مجتمع ذوب آهن فولاد خزر یکی از واحدهای عظیم تولیدی در گیلان است که به دلیل بدهکاری کلان به وزارت نیرو، علی رغم اشتغال ۴۰۰  کارگر و نیروی متخصص، تعطیل شد.

...

مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان از افتتاح واحد جدید شرکت سرنگ مینای رودسر با حضور معاون وزیر صمت خبر داد.

...

همزمان با آغاز دهه مبارک فجر سه پروژه صنعتی با ۹ هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال اعتبار و ۲۰۰ نفر اشتغالزایی در شهر صنعتی رشت با حضور استاندار گیلان افتتاح و به بهره برداری رسید.

...

مدیرکل صمت گیلان با اشاره به کشف لاستیک قاچاق در گیلان گفت: با بررسی های صورت گرفته از انبار یکی از عاملان و فروشندگان بزرگ لاستیک استان بیش از ۶ هزار حلقه لاستیک سبک و سنگین کشف شد.

...

مدیرکل صمت گیلان تعرفه تجاری پنج تا ۲۰ درصدی میان ۲ کشور ایران و روسیه را مطلوب ندانست و گفت: تعرفه ها برای کالاهای برخی کشورهای همسایه ایران و کشورهای (مشترک المنافع) بین صفر تا پنج درصد است.

...

مدیرکل صمت گیلان با اشاره به احیای ۱۰۵ واحد راکد در گیلان گفت: احیای کارخانه های راکد و نیمه راکد در راستای افزایش اشتغال و تولید از اهداف مهم دولت سیزدهم بوده و تلاش ها برای رونق تولید در کشور ...

مدیر کل صنعت، معدن و تجارت گیلان از احیای ۱۷۲ واحد صنعتی راکد طی دو سال گذشته در سطح گیلان خبر داد و گفت: احیای واحدهای تولیدی در دولت سیزدهم باعث شده تا بیش از ۷ هزار اشتغال مولد ...

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت گیلان از افتتاح رسمی نمایشگاه پائیزه رشت ویژه لوازم تحریر و ملزومات مدرسه خبر داد و گفت: قاطبه ملزومات و اجناس ارائه شده در نمایشگاه، کاملا تولیدات داخلی با کیفیت و قیمت مناسب ...

...

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، حمیدرضا دنیادیده ـ معدن زغال سنگ سنگرود رودبار ۲۶ هکتار وسعت دارد و ...

مدیرکل صمت گیلان از صدور بیش از ۳۰۰ جواز تاسیس صنعتی در ۲ سال گذشته در گیلان خبر داد و گفت: از آغاز دولت سیزدهم تاکنون تعداد ۳۷۴ جواز تاسیس صنعتی با سرمایه گذاری ۹۸ هزار و ۶۴۹ میلیارد ریال ...

مدیرکل صمت گیلان از رشد تولید و اشتغال در استان خبر داد و گفت: در دولت سیزدهم علاوه بر توسعه صنایع، هیچ واحدی تعطیل نشده است.

...

مدیرکل صنعت، معدن وتجارت در آئین تجلیل از صادرکنندگان گیلانی گفت: برنامه ریزی لازم برای اعزام ۲۰ هیئت تجاری برای توسعه مراودات خارجی انجام شده است.

...

به گفته مدیرکل صنعت معدن و تجارت گیلان، هم اکنون ایران پوپلین با تیم جدید مدیریتی با تعمیرات اساسی و راه اندازی برخی از تاسیسات و امکانات به ۴۷ درصد افزایش تولید نسبت به سال ۱۳۹۹ دست یافته است.

...

مدیرکل صمت گیلان با بیان اینکه با تلاش شبانه روزی بازرسان این اداره کل، ارزش ریالی پرونده های متشکله حوزه قاچاق ۳۳۳ درصد در سال ۱۴۰۱ نسبت به سال ۱۴۰۰ افزایش یافت، گفت: این رشد از نظر تعداد پرونده های ...

مدیرکل صمتدگیلان از برخورد قاطع با بی حجابی در حوزه صنفی خبر داد و گفت: بیش از پنج واحد صنفی در رشت به علت عدم رعایت عفاف و حجاب پلمب شدند.

...

مدیرکل سازمان صمت گیلان از اجرای طرح پایش و نظارت بر بازار و عرضه کالاهای اساسی به ویژه مرغ، گوشت، برنج و روغن در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان خبر داد.

...

انزلی - رئیس سازمان صمت گیلان گفت: ظرفیت های صنعتی و امکانات تجاری گیلان می تواند مسیر برقراری تبادل تجاری ایران با بلاروس را تسهیل کند و زمینه ساز توسعه مبادلات تجاری باشد.

به گزارش خبرنگار مهر، تیمور پورحیدری عصر سه ...

رشت- رئیس سازمان صمت گیلان از اجرای طرح ملی کالابرگ در این استان خبر داد و گفت: همه دستگاه ها باید مشارکت حمایتی داشته باشند.

به گزارش خبرنگار مهر، تیمور پورحیدری بعدازظهر یکشنبه در نشست ستاد تنظبم بازار استان ...

مدیرکل صمت گیلان در بازدید سرزده از معادن موقت رودخانه سپیدرود با بیان اینکه مسؤولین فنی معادن به عنوان بازوی اداره کل صمت در نظارت تخصصی بر عملکرد صحیح معادن هستند، گفت: مسؤولین فنی معادن نباید در انجام ...

...

رشت- رئیس سازمان صمت گیلان با اشاره به نقش مسئولان فنی معادن در انجام نظارت های تخصصی گفت: پیمانکاران متخلف به دستگاه قضایی معرفی می شوند.

به گزارش خبرنگار مهر، تیمور پورحیدری عصر دوشنبه در بازدید از معادن موقت رودخانه ...

رشت- رئیس سازمان صمت گیلان با اشاره به اینکه همزمان با دهه مبارک فجر ۱۴ پروژه صنعتی افتتاح می شود، گفت: با افتتاح این پروژه ها برای ۳۰۷ نفر اشتغالزایی می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، تیمور پورحیدری بعد از ظهر ...

رشت- رئیس سازمان صمت گیلان گفت: نمایشگاه خدمات کسب و کار با رویکرد دانش بنیان در گیلان با حضور ۱۰۳ غرفه متشکل از نخبگان و مخترعین و خدمات دهندگان و مشاورین حرفه ای کارآفرینی برپا شده است.

به گزارش خبرنگار ...

رشت- رئیس سازمان صمت گیلان با تأکید بر تشدید رصد و پایش بازار در آستانه شب یلدا گفت: ۶۲ اکیپ بازرسی تشکیل و در طول روز بازارهای استان گیلان را رصد می کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، تیمور پورحیدری شامگاه ...

رشت- رئیس سازما صمت گیلان با اشاره به غیرفعال بودن نیمی از معادن استان گفت: میزان استخراج واقعی از معادن گیلان ۶ میلیون تن در سال است در حالی که نیاز استان بیش از ۲۰ میلیون تن برآورد می شود.

به گزارش لنگرخبر، طی حکمی از سوی تیمور پورحیدری مدیرکل صمت گیلان، علی‌اصغر محمددوست به عنوان سرپرست اداره صمت شهرستان لنگرود منصوب شد.

پیش از این اباصلت صفری در اداره صمت لنگرود فعالیت می‌کرد و محمددوست نیز در اداره صمت سیاهکل مشغول ...

مدیر کل سازمان صمت گیلان از پرداخت تسهیلات به ۲۴۷ واحد تولیدی در استان گیلان خبر داد و گفت: برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی تاکنون یک هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافته که بر اساس آمار ۷۴۷ ...

...

رشت- رئیس سازمان صمت گیلان گفت: در شش ماهه نخست امسال بیش از ۷۴۷ میلیارد تومان تسهیلات به بخش تولید در استان گیلان پرداخت شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، تیمور پورحیدری عصر پنج شنبه در نشست کارگروه تسهیل و ...

رئیس سازمان صمت گیلان از قرار گرفتن ۴۲ معدن در فرآیند مزاید در ابتدای فعالیت دولت سیزدهم خبر داد و گفت: با تلاش های صورت گرفته در مرحله دوم، ۵۰ معدن در این فرآیند قرار می گیرد.

...

رشت- رئیس سازمان صمت گیلان ارتقای سهم معادن در تولید ناخالص داخلی را برنامه وزارت صمت در سطح کلان عنوان کرد و گفت: در راستای احیای معادن راکد ۵۰ مزایده معدنی در گیلان برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، ...

رشت- رئیس سازمان صمت گیلان با اشاره به انجام بیش از ۵۵ هزار بازرسی از اصناف طی ماه های گذشته گفت: اصناف متخلف گیلان در این مدت دو هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان جریمه شده اند.

به گزارش خبرنگار مهر، ...

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان در حاشیه بازدید از چند واحد تولیدی استان گیلان گفت: ۳۷ درصد نخ مورد استفاده در تولید فرش ماشینی کشور در استان گیلان تولید می شود.

...

رشت- رئیس سازمان صمت گیلان از تامین ۳۷ درصد نخ مورد نیاز تولید فرش ماشینی در کشور توسط این استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، تیمور پورحیدری در حاشیه بازدید از یک شرکت تولید انواع ظروف چینی و دو ...

رشت- رئیس سازمان صمت گیلان با اشاره به اجرای طرح نظارت بر شالیکوبی ها گفت: تاکنون از ۴۵۰ شالیکوبی بازدید و ۱۲۲ پرونده تخلف تشکیل شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، تیمور پورحیدری صبح دوشنبه در گفتگو با رسانه با ...

رودبار- رئیس سازمان صمت گیلان با اشاره به برخورد قاطع با متخلفان معدنی در استان گفت: با هرگونه فعالیت بدون مجوز برخورد شده و عملیات متوقف می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، تیمور پورحیدری عصر دوشنبه در حاشیه بازدید از ...

رشت- رئیس سازمان صمت گیلان با اشاره به بهره برداری ۱۵ واحد صنعتی به مناسبت هفته دولت در این استان گفت: با افتتاح این پروژه ها ۳۹۲ فرصت شغلی ایجاد می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، تیمور پورحیدری عصر یکشنبه ...

رشت- رئیس سازمان صمت گیلان با اشاره به وجود ۷۰ برند معروف در این استان گفت: در صورت برنامه ریزی صحیح و استفاده از روش های نوین تجارت می توان اقتصاد گیلان را شکوفا کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، تیمور ...

رشت - رئیس سازمان صمت گیلان با اشاره به رشد ۶۴ درصدی صدور کارت بازرگانی از ابتدای امسال تاکنون گفت: کارت های بازرگانی واگذار شده به افراد دیگر تعلیق می شوند.

به گزارش خبرنگار مهر، تیمور پورحیدری بعد از ظهر ...

مدیرکل سازمان صمت گیلان با اشاره به تشکیل بیش از ۱۰۰ پرونده قاچاق کالا در گیلان از ابتدای سال تاکنون گفت: با تلاش های صورت گرفته از ابتدای سال تاکنون ۱۲۲ پرونده قاچاق کالا در گیلان به ارزش ۱۰۵ ...

رشت- رئیس سازمان صمت گیلان با اشاره به تشکیل ۱۲۲ پرونده قاچاق در استان از ابتدای امسال تاکنون گفت: متخلفان ۱۰۵ میلیارد ریال جریمه شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر، تیمور پورحیدری با اشاره به اینکه از ابتدای امسال تاکنون ۱۲۲ ...

مدیرکل صمت گیلان از آغاز به کار معدن سنگرود از هفته آینده خبر داد و گفت: با توجه به دستور استاندار گیلان و عزم جدی مسؤولان در راه اندازی معدن سنگرود حمایت های صورت گرفته در هفته آتی با نظارت ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان