در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

رئیس سازمان انرژی اتمی گفت که اهتمام و حمایت های پیوسته شهید رئیسی برای توسعه علم و فناوری هرگز فراموش نمی شود. این تلاش در رئیس جمهور شهید بود و اگر دستاوردی داریم به خاطر هدایت گری ایشان بود.

به گزارش ...

محمد اسلامی، شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی را از ذخیره های اخلاقی و ارزشی جمهوری اسلامی برشمرد و گفت: ایشان به ارزش ها پایبند بودند و لحظه ای از حاکمیت ارزش ها غافل نشدند.

رئیس سازمان انرژی اتمی ایران ...

الکسی لیخاچوف، رییس شرکت دولتی روس اتم در پیامی شهادت رییس جمهور اسلامی ایران و جمعی از همراهانشان را به محمد اسلامی تسلیت گفت.

به گزارش ایسنا، در پیام الکسی لیخاچوف آمده است: جناب آقای اسلامی عزیز؛ کارکنان صنعت هسته ای ...

رئیس سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه حدود نیمی از موارد باقی مانده با آژانس بین المللی انرژی اتمی حل و فصل شد، گفت: دو مکان باقی مانده هم در فرآیند حل و فصل قرار دارد. طبق برنامه توافق شده، ...

مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی هفته گذشته با بسته پیشنهادی جدیدی برای بهبود سطح همکاری ها با ایران در چارچوب «بیانیه مشترک اسفند ۱۴۰۱» به ایران سفر کرد؛ پیشنهاداتی که در سرنوشت نشست بعدی شورای ...

به گزارش ایسنا، رافائل ...

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در جریان سفر اعضای هیئت دولت سیزدهم به استان قم با آیت الله اعرافی، مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور دیدار کرد.

به گزارش ایسنا، محمد اسلامی، معاون رئیس جمهور در جریان ...

رئیس سازمان انرژی اتمی گفت که شهدا نگین افتخار این ملت هستند و امروز از تمامی دست اندرکاران برگزاری این مراسم قدردانی می کنم و خوشحال از اینکه در این یادآوره حضور دارم.

به گزارش ایسنا، محمد اسلامی اظهار کرد: در ...

معاون رئیس جمهور گفت که روابط ما با آژانس با تعامل خوب و پایدار باید ادامه یابد و نباید متاثر از جریانی باشد که همواره با تهمت و افترا برای مخدوش کردن مسیر ایران تلاش می کند. مذاکرات فنی ما ...

در جریان برگزاری نخستین کنفرانس بین المللی علوم و فنون هسته ای در اصفهان، محمد اسلامی با عبدالله بن سعود العنزی سفیر عربستان سعودی در ایران به دیدار و گفت وگو پرداخت.

به گزارش ایسنا، محمد اسلامی در این دیدار ضمن ...

رئیس سازمان انرژی اتمی درباره پیام کنفرانس بین المللی هسته ای برای آژانس بین المللی انرژی اتمی کفت: آژانس باید از حقوق خود در چارچوب حقوقی که دارد، تبعیت کند و دسترسی به فناوری صلح آمیز هسته ای را ...

به ...

رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: ایران اراده رسیدن به ۲۰ هزار مگاوات برق اتمی را تا ۱۴۲۰ دارد و این طرح را در سواحل شمالی و جنوبی به اجرا می گذاریم.

به گزارش ایسنا، محمد اسلامی در سخنانی در افتتاحیه اولین ...

معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران در جریان بازدید از میزگردها و پنل های تخصصی سی امین کنفرانس ملی هسته ای ایران و نخستین کنفرانس بین المللی علوم و فنون هسته ای اظهار کرد: با برگزاری ...

به ...

با وجود اینکه ایران بعد از لغو انتصاب هشت بازرس، ۱۴ بازرس جدید پیشنهادی از سوی آژانس را پذیرفت و تعداد بازرسان در ایران به ۱۳۰ نفر رسیده، آژانس باز هم بر مواضع قبلی خود تاکید دارد؛ در حالی که ...

رئیس سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه جریان مخرب و صهیونیستی در حال القای صلح آمیز نبودن برنامه هسته ای ایران است، یادآور شد که رافائل گروسی گفته نشانه ای از برنامه تسلیحاتی ایران وجود ندارد.

به گزارش ایسنا، محمد اسلامی ...

معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران اظهار کرد: ایران همسو با سایر کشورهای جهان، گام های اساسی برای افزایش تعداد نیروگاه ها و ظرفیت تولید برق هسته ای برداشته است.

به گزارش ایسنا، محمد اسلامی در جریان بازدید ...

عملیات اجرایی پروژه طرح تامین مسکن کارکنان نیروگاه اتمی بوشهر با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران آغاز شد.

به گزارش ایسنا، در جریان سفر محمد اسلامی، معاون رییس جمهور به استان بوشهر، عملیات اجرایی پروژه ساخت ...

رئیس سازمان انرژی اتمی گفت که در سازمان انرژی اتمی سعی کرده ایم از نقطه آغاز تا پایان از تکنولوژی های روز دنیا نظیر هوش مصنوعی در انجام فرایندها استفاده کنیم.

به گزارش ایسنا، محمد اسلامی رییس سازمان انرژی اتمی ایران ...

سازمان انرژی اتمی ایران و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با هدف توسعه و رونق اقتصاد معادن و نیز بهره برداری از ظرفیت های بالفعل و دانش فنی شناسایی و اکتشاف ذخایر معدنی در صنعت هسته ای، تفاهم نامه ...

رییس سازمان انرژی اتمی گفت که در اولین کنفرانس بین المللی هسته ای کشور که در اردیبهشت ماه برگزار می شود کارشناسان آژانس بین المللی انرژی اتمی شرکت خواهند کرد.

به گزارش ایسنا، محمد اسلامی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ...

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی صبح روز سه شنبه با حضور در مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری بی واسطه پاسخگوی مشکلات و مسائل مردمی، اعضا و کارکنان مرتبط به این سازمان و شرکت های وابسته بود.

به گزارش ...

رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: مهمترین کار ما در بخش پرتودهی است. سامانه هایی را که طراحی کرده ایم را راه اندازی می کنیم؛ ۱۲ قطب طراحی شده امسال زودتر راه اندازی می شوند.

به گزارش ایسنا، محمد اسلامی در ...

رییس سازمان انرژی اتمی گفت: مردم ایران نشان دادند که در سرما و گرما، تلخی و شیرینی، گرانی و ارزانی همیشه در صحنه حمایت از مظلوم هستند.

به گزارش ایسنا، محمد اسلامی در حاشیه برگزاری راهپیمایی روز قدس با اشاره به ...

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی به مناسبت روز جهانی قدس از ملت بزرگ ایران جهت حضور در راهپیمایی علیه جنایت های رژیم صهیونیستی دعوت کرد.

به گزارش ایسنا، متن  پیام محمد اسلامی به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن ...

محمد اسلامی، معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران در پیامی حمله رژیم متجاوز صهیونیستی به ساختمان کنسولگری ایران در دمشق را محکوم کرد.

به گزارش ایسنا، در بخشی از این پیام آمده است: همزمان با سالروز شهادت مولای ...

معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران در پیامی ویدیویی فرارسیدن سال ۱۴۰۳ شمسی را به ملت بزرگ ایران اسلامی تبریک گفت.

به گزارش ایسنا، محمد اسلامی همزمان با فرارسیدن سال ۱۴۰۳ شمسی در پیام ویدیویی که در صفحه ...

رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: از اردیبهشت سال آینده سایت های پرتودهی یکی پس از دیگری افتتاح می شود و امیدوارم تا پایان دولت چهاردهم، دو نیروگاه هزار مگاواتی دیگر هم افتتاح شود.

به گزارش ایسنا، محمد اسلامی در حاشیه جلسه ...

معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران در پیام هایی جداگانه دریافت نشان «فتح» را به فرماندهان کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ارتش جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت.

به گزارش ایسنا، در پیام های محمد اسلامی، رییس سازمان ...

محمد اسلامی، معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران در پیامی درگذشت حمید بهبهانی، وزیر اسبق راه و ترابری دولت های نهم و دهم را تسلیت گفت.

به گزارش ایسنا، متن پیام رییس سازمان انرژی اتمی ایران به این ...

معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران با حضور در مسجد جامع لویزان، رای خود را به صندوق انداخت.

به گزارش ایسنا، محمد اسلامی، رییس سازمان انرژی اتمی امروز(جمعه ۱۱ اسفندماه) با شرکت در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس ...

رئیس سازمان انرژی اتمی گفت که در ۱۱ اسفند باید عناصر و نیروهایی را انتخاب کنیم که به آرمان ها و ارزش های انقلاب و اسلام مومن باشند و خلاقانه و مدبرانه با راه حل های کارآمد و سازگار با ...

رئیس سازمان انرژی اتمی از اظهار تمایل رئیس آژانس بین المللی انرژی اتمی برای سفر به ایران خبر داد.

به گزارش ایسنا، محمد اسلامی صبح امروز چهارشنبه دوم اسفند ۱۴۰۲ در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران اظهار کرد:  تعاملات ...

مدیرعامل شرکت نیروگاه های اتمی «ایران- هرمز» اعلام کرد استفاده حداکثری از توانمندی های صنایع و پیمانکاران داخلی را در پروژه نیروگاه ایران ـ هرمز سرلوحه سیاست های خود قرار داده است.

به گزارش ایسنا، هم زمان با سفر رئیس جمهور ...

رییس سازمان انرژی اتمی گفت: دستگاه ایرانیوم هم در خطوط تولید و فرآیند آزمون صعنت هسته ای و هم در پتروشیمی ها برای طیف سنجی ایزوتوپی کاربرد اساسی داشته و مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

به گزارش ایسنا، محمد ...

رئیس سازمان انرژی اتمی در تشریح دستاوردهای پرکاربرد صنعت هسته ای در زندگی مردم و صنایع از خودکفایی در زمینه ایزوتوپ های پایدار گفت و افزود: ۵۰ رادیو دارو اکنون توزیع می شود و حدود ۲۰ رادیو دارو در فاز ...

معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی اظهار کرد: امروز صنعت هسته ای ایران به ویژه در زمینه چرخه سوخت که حیاتی ترین فناوری در عرصه بین المللی قلمداد می شود و دارای کاربردهای متنوع و فراوانی است، ...

هم زمان با نخستین روز از دهه فجر ۱۴۰۲ و در جریان دور دوم سفر رییس جمهور و اعضای هیات دولت به استان هرمزگان، محمد اسلامی رییس سازمان انرژی اتمی ایران با استقبال فرماندار، امامان جمعه و جمعی از مسئولان ...

رئیس سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه این سازمان به صورت مرتب کیفیت آب رودخانه ارس را پایش می کند، گفت: نگرانی درباره آلودگی آب این رودخانه وجود ندارد.

به گزارش ایسنا، آلودگی آب رودخانه ارس به مواد رادیواکتیو موضوعی است ...

رییس سازمان انرژی اتمی از تولید آفتکش های جدید هسته ای برای نابود کردن آفات از نخلستان های کشور خبر داد.

به گزارش ایسنا،  محمد اسلامی در حاشیه جلسه هیات وزیران در جمع خبرنگاران، گفت: سند راهبردی ۲۰ ساله سازمان در ...

با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی از رادیوداروی پارس تکتو (PSMA) با هدف فراهم کردن امکان تصویربرداری سرطان «پروستات» در تمامی مراکز پزشکی هسته ای رونمایی شد.

به گزارش ایسنا، در دومین نمایشگاه محصولات دانش بنیان حوزه ...

رییس سازمان انرژی اتمی در پاسخ به این پرسش که نمی توانیم یا نمی خواهیم بمب اتمی داشته باشیم؟ گفت: این موضوع نتوانستن نیست، بلکه نخواستن و اراده نکردن است. اراده نظام امنیت ملی ما بر این اساس نیست.


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان