جایگاه ویژه ورزشگاه آزادی برای بازی استقلال و ملوان با بلیت یک میلیون تومانی بدون تماشاگر ماند!

به گزارش خبرنگار مهر دیدار دو تیم استقلال و ملوان بندرانزلی از ساعت ۱۵ و از هفته هفدهم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی ...

سرمربی تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه این تیم ۱۱ امتیاز با اشتباهات داوری از دست داده است، به تمجید از دو بازیکن تیمش پرداخت و دلیل بازی ندادن به سجاد شهباززاده را توضیح داد.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ...

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی با بیان اینکه این تیم «تک و تنها» است و از آن به خوبی حمایت نمی شود، بابت شکست سنگین برابر استقلال عذرخواهی کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال استقلال امروز پنجشنبه در چارچوب ...

تیم فوتبال استقلال بعد از دو باخت متوالی در لیگ برتر این بار برابر ملوان با ارائه یک بازی برتر به پیروزی پرگل دست یافت تا از زیر فشار خارج بشود.

به گزارش خبرنگار مهر، هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال ...

ترکیب تیم فوتبال ملوان برای دیدار با استقلال مشخص شد.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال ملوان با ترکیب ایمان صادقی، علیرضا خوش کفا، سعید کریمی، سجاد بازیگر، مسعود زائر کاظمین، پدرام قاضی پور، مجید عیدی، محمود مطلق زاده، محمد صادق ...

ترکیب استقلال برای بازی در هفته هفدهم لیگ برتر مقابل ملوان اعلام شد.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال استقلال با ترکیب علیرضا رضایی، رافائل سیلوا، روزبه چشمی، جعفر سلمانی، کوین یامگا، آرش رضاوند، زبیر نیک نفس، سعید مهری، مهدی ...

بازی های پنجشنبه هفته جاری لیگ برتر برای ادامه رقابت بالانشینان جدول در مسیر قهرمانی بسیار تاثیرگذار است.

به گزارش خبرنگار مهر، رقابت های هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال در حالی پنجشنبه و جمعه هفته جاری برگزار می شود که ...

در روز نخست هفته یازدهم لیگ برتر علاوه بر دیدار پرسپولیس برابر مس که می تواند در تداوم صدرنشینی سرخپوشان تاثیرگذار باشد، یک بازی دیگر هم موقعیت بالانشینان را تغییر خواهد داد.

به گزارش خبرنگار مهر، هفته یازدهم رقابتهای فوتبال ...

تیم فوتبال پرسپولیس در هفته دهم لیگ برتر برابر ملوان انزلی به پیروزی رسید تا صدرنشینی چند ساعته سپاهان را در جدول رده بندی پس بگیرد.

به گزارش خبرنگار مهر، هفته دهم لیگ برتر فوتبال امروز پنجشنبه با برگزاری چهار ...

شاگردان ساپینتو در هفته نهم لیگ برتر برابر تیمی به میدان خواهند رفت که شرایط خاصی دارد و هم تیم بدون شکست لیگ است و هم در بین تیم هایی است که کمترین برد را در هشت هفته قبل داشته ...

بازی های استقلال و پرسپولیس در هفته هفتم لیگ برتر بدون تماشاگر برگزار می شود و برای دیدار آلومینیوم اراک - ملوان هنوز تصمیم نهایی گرفته نشده است.

به گزارش خبرنگار مهر، دیدارهای هفته هفتم لیگ برتر فوتبال فردا و ...

تیم های لیگ برتری برای تحقق آرزوی هواداران خود چاره ای جز نتیجه گرفتن در بازی های امروز از هفته ششم ندارند.

به گزارش خبرنگار مهر، رقابت های هفته ششم لیگ برتر فوتبال امروز با برگزاری تمام دیدارها برگزار می ...

هفته سوم رقابتهای فوتبال لیگ برتر با یک اتفاق تاریخی آغاز خواهد شد و بانوان استقلالی می توانند برای نخستین بار با حضور در ورزشگاه آزادی دیدار تیمشان با مس کرمان را از نزدیک تماشا کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، ...

تیم فوتبال استقلال تهران توانست در نخستین بازی خارج از خانه خود ملوان بندر انزلی را شکست دهد.

انزلی- سرمربی ملوان بندر انزلی با بیان اینکه بازیکنان تیمش هوشمندانه بازی کردند، گفت: مسئولی که در میانه راه بازسازی ورزشگاه تختی ما را رها کرد باید پاسخگوی نبود هواداران باشد.

به گزارش خبرنگار مهر، مازیار زارع شامگاه پنجشنبه در ...

انزلی- سرمربی استقلال تهران با اشاره به اینکه شایسته برد سه بر یک بودیم، گفت: برای قهرمانی علاوه بر بازیکن به نیمکت قوی نیز نیاز داریم.

به گزارش خبرنگار مهر، ریکاردو ساپینتو در کنفرانس خبری بعد از بازی با ملوان ...

دیدار تیم های فوتبال استقلال و ملوان در شرایطی با برتری آبی های تهران به پایان رسید که انزلی چی ها نیمه اول را برده بودند اما تغییرات ساپینتو باعث کسب نخستین سه امتیاز او در لیگ برتر شد.

به ...

رشت- دو تیم ملوان بندر انزلی و استقلال تهران در حالی به مصاف هم رفتند که دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی از نزدیک این بازی را تماشا می کرد.

خبرگزاری مهر، گروه استان ها: در ادامه رقابت های لیگ برتر ...

نیمه اول دیدار تیم های فوتبال ملوان و استقلال در شرایطی با پیروزی انزلی چی ها به پایان رسید که شاگردان ساپینتو موقعیت های خوبی را برای باز کردن دروازه حریف از دست دادند.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال ...

انزلی- تیم فوتبال ملوان بندر انزلی آخرین تمرین خود پیش از بازی با استقلال را در ورزشگاه تختی انجام داد.

...

انزلی- سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران به کنفرانس خبری پیش از بازی مقابل ملوان بندر انزلی نرسید.

به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه رقابت های های لیگ برتر فوتبال کشور و از هفته دوم این رقابت ها فردا ساعت ۱۹ ...

ساعت بازی دو تیم استقلال و ملوان انزلی در هفته دوم لیگ برتر تغییر کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، مسابقه دو تیم ملوان انزلی و استقلال روز پنجشنبه ۲۷ مرداد ...

مدیرکل ورزش وجوانان گیلان دقایقی پیش از تایید ورزشگاه مرحوم قایقران انزلی برای بازی ملوان با استقلال توسط نماینده سازمان لیگ خبرداد.

...

انزلی- تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در حالی در هفته دوم لیگ برتر فوتبال به مصاف استقلال تهران میرود که دو تیم عنوان قهرمانی را یدک می کشند.

خبرگزاری مهر - گروه استان ها، رضا اکبری: تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در ...

انزلی- تنها ۲ روز به زمان نخستین میزبانی ملوانان در لیگ برتر امسال باقی مانده و ورزشگاه خانگی این تیم همچنان در حال بازسازی است.

...

انزلی- تیم فوتبال ملوان بندرانزلی و استقلال تهران در حالی به مصاف هم می روند که سه بازیکن مصدوم و دو بازیکن محروم در اردوی دو تیم وجود دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه رقابت های لیگ برتر فوتبال ...

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر، خصوصی سازی تیم های پرسپولیس و استقلال، ضرب الاجل ۲۴ ساعته به بانک ها برای پرداخت تسهیلات بدون ضامن، اصلاح طرح تسهیل صدور مجوز کسب ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان