رشت- معاون سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از ثبت سند ۹۸ درصد اراضی ملی خبر داد و گفت: برخی استان ها نظیر گیلان به دلیل شرایط خاص در بخش ثبت اراضی ملی کمی عقب هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، ...

فومن- نماینده مردم فومن و شفت در مجلس با بیان اینکه عرصه را نباید برای روستاییان تنگ کرد، گفت: برخی اقدامات دستگاه ها سبب نارضایتی عمومی می شود که باید با آن برخورد شود.

به گزارش خبرنگار مهر، خلیل بهروزی ...

فومن- فرماندار فومن با بیان اینکه این شهرستان دارای ۱۳۰ روستا است، گفت: از این تعداد ۱۲۰ روستای فومن درگیر مشکلات منابع طبیعی و محیط زیست است.

به گزارش خبرنگار مهر، موسی فکور بعد از ظهر جمعه در جلسه ساماندهی ...

به گفته فرمانده انتظامی استان گیلان از شناسایی ۲۰ متهم در رابطه با تصرف اراضی ملی در شهرستان تالش خبر داد و گقت: ۱۶۵ هزار و ۲۱۰ متر مربع از اراضی ملی توسط چند نفر تصرف و توسط سیم ...

سمنان- استان سمنان نزدیک به چهار میلیون هکتار مرتع قابل تعلیف دارد اما چرای زودهنگام، ورود نامناسب دامداران و خشک سالی طی سال های اخیر خسارات فراوانی را به این مراتع وارد کرده است.

خبرگزاری مهر، گروه استان ها ...

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر، علی بهبهانی شامگاه چهارشنبه در گفتگوی ویژه خبری شبکه باران با بیان اینکه توسعه پایدار و پیشگیری از زمین خواری و امنیت سرمایه گذاری راهی جز ...

به گزارش لنگرخبر به نقل از ماسال، سید هادی منفرد – بیست و یکم دی‌ماه سال ۴۱ با تصویب هیئت دولت، جنگل‌ها، مراتع و بیشه‌های طبیعی و اراضی جنگلی ملی و تحت مالکیت دولت اعلام شد.

بر اساس تبصره ...

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر، احمد آقایی شامگاه دوشنبه در گفتگو با بخش خبر شبکه باران با اشاره به اینکه مساحت استان گیلان یک میلیون ۴۷۴ هکتار است، اظهار کرد: از ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان