شنبه ...

رشت- امام جمعه رشت با اشاره به اقدامات انجام شده از سوی دولت سیزدهم برای حل معضل زباله سروان گفت: مسئولان باید تلاش مضاعفی برای حل هر چه سریع تر این مشکل داشته باشند.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله ...

رشت- نماینده ولی فقیه در گیلان بر لزوم بیان اقدامات خوب دولت سیردهم تاکید کرد و گفت: تولید در عرصه های مختلف تقویت شود و همه در این مسیر تلاش کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی بعد ...

رشت. نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه بسترسازی برای ایجاد تمدن نوین اسلامی صورت گرفته است، گفت: ایران در ایجاداین تمدن گام های مهمی برداشته است.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی پیش از ظهر چهارشنبه ...

رشت- نماینده ولی فقیه در استان گیلان گفت: جمهوری اسلامی امروز با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری به قدرت مقاومت در منطقه و محور مبارزه با استکبار جهانی تبدیل شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر مهر آیت الله رسول فلاحتی ...

رشت- نماینده ولی فقیه در استان گیلان با اشاره به خودباوری بانوان ایرانی پس از پیروزی انقلاب اسلامی گفت: حجاب زنان جامعه اسلامی برای دشمن قابل تحمل نیست.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی ظهر دوشنبه در مراسم ...

نماینده ولی فقیه در استان گیلان از سایت زباله سراوان بازدید و آخرین روند ساماندهی پسماند سراوان را مورد بررسی قرار داد.

...

رشت- نماینده ولی فقیه در استان گیلان گفت: مشکلات پسماند سراوان و شیرابه های ناشی از آن دغدغه بنده و مدیران استان است.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی پیش از ظهر یکشنبه در حاشیه بازدید از ...

رشت- نماینده ولی فقیه در استان گیلان عقلانیت مدیران را عامل اصلی برون رفت از بحران ها دانست و گفت: مدیران در تراز نظام اسلامی باید ابتکار عمل و خلاقیت داشته باشند.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی ...

رشت- امام جمعه رشت به بیداری امت اسلامی و خیزش سراسری مسلمانان در سراسر جهان اشاره کرد و گفت: اینگونه خیزش ها در طول تاریخ نبوده و این برای استکبار و دشمنان مسلمانان قابل پذیرش نیست.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت ...

رشت- نماینده ولی فقیه در گیلان طی پیامی هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن کریم و مقدسات میلیون ها مسلمان در جهان را محکوم کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، نماینده ولی فقیه در گیلان طی پیامی هتک حرمت به ساحت ...

رشت- نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اهمیت وجود نظارت در عرصه های مختلف جامعه گفت: انقلاب اسلامی خدمات فراوانی در حوزه توسعه و گسترش نظام سلامت ارائه داده است.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی ظهر ...

رشت- نماینده ولی فقیه در گیلان رمز مانایی شهدا را اطاعت از ولی خدا و امام (ره) عنوان کرد و گفت: جوانانمان مطیع ولی خدا بودند و این امر باید به نسل های آینده منتقل شود.

به گزارش خبرنگار مهر، ...

نماینده ولی فقیه در گیلان مهم ترین کار مبلغان دین را جهاد تبیین دانست و گفت: اینکه جوانان گرایش بیشتری به برنامه های اعتکاف پیدا کرده اند برای دشمن قابل تحمل نیست.

...

رشت- نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه دشمن به دنبال ناکارآمد جلوه دادن انقلاب است، گفت: آنها جایگاه رهبری را مورد هدف قرار داده اند لذا تبیین جایگاه ایشان در شرایط فعلی ضروری است.

به گزارش ...

رشت- نماینده ولی فقیه در استان گیلان مهم ترین کار مبلغان دین را جهاد تبیین دانست و گفت: اینکه جوانان گرایش بیشتری به برنامه های اعتکاف پیدا کرده اند برای دشمن قابل تحمل نیست.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله ...

رشت- نماینده ولی فقیه در گیلان منابع انسانی را زیربنای تمدن اسلامی عنوان کرد و گفت: باید به تربیت نیروهای در تراز تمدن اسلامی توجه ویژه شود.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی عصر دوشنبه در سلسله نشست های ...

رودسر- نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به وجود برخی مشکلات در حوزه فرهنگی گفت: در بیان دغدغه ها و مشکلات از سیاه نمایی پرهیز شود.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی عصر یکشنبه در دیدار با ...

رشت- نماینده ولی فقیه در گیلان ضمن محکومیت اقدام پارلمان اروپا در تروریستی اعلام کردن سپاه پاسداران گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی محور مقاومت و آرامش در منطقه است.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی ظهر یکشنبه در ...

رودسر- نماینده ولی فقیه در گیلان با تأکید بر ضرورت تکریم پدران و مادران شهدا گفت: اقتدار جمهوری اسلامی ایران در دنیا از برکات خون شهدا است.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله فلاحتی ظهر یکشنبه در حاشیه سفر به شهرستان ...

رودسر- نماینده ولی فقیه در گیلان با تأکید بر لزوم حضور میدانی مدیران در میان مردم به ویژه مناطق دوردست گفت: مسئولان در کارهای عمرانی اولویت ها را ببینند.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی پیش از ظهر ...

امام جمعه رشت با بیان اینکه موضوع تروریستی بودن توسط پارلمان اروپا مطرح و به شورای اروپا هم پیشنهاد شد، گفت: اگر چنین اقدامی کنند با برخورد سخت جمهوری اسلامی ایران روبه رو خواهند شد به گونه ای که موجب ...

رشت- نماینده ولی فقیه در گیلان اظهار کرد: دشمنان هر چقدر به دنبال تضعیف و منزوی کردن ایران باشند بدانند کشور قدرتمندتر خواهد شد چرا که نظام سیاسی ایران عاقلانه عمل می کند.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی ...

نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه زیرساخت های خوبی در حوزه بهداشت، سلامت و درمان نداریم، گفت: تعداد بیمارستان های خصوصی در استان زیاد است اما تامین هزینه درمان از این طریق نیز برای مردم بالا است.

...

رشت- نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: مدیران و مسئولان با وفاق و همدلی سعی کنند مشکلات مردم را بررسی و پاسخگوی مطالبات مردم باشند.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی عصر پنج شنبه در دیدار با رئیس ...

نماینده ولی فقیه در استان گیلان با انتقاد از دخالت برخی از سیاسیون در انتصابات آموزش و پرورش گفت: هر کجا آموزش و پرورش ضرر کرده به دلیل ورود سیاسیون بوده است.

...

رشت- نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به بی مهری های صورت گرفته نسبت به حوزه سلامت استان گفت: زد و بندهای سیاسی یکی از عمده ترین دلایل عقب ماندگی گیلان در این بخش است.

به گزارش خبرنگار مهر، ...

رشت- نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به جشن های نیمه شعبان و ضرورت حفظ حرمت حضرت مهدی (عج) در این جشن ها گفت: در کارهای فرهنگی از جزیره ای عمل کردن پرهیز شود.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت ...

رشت- نماینده ولی فقیه در گیلان وظیفه اساسی پیروان راه حق و عدالت را تولید محتوا برای مقابله با توطئه های دشمن دانست و گفت: امروز جنگ رسانه ای در اولویت دشمن قرار دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان