تبریز- نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با تاکید بر نگرانی مردم از خشک شدن دریاچه ارومیه گفت: دریاچه درحال خشک شدن کامل است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمد علی آل هاشم ...

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به نقش مردم و سمن های محیط زیستی در حفظ و صیانت از محیط زیست کشور، گفت: حفاظت از محیط زیست بدون حضور مردم دست نیافتنی است.

به گزارش خبرگزاری مهر، علی سلاجقه، در ...

تبریز- مدیرعامل خانه فعالان محیط زیست و توسعه پایدار آذربایجان شرقی گفت: فعالان محیط زیستی از نهادهای مرتبط با احیای دریاچه ارومیه به دلیل احتمال قصور در اجرای قوانین شکایت می کنند.

احمد رحمانی مقدم در گفتگو با خبرنگار ...

تبریز- دریاچه ارومیه این روزها درحالی نفس های آخر خود را می کشد که تغییر الگوی کشت برای نجات این دریاچه ضرورتی غیرقابل انکار است.

خبرگزاری مهر، گروه استان ها- محمدرضا علی اشرفی؛ دریاچه ارومیه که روزگاری نگین فیروزه ای ...

صدای پای بحران از خیلی وقت پیش به گوش رسیده بود، موضوع از هشدار و خطر گذشته است و حالا شاهد نفس های آخر دریاچه ارومیه هستیم.

ارومیه – روند خشک شدن دریاچه ارومیه از سال ۷۶ آغاز شد اما امسال با خشک شدن ۹۵ درصد این تالاب بین المللی، بدترین وضعیت تاریخ دریاچه از نظر کم آبی رقم خورده است.

خبرگزاری مهر - گروه ...

تبریز- مدیر آب و خاک و امور فنی مهندسی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی گفت: در اثر خشکی دریاچه ارومیه و بادهایی که می وزند، ذرات نمکی به اراضی کشاورزی منتقل می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، کامران یوسفی ...

تبریز- نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: ما با خشکی دریاچه ارومیه مواجه هستیم که هفت برابر مساحت تهران با خشک شدن آن تبدیل به بیابان و شوره زار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، روح ...

تبریز- رئیس اداره حفاظت و احیای تالاب های آذربایجان شرقی از کاهش تراز دریاچه ارومیه به ۱۲۷۰.۵۲ سانتی متر خبر داد.

یدالله آذرهوا در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به استفاده ناپایدار از منابع در سطح حوزه آبی گفت: ...

[ad_1]

بیش از ۲۰ خبرنگاری که دعوت سازمان حفاظت محیط زیست برای بازدید از پروژه های احیای دریاچه ارومیه را پذیرفته بودند هیچگاه فکر نمی کردند که ماموریتشان با اتوبوس غیراستاندارد و رایگانی که میزبانشان از کارخانه سیمان ...

[ad_1]

نماینده مردم ارومیه در مجلس یازدهم از رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه خواست تا قبل از سفر به استان آذربایجان غربی و ارومیه بودجه دریاچه ارومیه را پرداخت کنند. ...

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری مهر، بیست و پنجمین قسمت از فصل شانزدهم برنامه زاویه چهارشنبه شب ۲۷ بهمن با حضور علیرضا نفیسی پژوهشگر حوزه توسعه اجتماعی و محمد رضایی مدیر ...

[ad_1]

ایسنا/آذربایجان غربی نماینده مردم ارومیه در مجلس گفت: دولت سیزدهم مصمم به احیای دریاچه ارومیه است. ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان