بعد از جلب رضایت مالکان مجموعه ورزشی شهید زمانیان تالش، این مجموعه ورزشی بازگشایی و مدیرکل ورزش و جوانان گیلان، استفاده مردم از استخر و سالن ها را به مدت یک هفته رایگان اعلام کرد.

...

به گفته مدیرکل ورزش و جوانان گیلان باتوجه به چالش های موجود در اجرای برنامه های مرتبط با حوزه جوانان، با اعطای تسهیلات تبصره ۱۶ و تبصره ۱۸ در حوزه کشاورزی، گردشگری و ورزشی طرح های خوبی اجرایی شد.

...

به گفته مدیرکل ورزش و جوانان گیلان باتوجه به چالش های موجود در اجرای برنامه های مرتبط با حوزه جوانان، با اعطای تسهیلات تبصره ۱۶ و تبصره ۱۸ در حوزه کشاورزی، گردشگری و ورزشی طرح های خوبی اجرایی شد.

...

مدیرکل ورزش وجوانان گیلان در مراسمی حکم انتصاب رییس ستاد جام ایرانیان گیلان را به معاون استانداری گیلان تقدیم کرد.

مدیر کل ورزش و جوانان گیلان در مراسم افتتاحیه نوزدهمین دوره فستیوال بین المللی شطرنج دریای کاسپین جام رشت گفت: ورزش سبب تعاملات بیشتر و پیوند فرهنگ های گوناگون است.

...

به گفته مدیرکل ورزش و جوانان گیلان با اشاره بیش از ۷۰۰ برنامه در دهه فجر گفت: افتتاح فاز اول چمن طبیعی و سکوی تماشاگران ورزشگاه شهید عضدی رشت، زمین چمن مصنوعی ورزشگاه تختی سیاهکل و سه سالن چند منظوره ...

به گفته وزیر ورزش و جوانان، باید در واگذاری پروژه ها مدیریت بهتری داشته باشیم و قبل از واگذاری نرخ گذاری کنیم و تعرفه داشته باشیم که ورزش گران نشود، مجموعه های ورزشی باید به کسانی واگذار شود که ...

...

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان با بیان اینکه درحال حاضر نباید دغدغه نمایندگان، نوسازی ورزشگاه انزلی، عضدی و دیگر ورزشگاه های استان باشد، گفت: باید به فکر احداث ورزشگاه های جدید باشیم چراکه ورزشگاه عضدی با ...

...

بیش از 500 نفر از کارکنان دستگاه های اجرایی گیلان در قالب 100 تیم در این مسابقات ورزشی حضور دارند.

مدیر کل ورزش و جوانان گیلان با اشاره به جذب ۳۵ میلیارد تومان اعتبار در سال ۱۴۰۰ ا گفت: اعتبار اختصاص یافته به حوزه عمرانی در سال ۱۴۰۰، به طور کامل جذب شد و امسال نیز ۳۷ میلیارد تومان در ...

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان از صعود ۹ پله ای در رتبه بندی و کسب ۲۸ مدال طلا، نقره و برنز در المپیاد ورزشی استعدادهای برتر کشور خبر داد.

...

رشت- مدیرکل ورزش و جوانان گیلان با اشاره به اینکه شایسته نیست قهرمانان استان زمین برای تمرین نداشته باشند، گفت: هیئت های ورزشی تخصصی گیلان برای استفاده از اماکن ورزشی در اولویت هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، جهانبخش آرمان صبح ...

به گزارش لنگرخبر به نقل از دیارمیرزا، جهانبخش آرمان، از اماکن ورزشی شهرهای لنگرود، رودسر، کلاچای، واجارگاه و چابکسر بازدید کرد و پیگیر ادامه ساخت، تجهیز و نگهداری این اماکن شد.

 مدیرکل ورزش و ...

مدیرکل ورزش وجوانان گیلان دقایقی پیش از تایید ورزشگاه مرحوم قایقران انزلی برای بازی ملوان با استقلال توسط نماینده سازمان لیگ خبرداد.

...

انزلی- مدیر کل ورزش و جوانان گیلان گفت: سازمان لیگ فوتبال روند بازسازی ورزشگاه تختی انزلی را برای میزبانی ملوانان از استقلال تهران تأیید کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، جهانبخش آرمان شامگاه سه شنبه در حاشیه بازدید از ورزشگاه تختی ...

رشت- مدیرکل ورزش و جوانان گیلان عمده چالش ازدواج در استان را باورهای غلط خانواده ها و جوانان دانست و گفت: دستگاه های متولی می توانند نقش مؤثری در این زمینه ایفا کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، جهانبخش آرمان شامگاه ...

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر، جهانبخش آرمان امروز (شنبه) در دیدار معاون وزیر ورزش با نمایندگان ورزش گیلان، نواب و رؤسای هیئت های ورزشی در سالن همایش های مهمانسرای المپیک رشت، با بیان اینکه گیلان در حوزه زیرساخت ...

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر، جهانبخش آرمان عصر دوشنبه در حاشیه بازدید از ورزشگاه تختی انزلی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بیشتر اماکن ورزشی در شهرستان های رشت، انزلی و تالش علاوه بر فرسودگی، استانداردهای لازم برای برگزاری ...

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر، جهانبخش آرمان عصر پنجشنبه در مراسم بیست و چهارمین سالگرد سیروس قایقران در انزلی، اظهار کرد: کسانی که در دهه ۶۰ فوتبال را دنبال می کردند ...

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری مهر، با حکم «حمید سجادی» وزیر ورزش و جوانان، «جهانبخش آرمان» به عنوان سرپرست اداره کل ورزش و جوانان گیلان منصوب شد.

در متن ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان