روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان پیرامون وقایع اخیر ، اطلاعیه ای صادر کرد.

به گزارش ...

عبدالرضا علی پناه به عنوان سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری فارس ...

رشت- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به ضرورت راه اندازی بنیاد دائمی میرزاکوچک گفت: برای معرفی شخصیت میرزا نیازمند کار دقیق، علمی و مستمر هستیم.

به گزارش خبرنگار مهر، رضا ثقتی پیش از ظهر چهارشنبه در همایش ...

فومن- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به برگزاری اجلاسیه پایانی کنگره بین المللی میرزا کوچک در رشت گفت: ۷۰ عنوان برنامه در قالب این کنگره برگزار شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، رضا ثقتی پیش از ظهر ...

رشت- دبیر کنگره بین المللی میرزا کوچک خان جنگلی با اشاره به اینکه شخصیت پردازی این روحانی شهید سیاست اصلی کنگره است، گفت:جایزه سال میرزا برای ساخت فیلم «کوچک جنگلی» به «بهروز افخمی» می رسد.

به گزارش خبرنگار مهر، ...

آستارا- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آستارا از برگزاری مراسم بزرگداشت روحانی شهید میرزا کوچک جنگلی در این شهرستان خبر داد.

بهرام خوشحال در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه میرزا کوچک جنگلی پرورش یافته مکتب امام حسین ...

رشت- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به برگزاری یکصد و یکمین سالگرد شهادت میرزا کوچک جنگلی در رشت گفت: بیش از ۷۰ عنوان مقاله به کنگره میرزا ارسال شده که در قالب کتاب چاپ می شود.

به ...

رشت- «ابوالقاسم حسینجانی» شاعر و نویسنده و خالق اثر «کربلا منتظر ماست» در سن ۷۳ سالگی درگذشت.

به گزارش خبرگزاری مهر، «ابوالقاسم حسینجانی» شاعر، نویسنده و مترجم گیلانی و خالق شعر ماندگار «کربلا منتظر ماست» در سن ۷۳ سالگی در ...

رشت- پنج اثر هنرمندان تئاتر استان گیلان در لیست نهایی هیئت انتخاب دبیرخانه چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار مهر، هیئت انتخاب دبیرخانه چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر لیست آثار ...

رشت- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان به نقش مهم اهالی فرهنگ و هنر در امیدآفرینی و نشاط جامعه اشاره کرد و گفت: امروز نیازمند تقویت انسجام ملی و امیدآفرینی هستیم.

رضا ثقتی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره ...

رشت- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان اهالی فرهنگ و هنر را در صف اول جنگ روایت ها دانست و گفت: انسجام ملی و تبعیت از ولایت نقشه دشمنان برای تجزیه ایران را خنثی کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، ...

رشت- نخستین اجلاسیه کنگره بین المللی میرزا کوچک در حالی در سالن همایش های برج میلاد به کار خود پایان داد که دوستداران این روحانی مبارز منتظر برگزاری سه اجلاسیه دیگر در کربلا، قم و رشت هستند.

خبرگزاری مهر، گروه ...

تهران- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان سیاست وزارت ارشاد را معرفی و بازشناسی الگوهایی همانند میرزا کوچک عنوان کرد و گفت: کنگره بین المللی میرزا در همین راستا برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، رضا ثقتی عصر چهارشنبه ...

رشت - مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان گفت: اجلاسیه کنگره بین المللی میرزا کوچک در برج میلاد تهران برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، رضا ثقتی ظهر یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه کنگره بین ...

رشت- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان هفته دولت را فرصتی مناسب برای بیان عملکردها عنوان کرد و گفت: قرارگاه تولید محتوا همزمان با هفته دولت در گیلان تشکیل می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، رضا ثقتی بعد از ظهر ...

رشت- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به اینکه ایجاد عدالت رسانه ای رویکرد دولت سیزدهم است، گفت: خط کشی ها از روی خبرنگاران و رسانه ها برداشته شد.

به گزارش خبرنگار مهر، رضا ثقتی بعد از ظهر شنبه ...

رشت- نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه خبرنگاری رسالت اسلامی و ملی است، گفت: خبرنگاران گیلان بر اساس اولویت های استان تولید محتوا کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی ظهر چهارشنبه در نشست هم ...

رشت- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به خاکسپاری استاد «هوشنگ ابتهاج» در رشت گفت: مراسم بزرگداشت استاد «ابتهاج» ۹ صبح روز جمعه برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، رضا ثقتی ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران با ...

رشت- «محمد رئیس زاده» پیشکسوت عرصه تئاتر استان گیلان به دلیل کهولت سن درگذشت.

به گزارش خبرنگار مهر، «محمد رئیس زاده» هنرمند و پیشکسوت عرصه تئاتر استان گیلان صبح امروز (دوشنبه) در سن ۹۶ سالگی به دلیل کهولت سن درگذشت.

...

رشت- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به اینکه آماده استقبال از پیکر «امیرهوشنک ابتهاج» در این استان هستیم، گفت: جلسه هماهنگی فردا برگزار می شود.

رضا ثقتی در گفتگو با خبرنگار مهر با گرامیداشت یاد و خاطره ...

رشت- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با تأکید بر لزوم نگاه ویژه به اصحاب رسانه گفت: خبرنگاران از نظر حمایت های مادی و معنوی از قشر کم برخوردار جامعه به شمار می روند.

به گزارش خبرنگار مهر، رضا ثقتی ...

رشت- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با بیان اینکه همه حوزه ها موظف به تحقق رویکردهای دولت هستند، گفت: بخش اعظم این کار بر عهده رسانه ها است.

به گزارش خبرنگار مهر، رضا ثقتی ظهر دوشنبه در نشستی با ...

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان لنگرود، سه روز به دستگاه های مربوطه فرصت داد رودخانه های این شهرستان را از گیاه مهاجم سنبل آبی پاکسازی کنند.

به سایت خبری تحلیلی لنگرخبر، «سنبل آبی» میهمان ناخوانده رودخانه ها و تالاب های ...

لاهیجان- یازدهمین جشنواره تئاتر شهروند لاهیجان با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرنگار مهر، شامگاه یکشنبه مراسم اختتامیه یازدهمین دوره جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان با معرفی نفرات برتر برگزار شد.

شهرام کرمی ...

لاهیجان- اختتامیه تئاتر شهروند لاهیجان برگزار و مسئولان با اشاره به نقش تئاتر در حل مسائل مدیریت شهری خواستار برگزاری این جشنواره در سطح بین المللی شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، شامگاه یکشنبه اختتامیه یازدهمین دوره جشنواره تئاتر شهروند ...

لاهیجان- یازدهمین دوره تئاتر شهروند لاهیجان با بیش از ۸۰ اجرا در ۱۶ شهرستان استان گیلان امروز به کار خود پایان می دهد.

...

رشت- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان گفت: مفاخر اعتبار و ارزش افزوده فعالیت های فرهنگی هنری هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، رضا ثقتی عصر شنبه در افتتاحیه نمایشگاه آثار خوشنویسی اساتید برجسته ایران با اشاره به اینکه حضور مفاخر ...

آستارا- معاون فرهنگی و رسانه ای ارشاد گیلان بر تعامل مدیران با رسانه ها تاکید کرد و گفت: پیگیری رفع مشکلات و مطالبات اصحاب رسانه هستیم.

به گزارش خبرنگار مهر، حسین ابراهیمیان عصر دوشنبه در نشست هم اندیشی با خبرنگاران ...

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر، ظهر یکشنبه با حضور مسئولان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در دفتر فرمانداری شهرستان لنگرود سرپرست جدید این اداره در شهرستان معرفی شد.

رضا ثقتی در این جلسه با بیان اینکه ...

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر رضا ثقتی بعد از ظهر شنبه در دیدار با مدیر کل تبلیغات اسلامی گیلان به مناسبت سالروز تأسیس این سازمان، اظهار کرد: سازمان تبلیغات اسلامی به مانند یک دولت فرهنگی و تبلیغی فعالیت ...

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر، رضا ثقتی عصر چهارشنبه در نشست هم اندیشی با مدیران خبرگزاری های فعال در استان گیلان، گفت: برگزاری چنین نشست هایی به نزدیک کردن افکار و اندیشه های کارگزاران دولت سیزدهم با خبرگزاری ...

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر، بعد از ظهر سه شنبه اختتامیه جشنواره های میراث ناملموس، جشنواره تولیدات و مستندات رادیویی ژیوار و جشنواره خوانش اشعار شاعران گیلان در تالار مرکزی رشت برگزار شد.

در این مراسم برگزیدگان ...

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر، رضا ثقتی عصر سه شنبه در اختتامیه جشنواره فیلم مستند میراث ناملموس و جشنواره تولیدات و مستندات رادیویی ژیوار و جشنواره خوانش اشعار شاعران گیلان با بیان اینکه این جشنواره ها موجب ...

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان ظهر دوشنبه در مراسم معارفه سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آستارا، اظهار کرد: خدمت رسانی به مردم در هر سنگری قابل تقدیر و ارزشمند ...

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر، عصر پنج شنبه نخستین همایش علمی- پژوهشی «ملأ عبدالفتاح فومنی» با حضور مسئولان در مجتمع فرهنگی هنری سیدالشهدا اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن برگزار شد.

ارسال ۵۰ اثر به همایش علمی- ...

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر، رضا ثقتی ظهر پنجشنبه در نشست هم اندیشی با اعضای شورای شهر رشت با اشاره به اینکه فرهنگ و هنر مرکز همه اندیشه ها و افکار است، اظهار کرد: اعضای دوره ششم شورای ...

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر، رضا ثقتی بعد از ظهر سه شنبه جلسه سیاستگذاری جشنواره شعر «طنز پهلو ۶»، کیومرث صابری فومنی را یک ظرفیت بومی و محلی در تراز ملی عنوان و اظهار کرد: امروز نیازمند تقویت ...

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر، رضا ثقتی ظهر پنج شنبه در جلسه سیاستگذاری پنجاه و یکمین سالروز بزرگداشت دکتر معین با بیان اینکه این شخصیت بزرگ ادبی جز مفاخر استان گیلان است، عنوان کرد: استاد معین همواره باعث ...

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر، رضا ثقتی عصر سه شنبه در جشنواره تقویت باورهای مذهبی مردمی غرب گیلان، با بیان اینکه دولت سیزدهم در پی استفاده از ظرفیت های مردمی برای خلق آثار هنری است، بیان کرد: هنر ...

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر، رضا ثقتی پیش از ظهر شنبه در جلسه هم اندیشی کنگره بین المللی شهید میرزا کوچک در دفتر نماینده ولی فقیه در گیلان، اظهار کرد: ساختار دبیرخانه کنگره بین المللی میرزا کوچک بر ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان