مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان از اخذ اعتباری بیش از یک هزار میلیارد ریال در راستای آغاز عملیات تعمیق آبراه های تالاب بین المللی انزلی توسط اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان خبر داد.

...

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان از لایروبی ۱۵۰ هکتار از آبندان های این استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ...

رشت- معاون قضایی دادگستری گیلان با بیان اینکه ساماندهی و لایروبی رودخانه ها و آب بندان های گیلان ضرورت دارد، گفت: استخراج مصالح بستر رودخانه ها از مبادی قانونی صورت گیرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سیف الله مسرور در نشست ...

رشت- استاندار گیلان با تأکید بر پیگیری اجرای پروژه های بر زمین مانده در استان گفت: پروژه پل اسالم، میدان گیل، آزادراه قزوین- رشت و ساماندهی روستای خرشک رودبار به صورت جدی پیگیری می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله ...

آستارا- فرماندار آستارا از اختصاص مصالح حاصل از لایروبی رودخانه ها و بندر این شهرستان به دستگاه های اجرایی برای اجرای پروژه های عمرانی خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، عنایت رضایی پور بعد از ظهر شنبه در جلسه شورای ...

رشت- فرماندار رشت با تأکید بر لزوم لایروبی به موقع آب بندان های این شهرستان گفت: در صورت لایروبی آب بندان های رشت قابلیت تامین ۱۰ درصد آب زراعی شهرستان را دارند.

به گزارش خبرنگار مهر، حمیدرضا امام پناهی ...

رشت- سرپرست شهرداری رشت با اشاره به اخطاریه مدیریت بحران کشور در مورد وقوع سیلاب گفت: عملیات لایروبی رودخانه های گوهررود و زرجوب آغاز شد.

به گزارش خبرنگار مهر، سیدمجتبی خدمت بین دانا صبح سه شنبه در نشستی با اشاره ...

رشت- مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان نسبت به احتمال سیلاب در حاشیه رودخانه ها هشدار داد و گفت: این مخاطره از ظهر امروز آغاز و تا فردا سه شنبه سوم مرداد ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری مهر، امیر مرادی با ...

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر، حسین یونسی عصر جمعه در دیدار با رئیس اتاق مشترک ایران و روسیه و جمعی از فعالان بخش خصوصی با اشاره به رویکردهای جدید سازمان بنادر و دریانوردی، اظهار کرد: برنامه های ...

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر، سید مهدی فلاح میری در حاشیه بازدید از بندر آستارا در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به برنامه ریزی و بازدیدهایی مسئولان دستگاه قضائی گیلان برخی از موضوعات در دستور کار قرار ...

[ad_1]

حجت الاسلام محمدجواد باقری در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه آستارا در نقطه جغرافیایی خاصی قرار گرفته و دارای دو مرز زمینی و دریایی است، اظهار کرد: به ...

[ad_1]

خبرگزاری مهر، گروه استان ها- سیده سمیه رعد: بی توجهی به حفظ پوشش گیاهی و درختان، عدم لایروبی کامل رودخانه ها و برداشت های غیرمجاز و بیش از حد تعیین ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان