مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در واکنش به اقدامات خلاف عرف و قانون برخی "معلم بلاگرها" در کلاس درس مدارس گفت: ضبط فیلم از دانش آموزان در کلاس درس که منجر به ورود به حریم خصوصی آنها ...

در هفتمین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی کارخانه گروه تولیدی صنعتی صنایع چوب در سالم تالش به بهره برداری رسید و استاندار گیلان نیز اعلام کرد در دهه فجر امسال ۱۸ واحد آموزشی در سطح استان آماده ...

...

معاون وزارت آموزش و پرورش گفت: داوطلبان دارای مدرک کارشناسی تربیت بدنی و علوم ورزشی می توانند در آزمون استخدامی آموزش و پرورش متقاضی مشاغل آموزگار ابتدایی و دبیر آمادگی دفاعی شوند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، ثبت نام ...

فرصت ثبت نام در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش تا پایان امروز (یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۲) تمدید شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، فرصت ثبت نام در آزمون استخدامی سال 1403 وزارت آموزش و پرورش تا امروز یکشنبه ...

بومی گزینی در استخدام معلمان برای شهر تهران اجرا نمی شود، همین موضوع به ظاهر ساده می تواند وضعیت مدارس دولتی را با چالش هایی مواجه کند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ...

ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای جذب حدود ۷۲هزار معلم آغاز شد و داوطلبان باید حداقل ۲۰ و حداکثر ۴۰ سال سن داشته باشند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای استخدام ...

مدیرکل دبیرخانه هیئت مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش با تشریح آخرین وضعیت بررسی پرونده افرادی که در آزمون استخدامی این وزارتخانه کد ۱۹ دریافت کرده اند، گفت: بیشترین بحث ما درباره ۷ بند ماده ۲ قانون ...

به گزارش خبرنگار ...

وزیر آموزش وپرورش با ابراز "بیش از ۲۰ سال است که هیچ سرایداری جذب نکردیم" گفت: همه باید کنار هم باشند که مدرسه بتواند رشد کند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ رضا مراد صحرایی؛ وزیر آموزش وپرورش در یک برنامه ...

درحالی که پیش از این وعده هایی مبنی بر واریز ۳۰ درصد از پاداش پایان خدمت معلمان بازنشسته داده شده بود، اما این موضوع تا امروز محقق نشده و آموزش و پرورش علت آن را عدم تخصیص اعتبار می داند.

مدیرکل حقوقی وزارت آموزش وپرورش درباره ابطال مصوبه اخذ تعهد ۱۰ ساله از پذیرفته شدگان جدید شغل معلمی گفت: دیوان عدالت اداری اخذ تعهد ۱۰ ساله به خصوص برای کارمندان پیمانی را ابطال کرده است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، ...

آموزش و پرورش از ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان به بهانه رسیدن به ۲۴ سالگی استنکاف می کند؛ در حالی که دیوان عدالت اداری رأی به ثبت نام آن ها داده است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، ...

معلمان خرید خدمات وزارت آموزش و پرورش اعلام کردند: "از ابتدای مهر امسال تا به امروز یک ریال حقوق و بیمه نداشته ایم!"معاون برنامه ریزی این وزارت می گوید: حقوق این دسته از معلمان به صورت ماهانه نیست و ...

حاجی میرزایی به صورت غیرقابل باوری، سعی در انکار و کتمان یک واقعیت بزرگ و تلخ درباره دوران مسولیت خود در وزارت آموزش و پرورش دارد و آن واقعیت بزرگ و تلخ چیزی جز "بی توجهی عامدانه و مشکوک به ...

وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد: دانش آموزانی که به سن تکلیف رسیده اند در صورت تمایل می توانند فایل صوتی نماز خواندن خود را بارگذاری کنند تا به آنها بگوییم قرائتشان صحیح است یا خیر.

به گزارش خبرنگار اجتماعی ...

آموزش وپرورش تا پایان امسال باز هم آزمون استخدامی برای جذب نیرو برگزار خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ آموزش و پرورش در سال 1402 دو آزمون استخدامی برای جذب آموزگار (معلم دبستان) و دبیر و هنرآموز (معلم دبیرستان ...

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به توزیع شیر تا دو هفته آینده در تمام دبستان های کشور گفت: آزمون دبیری تکمیل ظرفیت ندارد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، رضامراد صحرایی امروز در حاشیه جشن طلیعه داران تعلیم و تربیت ...

نتایج نهایی آزمون استخدام دبیر و هنرآموز اعلام شد و داوطلبان ۵ روز برای اعتراض فرصت دارند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، نتایج نهایی آزمون استخدامی جذب دبیر و هنرآموز برای مدارس کشور در سایت سازمان سنجش اعلام شد.

در این ...

آموزش وپرورش امروز با کمبود ۲۰۰هزار معلم مواجه است؛ ریشه عمده این امر را باید در جذب دانشجومعلم به اندازه "یک ششم" ظرفیت دانشگاه فرهنگیان در ۸سال دولت حسن روحانی جست وجو کرد و دیدگاه فاجعه باری که ...

به  گزارش ...

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه کمبود معلم در دو سال این دولت ایجاد نشد، گفت: تا پایان مهر مرحله تکمیل ظرفیت آزمون آموزگاری برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، مشکل کمبود معلم در سال ...

معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش وپرورش به عنوان سخنگوی این وزارتخانه هم منصوب شد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، «علی فرهادی، معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش» به عنوان سخنگوی این وزارتخانه ...

به گفته مدیر پروژه های استخدامی وزارت آموزش وپرورش، قرار است برای ظرفیت های خالی مانده آزمون استخدام آموزگار، مرحله تکمیل ظرفیت اعلام شود.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، نتایج نهایی آزمون استخدام آموزگار روز پنجشنبه 29 شهریور اعلام شد ...

مدیرکل دفتر آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش گفت: "نظام دوری" از امسال در ۶۵۰ کلاس اول ابتدایی اجرا شد و سه سال بعد "نظام سنجش ملی" در میان دانش آموزان حاضر در این طرح اجرا خواهد شد.

محمد محمدی؛ مدیرکل ...

معاون وزارت آموزش وپرورش با اشاره به اینکه معوقات رتبه بندی معلمان پس از صدور احکام جدید با حقوق شهریور واریز شد،گفت: تا اسفند آزمون استخدامی برای جذب سرایداران مدارس برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، محمد مهدی ...

آیا می دانید انتقال اضطراب و نگرانی شما بابت میزان یادگیری فرزندتان موجب ناامیدی و کاهش علاقه او نسبت به ادامه تحصیل خواهد شد؛ در این مطلب با ما همراه باشید با ۱۲ توصیه تربیتی و درسی کلیدی به والدین ...

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با اشاره به اسکان ۱۰ هزار مسافر فرهنگی در گیلان، گفت: در تابستان سال جاری ۱۶۵ مدرسه با ۱۱ مرکز رفاهی برای اسکان مسافران فرهنگی اختصاص داده شده است.

...

زمان برگزاری "سومین آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش" اعلام شد؛ در این مرحله یک هزار کاردمانگر و گفتار درمانگر برای مدارس استثنایی این وزارتخانه استخدام می شوند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، سومین آزمون  استخدامی وزارت آموزش و پرورش در ...

مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش با اعلام شرط ثبت نام متولدین مهر در پایه اول دبستان، اعلام کرد که ۹۱ درصد دانش آموزان در مدارس ثبت نام کردند.

مجتبی هاشمی؛ مدیرکل ارزیابی عملکرد ...

در حالیکه آموزش وپرورش پیش از این اعلام کرده بود که نتایج آزمون آموزگاری به زودی اعلام می شود اما سازمان سنجش می گوید که هنوز لیست نهایی به دست آنها نرسیده است!

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، "آزمون ...

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با اشاره به حضور ۳۸۰ هزار دانش آموز در این استان گفت: از این تعداد تاکنون ۳۵۰ هزار نفر معادل ۹۰ درصد در کدارس گیلان ثبت نام کردند.

...

طمدیرکل آموزش و پرورش گیلان از در نظر گرفتن بیش از ۲ هزار مدرسه برای دانش آموزان پایه اولی در این استان خبر داد و گفت: ۲ هزار و ۱۰۵ مدرسه با حدود ۶ هزار و ۹۳۱ کلاس درس ...

طی حکمی از سوی وزیر آموزش و پرورش، دکتر علی فرهادی به عنوان معاون جدید برنامه ریزی و توسعه منابع منصوب شد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، عصر امروز در جلسه شورای معاونان وزارت آموزش و پرورش که با حضور ...

مرکز توسعه آموزش مجازی، فناوری و امنیت اطلاعات وزارت آموزش و پرورش طی اطلاعیه ای از احتمال قطعی و اختلال در سامانه های وزارت آموزش و پرورش در روزهای پنج شنبه و جمعه خبرداد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، ...

رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی گیلان از فعالیت ۴۵ مدرسه استثنایی در گیلان خبر داد و گفت: بر اساس آمار ۲ هزار و ۳۲ دانش آموز استثنایی در مدارس استثنایی گیلان تحصیل می کنند.

...

معاون سابق آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش درباره سن ورود به دانشگاه فرهنگیان گفت: گذاشتن ملاک سن برای معلمی صحیح نیست و در بسیاری از کشورهای پیشرفته بسیاری از معلمان بالای ۳۰ سال هستند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری ...

رئیس مرکز ارزشیابی و تضمین کیفیت نظام آموزش و پرورش گفت: در نتایج اعتراضات نمرات دانش آموزان، ۴۹ درصد نمرات افزایشی و ۲۵ درصد کاهش بود.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، محسن زارعی؛ رئیس مرکز ارزشیابی و تضمین ...

مدیرکل حقوقی وزارت آموزش و پرورش درباره ابطال شرط سنی ورود به دانشگاه فرهنگیان گفت: در ضوابط دفترچه کنکور امسال، حداکثر سن ورود به دانشگاه فرهنگیان ۲۴ سال تعیین شده و با رأی دیوان عدالت اداری این شرط سن ...

دیوان عدالت اداری دو مصوبه وزارت آموزش و پرورش درباره سقف سنی ورود به دانشگاه فرهنگیان و مجوز جذب ۶ هزار معلم قرارداد کار معین از بخش های خاص را ابطال کرد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم ، دیوان ...

آموزش و پرورش امسال دو آزمون استخدامی برای جذب دبیر و آموزگار برگزار کرد، هم اکنون زمان اعلام نتایج نهایی آزمون آموزگاری و نتایج اولیه آزمون دبیری تعیین شده است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، آموزش و پرورش امسال ...

مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش وپرورش با تشریح فرآیند بررسی اعتراضات معلمان و زمان اعلام نتایج اعتراضات رتبه بندی گفت: از مجموع ۹۴۰ هزار معلم مشمول رتبه بندی، ۳۴ درصد معلمان به رتبه ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی ...

وزیر آموزش و پرورش گفت: بزودی اقداماتی برای منظم شدن حضور معلمان در فضای مجازی تدوین خواهد شد.

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری تسنیم رضا مراد صحرایی، وزیر آموزش و پرورش در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان