بنابر اعلام رئیس پلیس راه گیلان با توجه به اتمام تعطیلات چند روزه، مسافران در حال خروج از این استان بوده و اکنون شاهد ترافیک هشت کیلومتری در محور رشت به رودبار به خصوص ورودی امام زاده هاشم هستیم.

...

رئیس پلیس راه گیلان از ورود ۷۴ هزار خودرو در ۲۴ سالت گذشته در گیلان خبر داد و گفت: با توجه به تعطیلی پایان هفته اکنون ترافیک در محور منجیل ـ رودبار بسیار سنگین و پرحجم است.

...

رئیس پلیس راه گیلان از برخورد با تخلفات ناوگان باربری با سیستم توزین الکترونیکی در حال حرکت در محور های رودبار و انزلی به رشت خبر داد.

...

رئیس پلیس راه گیلان با بیان اینکه ۳۴ درصد جان بختگان تصادفات در گیلان موتورسواران هستند، گفت: ۳۵ درصد از مجموع مجروحان تصادفات برون شهری استان راکب یا ترک نشین موتورسیکلت هستند.

...

محور آستارا به اردبیل که به علت کولاک شدید در ۲ شب گذشته مسدود شده بود با تلاش یگان های امدادی و راهداران بازگشایی و هم اکنون تردد در آن جریان دارد.

...

رئیس پلیس راه گیلان با اشاره به کولاک شدید در محور آستارا-اردبیل گفت: به دلیل کولاک شدیدو بارش برف، تردد خودروهای سنگین در جاده آستارا به اردبیل تا اطلاع ثانوی و عادی شدن شرایط مسدود است.

...

رئیس پلیس راه گیلان با اشاره به ریزش بهمن در برخی از محورهای کوهستانی در گیلان گفت: در جاده پول به خلخال شاهد وقوع ریزش بهمن بودیم که به منظور حفظ جان شهروندان و مسافرین این جاده تا اطلاع ثانوی ...

به گفته رئیس پلیس راه گیلان، طبق برررسی های به عمل آمده طی هشت ماه گذشته در گیلان ۳۰ درصد از تصادفات منجر به فوت و جرح در روزهای پایانی هفته رخ داده است.

...

رئیس پلیس راه گیلان با اشاره به آخرین وضعیت ترافیک در محورهای مواصلاتی گیلان گفت: در روزهای پایانی هفته شاهد ترافیک روان در محور رودبار رشت بودیم ولی اکنون ترافیک در جاده رودبار قزوین روان بوده و مشکل ...

...

به گفته رئیس پلیس راه گیلان، ترافیک در جاده های ورودی استان به ویژه در محدوده منجیل به رودبار سنگین و پرحجم گزارش شده است.

...

رئیس پلیس راه گیلان گفت: از شب گذشته شاهد بار سنگین ترافیکی در محور رشت به رودبار به ویژه در محدوده امام زاده هاشم بودیم که اکنون از حجم خوردها کاسته شده اما کماکان شاهد بروز ترافیک نیمه سنگین در ...

رئیس پلیس راه گیلان از افزایش ۱۰ درصدی ورود خودرو به استان گیلان خبر داد و گفت: درحال حاضر وضعیت ترافیک به رغم افزایش ورود و خروج مسافران به جزء محور رشت_رودبار عادی و روان است.

به گزارش خبرگزاری فارس ...

رئیس پلیس راه گیلان از ورود بیش از ۲۴۷ هزار خودرو در چند روز اخیر به استان گیلان خبر داد و گفت: با توجه به اتمام تعطیلات مسافران در حال خروج از استان گیلان بوده و ترافیک در جاده ...

به گفته رئیس پلیس راه گیلان در چند روز اخیر ۸۷ هزار و ۱۶۴ خودرو وارد استان گیلان شده و این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته با رشد ۹۹ درصدی مواجه شده است.

...

[ad_1]
فیلم| ترافیک کلافه کننده پای ثابت آخر هفته جاده شفت به رشت
[ad_2]
منبع


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان