رئیس جمهور گفت: برای خنثی کردن نقشه سوداگران، تلاش کنید بخش آسیب دیده تالاب انزلی در حد امکان احیا شده و به حالت قبل بازگردد.

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی با ابراز تأسف از آتش سوزی ...

اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام افزایش و تقویت منابع صندوق توسعه ملی از طریق سرمایه گذاری در داخل و خارج کشور را تصویب کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مجمع تشخیص مصلحت نظام، اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام ...

به گفته رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان، با ورود دو سرمایه گذار در شهرک صنعتی لوشان نیروگاه خورشیدی در این شهرک ایجاد می شود.

...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، سایت مشرق نوشت: «ربودن مال متعلق به غیر» که از آن با عنوان سرقت یاد می شود، یکی از رایج ترین جرائم در جهان به شمار می رود. در کشورهای مختلف و در نقاط سرزمینی ...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، در مورخه 25 اردیبهشت 1396 فردی با مراجعه به کلانتری 133 شهرزیبا به مأمورین اعلام کرد که توسط یک خانم جوان و مردی نزدیک به 50 ساله مورد زورگیری و اخاذی قرار گرفته است.

به گزارش لنگرخبر، محمود قاسمی پیش از ظهر امروز در نشست انتظامی شهرستان لاهیجان در تشریح چگونگی انهدام و دستگیری باند سارقان به عنف در لاهیجان اظهار کرد:  با تلاش کارآگاهان باند چهار نفره سارقان به عنف منهدم در ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان