شصت و هفتمین کنفرانس عمومی سالانه آژانس بین المللی انرژی اتمی دوشنبه هفته آینده با حضور وزیران و رئیسان انرژی اتمی کشورهای عضو آژانس در مقر سازمان ملل در وین آغاز به کار می کند.

به گزارش ایسنا، محمد اسلامی، رییس ...

رئیس سازمان انرژی اتمی ایران با اشاره به تداوم همکاری این سازمان با آژانس بین المللی انرژی اتمی، گفت که با اقدام نظامی و یا تحریم نمی توان برنامه هسته ای ایران را حذف کرد.

به گزارش ایسنا، «محمد اسلامی» رئیس ...

همزمان با هفته دولت ، معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران به منظور رونمایی و بهره برداری از برخی پروژه های فناورانه و عمرانی به استان آذربایجان شرقی سفر کرد و مورد استقبال استاندار و ...

به گزارش ...

رییس سازمان انرژی اتمی گفت: سزیم ۱۳۷ حاصل کار شش ماهه سازمان است که با خودباوری بی نظیر توانستیم آن را تولید کنیم.

به گزارش ایسنا، محمد اسلامی روز یکشنبه در نشست خبری در حاشیه نمایشگاه روایت خدمت گفت: نتیجه تحقیقات ...

رییس سازمان انرژی اتمی گفت: سزیم ۱۳۷ حاصل کار شش ماهه سازمان است که با خودباوری بی نظیر توانستیم آن را تولید کنیم.

به گزارش ایسنا، محمد اسلامی روز یکشنبه در نشست خبری در حاشیه نمایشگاه روایت خدمت گفت: نتیجه تحقیقات ...

با حضور محمد اسلامی در غرفه سازمان انرژی اتمی در نمایشگاه روایت خدمت و دستاوردهای دو ساله دولت مردمی از رادیونوکلوئید سزیم ۱۳۷؛ جدیدترین رادیوداروی تولید شده در این سازمان رونمایی شد.

به گزارش ایسنا، سازمان انرژی اتمی هسته پرتوزای ...

معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران روز دوشنبه با همراهی برخی از معاونان و مدیران سازمان از بورس تهران و تالار معاملات بازدید کرد.

به گزارش ایسنا، محمد اسلامی در جریان این بازدید اظهار کرد: به منظور همکاری ...

نشست مشترک اعضای کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی با محمد اسلامی، معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران برگزار شد.

به گزارش ایسنا، در این نشست که بهروز کمالوندی، سیدامیرحسین فقهی و سید ...

رییس سازمان انرژی اتمی از آمادگی و توان ایران برای صادرات مشتقات آب سنگین ایران خبر داد.

به گزارش ایسنا، محمد اسلامی روز سه شنبه در برنامه تلویزیونی در شبکه خبر از دستاورد سازمان انرژی اتمی در حوزه لیزر خبر داد ...

اعضای کمیسیون انرژی مجلس با حضور در سازمان انرژی اتمی ایران و دیدار با رییس این سازمان و معاونان وی، در جریان آخرین دستاوردهای صنعت هسته ای کشور قرار گرفتند.

به گزارش ایسنا، اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی علاوه بر ...

تفاهم نامه همکاری سازمان انرژی اتمی و وزارت آموزش و پرورش در اختتامیه دومین جشنواره ملی «من فناوری هسته ای هستم» با حضور اعضای کابینه دولت سیزدهم به امضا رسید.

به گزارش ایسنا، در آیین اختتامیه دومین جشنواره ملی «من فناوری ...

رئیس سازمان انرژی اتمی ایران گفت: فرآیند رفتن دانشجویان و متخصصان به سایر کشورها به چند روز و چند هفته کاهش یافته است؛ چراکه کشورها درو کردن و وارد کردن استعدادها به کشور خود را در بالاترین اولویت قرار ...

به ...

رییس سازمان انرژی اتمی نصب دوربین های آژانس فراتر از تعهدات ایران را تکذیب کرد.

به گزارش ایسنا، محمد اسلامی در جمع خبرنگاران در حاشیه نشست هیات دولت در پاسخ به اینکه گفته شده است که در اصفهان دوربین بیش از ...

نشست دبیران کل تشکل های شاهد و ایثارگر سراسر کشور با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران برگزار شد.

به گزارش ایسنا به نقل از مرکز دیپلماسی عمومی و اطلاع رسانی سازمان انرژی اتمی ایران، نشست دبیران ...

رییس سازمان انرژی اتمی ایران و معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری برای تعریف و اجرای پروژه های پیشران انرژی اتمی با تصویب طرح های پیشران هسته ای ۲۰۰۰میلیارد تومانی توافق کردند.

به گزارش ایسنا، بر همین ...

رئیس سازمان انرژی اتمی در رابطه با اظهارات یک نماینده مجلس مبنی بر نصب ۱۰۰ دوربین جدید در نیروگاه اصفهان و مغایرت آن با قانون اقدام راهبردی مجلس، گفت: چنین موضوعی صحت ندارد، در اصفهان نیروگاهی نداریم که ...

به گزارش ...

رییس سازمان انرژی اتمی تعیین نسبت فناوری هسته ای با مردم را مهم ترین رویکرد نمایشگاه دستاوردهای هسته ای عنوان و بیان کرد: دستاوردهای هسته ای حاصل تلاش جوانان متعهد و دانشمندان سازمان انرژی اتمی است.

به گزارش ایسنا، محمد اسلامی ...

رییس سازمان انرژی اتمی ایران اظهار کرد: در عرض یک سال گذشته توانسته ایم فرآیند تبدیل ایده به محصول را به مدت زمان سه تا چهار ماه کاهش دهیم.

به گزارش ایسنا، محمد اسلامی، معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی ...

با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران و نیز سرپرست وزارت جهاد کشاورزی از تازه ترین دستاوردهای این سازمان در حوزه کشاورزی و فرآورده های بیولوژیکی رونمایی شد.

به گزارش ایسنا، با حضور محمد اسلامی رییس سازمان ...

رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: سیاست ایران در مقابل آژانس همیشه روشنگری بوده و در دولت سیزدهم این مساله با قدرت بیشتری رخ داده است.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان انرژی اتمی، معاون رییس جمهور در ...

معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران در پیامی انتصاب علی اکبر احمدیان به نمایندگی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و دبیر شورایعالی امنیت ملّی جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.

به گزارش ایسنا، متن پیام محمد اسلامی به ...

رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: جمهوری اسلامی ایران مطابق موازین آژانس و پادمان کار می کند و هر زمان بخواهد فعالیتی انجام دهد، تنظیماتش را با آژانس برقرار و مطابق آن عمل می کند.

به گزارش ایسنا، محمد اسلامی در حاشیه ...

رییس سازمان انرژی اتمی ایران گفت: روایتگری از فعالیت هسته ای ایران یک تصویر وارونه از حقایق را نشان می دهد و در این زمینه نقش سفرا و نمایندگان ایران در خارج از کشور، روشنگری و مدیریت جبهه سنگین شکل ...

رییس سازمان انرژی اتمی ایران گفت: مدارس انرژی اتمی نظام تربیتی و آموزشی خود را به گونه ای تنظیم کرده که دانش آموزان در مسیر خلاقیت و نوآوری قرار گیرند.

به گزارش ایسنا، محمد اسلامی در آیین رونمایی از اختراعات، ...

مراسم گرامیداشت هفته معلم با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران در دبستان دخترانه اندیشه و دبیرستان دخترانه متوسطه دوره اول انرژی اتمی برگزار شد.

به گزارش ایسنا، در این مراسم همچنین علیرضا کریمیان (مدیر کل آموزش ...

کارخانه تولید کیک زرد در ساغند اردکان با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی، معاونان این سازمان و جمعی از مسوولان استان یزد به بهره برداری رسید.

به گزارش ایسنا، محمد اسلامی امروز ۱۴ اردیبهشت ماه در مراسم ...

رییس سازمان انرژی اتمی از اتصال دوباره نیروگاه بوشهر به شبکه برق سراسری تا پایان اردیبهشت ماه خبر داد.

محمد اسلامی در گفت وگو با ایسنا درباره آخرین وضعیت تعمیرات و سوخت گذاری مجدد نیروگاه اتمی بوشهر گفت: نیروگاه بوشهر الان ...

رییس سازمان انرژی اتمی گفت: روند مذاکرات میان ایران و آژانس در حال پیشرفت است و هر روز هیات های فنی و کارشناسی در رفت و آمد و ارتباط هستند.

به گزارش ایسنا، محمد اسلامی در حاشیه جلسه هیات دولت در ...

رییس سازمان انرژی اتمی گفت: تلاش داریم نیروگاه های اتمی را به جایی برسانیم که حداقل ۱۵ درصد از انرژی کشور از مسیر هسته ای تامین شود.

به گزارش ایسنا، محمد اسلامی گفت: ما یک نیروگاه هزار مگاواتی داریم که تا ...

رییس سازمان انرژی اتمی گفت: تلاش داریم نیروگاه های اتمی را به جایی برسانیم که حداقل ۱۵ درصد از انرژی کشور از مسیر هسته ای تامین شود.

به گزارش ایسنا، محمد اسلامی گفت: ما یک نیروگاه هزار مگاواتی داریم که تا ...

معاون رییس جهمور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران به مناسبت ۲۰ فروردین «روز ملی فناوری هسته ای» برای دومین بار در دولت سیزدهم، امروز یکشنبه میهمان مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری است.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع ...

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی، ٢٠ فروردین روز ملی فناوری هسته ای را روز میثاق مجدد و وفای به عهد دانست و گفت: ۲۰ پروژه رادیودارو در دست اجرا داریم.

به گزارش ایسنا، محمد اسلامی شنبه شب به ...

رئیس سازمان انرژی اتمی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه از همان روز اول اعلام از سرگیری روابط تهران و ریاض از طرف سعودی پیام دریافت کردیم، گفت که حتما با عربستان همکاری و تعامل خواهیم داشت.

به گزارش ...

رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: سازمان فناوری های هسته ای گسترده و پرکاربردی برای حفاظت از محیط زیست در اختیار دارد که می تواند با حمایت مسئولین هر چه سریعتر بکار گرفته شود.

به گزارش ایسنا، تفاهم نامه همکاری سازمان حفاظت ...

تفاهم نامه همکاری سازمان حفاظت محیط زیست و سازمان انرژی اتمی با موضوع اصل ۵۰ قانون اساسی به منظور ایجاد و گسترش زمینه های مناسب همکاری مشترک و بهره مندی از فناوری هسته ای در حفاظت از محیط زیست توسط ...

رییس سازمان انرژی اتمی گفت: با آغاز عملیات اکتشاف و بهره برداری از مواد پرتوزا و عناصر همراه معدن ناریگان بافق، شاهد تولد دوباره بافق در اشتغالزایی و رونق اقتصادی خواهیم بود.

به گزارش ایسنا، در سفر روز پنجشنبه معاون ...

رئیس سازمان انرژی اتمی با اشاره به اینکه خط مقدم فناوری هسته ای خدمات پزشکی است و امروز بیش از یک میلیون بیمار در سال خدمت می گیرند، گفت: امروز ایران در تراز کشورهای برتر هسته ای با قابلیت های ...

[ad_1]

همزمان با روز ملی فناوری هسته ای، رادیو گفت و گو با محمد اسلامی رئیس سازمان انرژی اتمی مصاحبه می کند. ...

[ad_1]

همزمان با روز ملی فناوری هسته ای، رادیو گفت و گو با محمد اسلامی رئیس سازمان انرژی اتمی مصاحبه می کند. ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان