رییس سازمان انرژی اتمی ایران گفت: ٢٠ فروردین روز میثاق مجدد و وفای به عهد است و همه ساله این روز را از این جهت جشن گرفته و برگزار می کنیم که پیشرفت خودمان را اندازه گیری کنیم.

به گزارش ایسنا، ...

در آستانه فرا رسیدن ۲۰ فروردین روز ملی فناوری هسته ای، مهندس محمد اسلامی، معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی، پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته تهران سخنرانی خواهد داشت.

به گزارش ایسنا، گفتنی است همزمان با ...

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در پیام نوروزی خود عنوان کرد: مراسم بزرگداشت سالروز ملی فناوری هسته ای پس از عید فطر برگزار می شود.

به گزارش ایسنا، در متن پیام نوروزی محمد اسلامی می خوانیم: «آغاز ...

محمد اسلامی، معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران در پیامی فرا رسیدن نوروز باستانی و آغاز سال 1402 شمسی را به ملت بزرگ و فهیم ایران اسلامی در سراسر گیتی تبریک گفت.

به گزارش ایسنا، در بخشی از ...

رئیس سازمان انرژی اتمی ایران گفت: ۱۴۰۱ سالی پر نشاط و پر تحرک برای سازمان انرژی اتمی بودبه طوری که بیش از ۱۵۰ دستاورد دانشی، پژوهشی و فناورانه در ان ثبت شد.

به گزارش ایسنا، محمد اسلامی روز شنبه در مراسم ...

رییس سازمان انرژی اتمی گفت 130 دستاورد فناوری و صنعتی داشتیم که در طول عمر سازمان انرژی اتمی به این میزان نتیجه گرایی را تجربه نکرده بودیم.

به گزارش ایسنا، محمد اسلامی در جمع خبرنگاران در حاشیه نشست هیات دولت ...

رئیس سازمان انرژی اتمی با اشاره به اینکه خط مقدم فناوری هسته ای خدمات پزشکی است و امروز بیش از یک میلیون بیمار در سال خدمت می گیرند، گفت: امروز ایران در تراز کشورهای برتر هسته ای با قابلیت های ...

رییس سازمان انرژی اتمی ایران به منظور آغاز عملیات بهره برداری از محدوده آنومالی ۸ معدن ناریگان به یزد سفر کرد.

به گزارش ایسنا، محمد اسلامی معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران صبح امروز (پنجشنبه ۱۸ اسفند)، به ...

[ad_1]

اخبار مذاکراتی/ دوازدهمین سفر استانی رئیس جمهور/ نصب دوربین در سایت کرج و ... از موضوعات پربازدید و خبرساز (پنج شنبه و جمعه) بیست و پنجم و بیست و ششم آذرماه ۱۴۰۰ تحریریه سیاسی ایسنا بود که ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان