مدیرکل صمت گیلان در بازدید سرزده از معادن موقت رودخانه سپیدرود با بیان اینکه مسؤولین فنی معادن به عنوان بازوی اداره کل صمت در نظارت تخصصی بر عملکرد صحیح معادن هستند، گفت: مسؤولین فنی معادن نباید در انجام ...

...

مدیرکل صمت گیلان از صاحبان واحد های تولیدی و صنعتی استان خواست برای دریافت سهمیه سوخت جایگزین فوری به سامانه تجارت آسان شرکت نفت مراجعه کنند.

...

ایسنا/در بسته ۱۰بندی حمایت فوری از بازار سرمایه مصوباتی از جمله بیمه شدن اصل و سود سهام مردم در یک سال آینده تا واریز شدن منابع جهت حمایت از سهام شرکت‌های تولیدی بزرگ کشور دیده می‌شود.

به گزارش ...

در بین اسامی شهدای اعلام شده که در عملیات تروریستی در حرم مطهر شاهچراغ به شهادت رسیدند نام حسنعلی پورعیسی نیز به چشم می خورد که این شهید اصالتا اهل شهرستان لنگرود گیلان است.

به گزارش لنگرخبر، به هنگام اقامه ...

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان در حاشیه بازدید از چند واحد تولیدی استان گیلان گفت: ۳۷ درصد نخ مورد استفاده در تولید فرش ماشینی کشور در استان گیلان تولید می شود.

...

مدیرکل صمت گیلان با بیان اینکه برای احیا و رفع مشکل واحدهای تعطیل، ستاد احیای واحدهای راکد و تملک شده در استان تشکیل شده است، گفت: با راه اندازی۶۰ واحد راکد پیش بینی شده، زمینه اشتغال پنج هزار نیروی ...

...

به گفته مدیرکل صمت گیلان بیش از دو هزار میلیارد تومان تسهیلات برای تامین و جبران کمبود نقدینگی صنایع استان در سال جاری تخصیص یافته است .

...

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری فارس از صومعه سرا، تیمور پورحیدری امروز در حاشیه بازدید سرزده از کارخانه تولید ...

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، تیمور پورحیدری امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به کسری های ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان