فرماندار شهرستان رشت با اشاره به پروژه های بهره برداری شده در چهارمین روز از دهه فجر گفت: ۷۱ پروژه خدماتی و عمرانی با اعتبار حدود ۷۲ میلیارد تومان و ایجاد اشتغال موقت برای ۱۲۶ نفر و اشتغال دائم برای ...

فرماندار رشت با بیان اینکه انتخابات شهرستان رشت تمام الکترونیک است، گفت: ۵۹۰ شعبه اخذ رأی برای شهرستان رشت پیش بینی شده که ۲۹۷ شعبه شهری و ۲۹۳ شعبه روستایی است.

...

به گزارش لنگرخبر، کیا عاشوری عصر سه شنبه در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان که در فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: مواد مخدر بلایی است که همه جوامع بشری را تهدید می کند، استان گیلان و شهرستان ...

به گفته سرپرست فرمانداری رشت، نخستین سالگرد شهادت «حمزه علی نژاد»، نخستین شهید مدافع امنیت شهرستان رشت در تاریخ پنجم آبان ماه جاری در روستای حاجی بکنده بخش خشکبیجار، برگزار می شود.

...

سرپرست فرمانداری رشت با اشاره به نقش آفرینی خبرگزاری فارس در کشور و استان در افزایش امید در جامعه گفت: در دورانی هستیم که نقش آفرینی رسانه ها در پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی بی بدیل است.

...

سرپرست فرمانداری رشت با اشاره به اینکه اولویت با اتمام پروژه های نیمه است، گفت: برای اتمام پروژه های نیمه تمام در این شهرستان بیش از ۴۵۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

...

سرپرست فرمانداری رشت با اشاره به طرح سالم سازی ساحل زیباکنار رشت گفت: انتفاع ظرفیت ساحل زیباکنار باید به بومیان منطقه برسد و این مهم با ایجاد فضای کسب و کار تحقق می پذیرد.

...

به گفته سرپرست فرمانداری شهرستان رشت، در فاز نخست آب شرب، مشکل آب شرب ۱۲۷ روستای شهرستان رشت حل می شود و در فاز دوم و پایانی شاهد حل مشکل آب شرب ۷۶ روستای دیگر تا پایان عمر دولت سیزدهم ...

رئیس شورای شهر رشت متاسفانه طی چند سال اخیر اقدامات عمرانی تاثیرگذار در حوزه ترافیک رشت انجام نشده است، گفت: در بودجه سال ۱۴۰۲ برای اجرای رینگ ۹۰ متری و کانال ژ پنج و همچنین بازگشایی برخی از معابر با ...

رشت- فرماندار رشت از افتتاح ۱۹ پروژه با اعتباری بیش از ۸۲ هزار میلیون ریال در بخش خشکبیجار این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر حمید رضا امام پناهی ظهر پنجشنبه در حاشیه افتتاحیه های بخش خشکیبجار شهرستان رشت در ...

رشت- فرماندار رشت با اشاره به اینکه ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی سبب کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه می شود، گفت: بر همین اساس باید از همه ظرفیت های شهرستان در جهت توسعه این فرهنگ بهره برد.

به گزارش خبرنگار ...

رشت- فرماندار رشت تاکید کرد: با توجه به محدودیت زمین های کشاورزی در مناطق شمالی با هرگونه تغییر اراضی کشاورزی برخورد قاطع و قانونی صورت خواهد گرفت.

به گزارش خبرنگار مهر، حمیدرضا امام پناهی ظهر چهارشنبه در شورای اداری بخش ...

رشت- فرماندار رشت با اشاره به فضای عقلانیت، ایمان، مطالبه گری و نقد منصفانه حاکم بر دانشگاه ها گفت: دانشجویان با هوشیاری طرح خطرناک استکبار در ضربه به نظام در اتفاقات اخیر را خنثی کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، حمیدرضا ...

رشت- فرماندار رشت بر لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی تاکید کرد و گفت: در ماه گذشته ۱۲ واحد متخلف پلمب و ۱۱۵ اخطاریه صادر شد.

به گزارش خبرنگار مهر، حمیدرضا امام پناهی پیش از ظهر دوشنبه در جلسه ستاد ...

رشت- فرماندار رشت گفت: رفع کمبود سامانکده ها و ساماندهی متکدیان و آسیب دیدگان اجتماعی، از جمله مقدمات ضروری در کاهش آسیب ها و رفع آلودگی از چهره شهر رشت است.

به گزارش خبرنگار مهر، حمیدرضا امام پناهی پیش از ...

رشت- فرماندار رشت با اشاره به وضعیت نگران کننده تزریق دُز یادآور در این شهرستان گفت: تنها ۴.۳۳ درصد شهروندان این نوبت را دریافت کرده اند.

به گزارش خبرنگار مهر، حمیدرضا امام پناهی پیش از ظهر چهارشنبه در جلسه کمیسیون ...

رشت- فرماندار رشت با تاکید بر سرعت بخشی به روند اجرای پروژه لندفیل سراوان گفت: مسئولان استان و مردم منطقه خواستار تکمیل پروژه مذکور در موعد قانونی اعلام شده هستند.

حمیدرضا امام پناهی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره ...

رشت- فرماندار رشت گفت: غرب تلاش می کند تا با تطهیر افکار انحرافی و خطرناک در قالب آثار هنری، کارهای فرهنگی و شعارهای فریبنده بر جوامع به ویژه جوانان تأثیرگذار باشد.

به گزارش خبرنگار مهر، حمیدرضا امام پناهی ظهر دوشنبه ...

رشت- فرماندار رشت گفت: اجرای طرح محرومیت زدایی در بخش آب شرب در شهرستان رشت شامل ۱۲۷ روستا می شود که از این تعداد ۳۶ روستا فاقد آب بوده و مابقی نیازمند اصلاح و ترمیم شبکه هستند.

به گزارش خبرنگار ...

رشت- فرماندار رشت بر ضرورت بهره گیری از ظرفیت های مردمی و شرکت های دانش بنیان و بخش خصوصی در مدیریت پسماند تأکید کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، حمیدرضا امام پناهی صبح شنبه در جلسه مدیریت پسماند شهرستان رشت اظهار ...

رشت- فرماندار رشت با بیان اینکه فرهنگ ایثار و شهادت ضامن اقتدار و امنیت نظام است، گفت: خانواده شهدا سرمایه های ارزشمند انقلاب اسلامی هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، حمیدرضا امام پناهی ظهر دوشنبه در جلسه هماهنگی طرح سپاس شهرستان ...

رشت- فرماندار رشت با اشاره به تحصیل حدود یک سوم دانش آموزان استثنایی گیلان در این شهرستان خواستار همکاری بیشتر برای کاهش چالش های تحصیلی این دانش آموزان شد.

به گزارش خبرنگار مهر، حمیدرضا امام پناهی صبح شنبه در جلسه ...

رشت- فرماندار رشت با اشاره به پرداخت ۲ میلیارد و ۸۷۳ میلیون تومان به ۶۸ طرح اشتغال خانگی گفت: دستگاه ها برای پرداخت اعتبارات به سایر طرح های تایید شده اقدام کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، حمیدرضا ...

رشت- فرماندار رشت با بیان اینکه راهداران در راستای تحقق اهداف کشور حرکت می کنند، گفت: فعالیت بسیاری از دستگاه ها به ویژه در شرایط خاص جوی در گرو فعالیت راهداران است.

به گزارش خبرنگار مهر، حمیدرضا ...

رشت- فرماندار رشت گفت: از ابتدای امسال ۱۰۷۶ نفر از قاچاقچیان، توزیع کنندگان و معتادین متجاهر دستگیر و به مراکز قضائی و بازپروری تحویل داده شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، حمیدرضا امام پناهی پیش از ظهر دوشنبه در جلسه ...

رشت- فرماندار رشت گفت: از ابتدای سال تاکنون ۳۵۰ پروانه فعالیت برای واحدهای نانوایی در این شهرستان صادر شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، حمیدرضا امام پناهی ظهر یکشنبه در جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان رشت با اشاره به ...

رشت- فرماندار رشت با بیان اینکه توسعه این شهر بدون رفع موانع سرمایه گذاری میسر نیست، گفت: پروژه ها با هدف افزایش تولید و ایجاد اشتغال در اولویت هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، حمیدرضا امام پناهی بعد از ظهر ...

رشت- فرماندار رشت با بیان اینکه جهاد تبیین از ضرورت های اصلی جامعه است، گفت: هرگاه دشمن با هدف ضربه زدن به نظام ورود کرده با شکست مواجه شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، حمیدرضا امام پناهی ظهر چهارشنبه در جلسه ...

در جلسه شورای اسلامی شهر رشت نسبت به بی اعتنایی شهردار معزول رشت نسبت به نامه شورا پیرامون عدم جابجایی نیرو تا پیش از اعلام رای نهایی انتقاد و به وحدت ما بین اعضای شورا با هدف رفع مشکلات شهر ...

رشت- فرماندار رشت بر لزوم مناسب سازی معابر و اماکن عمومی برای استفاده معلولین و سالمندان در این شهرستان تأکید کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، حمیدرضا امام پناهی صبح شنبه در جلسه شورای جامع عمرانی رشت با اشاره به اهمیت ...

رشت- فرماندار رشت با اشاره به بهسازی و آسفالت معابر و راه ۲۴ روستای این شهرستان از ابتدای امسال تاکنون گفت: عملیات آسفالت ۷ کیلومتر دیگر در دستور کار قرار دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، حمیدرضا امام پناهی صبح یکشنبه ...

رشت- فرماندار رشت با اشاره به وجود ۴۰ پهنه از ۸۷ پهنه آب بندان این شهرستان در دو بخش خشکبیجار و لشت نشا گفت: لایروبی این پهنه ها برای سال زراعی آتی ضروری است.

به گزارش خبرنگار مهر، حمیدرضا امام ...

رشت- فرماندار رشت از اجرای طرح «فردای روشن نسل امید» در حوزه حمایت از خانواده و جوانی جمعیت برای نخستین بار در کشور به صورت پایلوت در این شهر خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، حمیدرضا امام پناهی صبح دوشنبه در ...

رشت- فرماندار رشت با اشاره به اینکه مردم هوشیار و زمان شناس ایران با آشوبگران همراهی نکردند، گفت: امروز سلاح دشمنان دروغ و بیان وارونه واقعیت ها است.

به گزارش خبرنگار مهر، حمیدرضا امام پناهی پیش از ظهر یکشنبه ...

رشت- فرماندار رشت گفت: توجه ویژه به آموزش علمی و معنوی دانش آموزان ضامن پیشرفت همه جانبه کشور است.

به گزارش خبرنگار مهر، حمیدرضا امام پناهی ظهر چهار شنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش رشت با تبریک فرارسیدن هفته ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، شورای شهر دور ششم رشت پس از استعفای ناگهانی احمدی شهردار اسبق رشت، ...

رشت- فرماندار رشت از برگزاری بیش از ۷۰۰ برنامه همزمان با هفته دفاع مقدس در این شهرستان خبر داد و گفت: خاطرات رزمندگان باید ثبت شود.

به گزارش خبرنگار مهر، حمیدرضا امام پناهی پیش از ظهر چهارشنبه در جلسه برنامه ...

رشت- فرماندار رشت گفت: با توجه به نیاز کشور در راستای بهره مندی از نیروی کار ماهر در آینده باید سرانه فضای آموزشی هنرستانی در رشت افزایش یابد.

به گزارش خبرنگار مهر، حمیدرضا امام پناهی ظهر چهارشنبه در جلسه ...

رشت- فرماندار رشت با تأکید بر لزوم تزریق دُز یادآور واکسن کرونا از سوی شهروندان برای افزایش سطح ایمنی گفت: تاکنون ۵۸.۶۵ درصد رشتوندان دُز سوم واکسن را تزریق کرده اند.

به گزارش خبرنگار مهر، حمیدرضا امام پناهی پیش از ...

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر، حمیدرضا امام پناهی پیش از ظهر سه شنبه در جلسه کارگروه امور بانوان رشت با اشاره به اینکه بانوان با پرورش و تربیت نسل آینده در ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان