عدم برنامه ریزی مناسب برای چرخه تولید و توزیع آرد که موجب تعطیلی نانوایی ها یا محدود شدن فعالیت آنها شده از یک سو و نیز تعداد بالای مسافران نوروزی گیلان که به مراتب بیشتر از برآوردهای اولیه بوده ...

به گفته رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان، هم زمان با چهل و چهارمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران ۲۹ طرح عمرانی، تولیدی و خدماتی در بخش کشاورزی استان گیلان افتتاح و 89 نفر در جریان آن ها مشغول به کار خواهند ...

رشت- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان گفت: همزمان با ایام الله دهه فجر ۲۹ طرح عمرانی، تولیدی و خدماتی بخش کشاورزی با بیش از ۱۲۷ میلیارد تومان سرمایه گذاری در این استان به بهره برداری می رسد.

صالح محمدی در ...

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به کسب رتبه نخست گیلان در تولید و زراعت چوب کشور، گفت: در ۴۸ هزار هکتار از زمین های استان زراعت چوب انجام می شود.

...

رشت- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به کسب رتبه نخست استان در تولید و زراعت چوب کشور گفت: این چوب ها در صنایع سلولزی استفاده می شود.

صالح محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به ...

رشت- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به حمایت این سازمان از دامداران گفت: در ۹ ماهه نخست امسال ۲۳ هزار تُن گوشت قرمز در استان تولید شد.

صالح محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به ...

رشت- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان از جوجه ریزی بیش از ۹۱ میلیون قطعه ای در ۹ ماهه سال خبر داد و گفت: در حال حاضر ۹۵ تن گوشت قرمز و ۱۱۴۸ تن مرغ منجمد به عنوان ذخیره موجود است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با بیان اینکه هیچ نگرانی در تامین کود شیمیایی استان وجود ندارد، گفت: با تلاش های صورت گرفته ۳۴ هزار تن انواع کودهای شیمیایی در گیلان ذخیره شده است.

...

رشت -رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با بیان اینکه برنج در سبد کالاهای اساسی قرار می گیرد، گفت: مسئولان استان گیلان به جد پیگیر قرارگیری برنج سبد کالای اساسی هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، صالح محمدی شامگاه یکشنبه در گفت ...

آستانه اشرفیه- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان، آبزی پروری خارج از دریا را از سیاست های مهم شیلات برشمرد و گفت: باید این ظرفیت ها فعال شود.

صالح محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به بازدید استاندار گیلان به ...

رییس سازمان جهاد کشاورزی گیلان این استان را یکی از استان های مهم و اثرگذار در بخش کشاورزی در کشور دانست و گفت: ۵۰ درصد اقتصاد و ۳۰ درصد اشتغال استان گیلان متأثر از کشاورزی است.

...

رشت- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با تأکید بر لزوم مردمی کردن مدیریت آب در استان گفت: مدیریت آب در بخش کشاورزی با شیوه نامه دانش بنیان تحقق پیدا می کند.

به گزارش خبرنگار مهر، صالح محمدی صبح پنج شنبه ...

رشت- رئیس جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به کشتار روزانه ۶۰۰ تُن مرغ در کشتارگاه های استان گفت: در آبان ماه امسال بیش از ۱۰ میلیون و ۱۷ هزار قطعه جوجه ریزی در گیلان انجام شده است.

صالح محمدی ...

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با بیان اینکه خط قرمز ما تغییر کاربری اراضی کشاورزی است، گفت: زیبنده نیست در استانی که بیش از ۳۰ درصد اشتغال آن در بخش کشاورزی است شاهد موارد متعدد تغییر کاربری اراضی مستعد ...

...

به گفته مدیر کل جهاد کشاورزی گیلان، اختصاص ۱۷۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای ۱۷ پروژه در بخش کشاورزی از محل سفر رئیس جمهور به گیلان، سندی بر توجه و برنامه ریزی و حمایت دولت سیزدهم از حوزه کشاورزی این استان ...

برداشت راتون از ۵۸ هزار هکتار از زمین های کشاورزی گیلان آغاز شده و پیش بینی می شود ۵۰ هزار تن راتون به ارزش بیش از ۲ هزار و ۲۵۰ میلیارد تومان از شالیزارهای گیلان برداشت شود.

...

رشت- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به آغاز برداشت راتون از شالیزارهای استان گفت: پیش بینی شده امسال ۴۹ هزار و ۳۰۰ تن راتون برداشت شود.

به گزارش خبرنگار مهر، صالح محمدی شامگاه سه شنبه در گفتگو با ...

رشت- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به افزایش ۱۵ درصدی تولید فندق در سال جاری گفت: باغداران گیلانی امسال ۲۲ هزار و ۳۰۰ تن فندق برداشت کردند.

صالح محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به وجود ...

رودسر- مدیر جهاد کشاورزی گیلان با تأکید بر لزوم تقویت صنایع تبدیلی فندق با جذب سرمایه گذاران گفت: اعتبارات خوبی در زمینه صنایع تبدیلی و سایر خدمات کشاورزی اختصاص یافته است.

به گزارش خبرنگار مهر، صالح محمدی عصر یکشنبه در ...

رشت- رئیس سازمان جهادکشاورزی استان گیلان گفت: سهمیه آرد نانوایی ها در زمان مقرر توزیع می شود و مشکلی در تأمین آرد واحدهای نانوایی استان گیلان وجود ندارد.

به گزارش خبرنگار مهر، صالح محمدی ظهر چهارشنبه در حاشیه بازدید و ...

رشت- رئیس جهاد کشاورزی گیلان گفت: با اقدامات اصلاحی انجام شده میزان تولید زیتون در استان گیلان امسالدر مقایسه با سال گذشته بیش از ۳ برابر شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، صالح محمدی پیش از ظهر سه شنبه در ...

رشت- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به برداشت یک میلیون و ۱۵۰ هزار تن شلتوک از شالیزارهای استان گفت: در مقایسه با سال گذشته شاهد افزایش ۲۰ درصدی هستیم.

صالح محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره ...

رشت- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به اختصاص ۳۰ میلیارد تومان اعتبار از سفر رئیس جمهور به طرح یکپارچه سازی اراضی کشاورزی استان گفت: این طرح در سه منطقه در حال اجرا است.

صالح محمدی در گفتگو با ...

رشت- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان گفت: جهاد کشاورزی با تمام توان در کنار تولید کنندگان این بخش است.

به گزارش خبرنگار مهر، صالح محمدی عصر پنجشنبه در نشست خبرگان بخش کشاورزی گیلان اظهار کرد: اهمیت علم و دانش در ...

رشت- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به اجرای طرح کاروان تخصصی کشاورزی ویژه زیتون گفت: برای بالا بردن بهره وری در تولید محصولات نیازمند ورود طرح ها و پروژه های علمی هستیم.

صالح محمدی در گفت و گو ...

رشت- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با تأکید بر لزوم حرکت به سمت کشاورزی دانش بنیان گفت: مدیریت منابع آب در گیلان اهمیت دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، صالح محمدی صبح چهارشنبه در نشست بررسی وضعیت آب و خاک استان ...

رشت- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به آغاز برداشت زیتون از هشت هزار و ۳۳۳ هکتار از باغات رودبار گفت: پیش بینی شده امسال ۱۸ هزار تن زیتون برداشت شود.

صالح محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر با ...

رشت- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان از برداشت ۲۲۷ هزار هکتار از اراضی شالیزاری استان خبر داد و گفت: پیش بینی شده امسال بیش از ۷۰۰ هزار تن برنج سفید برداشت شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، صالح محمدی با ...

رشت- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به روزهای پایانی برداشت برنج در استان گفت: تاکنون ۱۷۵ هزار هکتار از اراضی شالیزاری گیلان مکانیزه برداشت شده است.

صالح محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برداشت ۱۹۵ ...

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به توانمندی های استان در حوزه کشاورزی، گفت: در تولید مرغ از رتبه پنجم به سوم رسیدیم و در تولید برنج نیز تأمین کننده قوت ۲۰ میلیون ایرانی هستیم.

...

رشت- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به اینکه تغییر کاربری عرصه های حاصلخیز استان خط قرمز این سازمان است، گفت: اجازه هیچ گونه تغییر کاربری را نمی دهیم.

به گزارش خبرنگار مهر، صالح محمدی پیش از ظهر پنج ...

رشت- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان گفت: برای حفاظت از اراضی باید از نرم افزارها و سامانه های به روز و پیشرفته بهره ببریم.

به گزارش خبرنگار مهر، صالح محمدی امروز چهارشنبه در نشست هم اندیشی معاون وزیر و رئیس ...

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان از احتمال برداشت برنج در بیش از ۱۰۰ هزار هکتار از اراضی شالیزاری به صورت مکانیزه خبر داد و گفت: با توجه به اینکه ۱۸۵ هزار هکتار از اراضی شالیزاری به صورت مکانیزه ...

رشت- رئیس جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به برداشت ۲۱ درصدی اراضی شالیزاری و پیش بینی تولید بیش از ۷۰۰ هزار تُن برنج سفید در استان گفت: ۴۰ هزار هکتار از اراضی به صورت مکانیزه برداشت شده است.

صالح محمدی ...

به گفته رئیس سازمان جهادکشاورزی گیلان بیش از ۲۵۰ نانوایی متخلف که بیشتر آنها تعطیلی خودسرانه داشتند به تعزیرات معرفی شدند.

...

رشت- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به انجام ۸۵۶ مورد بازرسی از نانوایی های استان در تاسوعا و عاشورای حسینی گفت: ۲۵۰ نانوایی متخلف شناسایی شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، صالح محمدی با اشاره به تشدید بازرسی از ...

بررسی ها نشان می دهد علیرغم اینکه استان گیلان در تأمین و توزیع گندم و آرد وضعیت مطلوب تری در کشور دارد و سازمان جهاد کشاورزی برای کاهش التهابات آرد و نان طی چهارماهه منتهی به تیرماه ماهانه 20 هزار ...

رشت- برداشت مکانیزه ذرت علوفه ای در ۳۲ هکتار از اراضی کشاورزی استان گیلان آغاز شد.

...

انزلی- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان گفت: جهاد کشاورزی استان رویکرد افزایش محصول در واحد سطح را در دستور کار خود قرار داده است.

به گزارش خبرنگار مهر، صالح محمدی ظهر پنجشنبه در مراسم نخستین برداشت مکانیزه برنج در روستای ...

رشت- رئیس سازمان جهاد کشاورزی با اشاره به اجرای طرح کاروان تخصصی کشاورزی ویژه برنج، گفت: برای بالا بردن بهره وری در تولید محصولات کشاورزی نیازمند ورود طرح ها و پروژه های علمی هستیم.

به گزارش خبرنگار مهر، صالح محمدی ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان