رشت- مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان با اشاره به ثبت ملی جشنواره بهار نارنج گفت: این جشنواره ۲۱ اردیبهشت در شهر کومله لنگرود برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، ولی جهانی بعد از ظهر دوشنبه در ...

با اینکه همه پیش بینی ها را کرده بودیم و بهترین سیستم ها را تهیه کردیم ولی باز هم به مشکل خروجی برخوردیم؛ بعداً فهمیدم حضرت مهدی(عج) داشت به ما می فهماند تا اهل بیت(ع) نخواهند، کار پیش نمی رود ...

به گزارش لنگرخبر، مردم شلمان شهرستان لنگرود با حضور گسترده خود در راهپیمایی روز قدس، نوای استکبار ستیزی سر دادند.

روز قدس شلمان

به گزارش سایت خبری تحلیلی لنگرخبر، حجت الاسلام والمسلمین محسن فداکار در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان لنگرود در سالن اجتماعات شهرداری لنگرود با بیان اینکه رسانه‌ها نقش مهمی در انعکاس فعالیت دستگاه‌ها و نهادها دارند، اظهار کرد: شهرداری و ...

وزیر آموزش و پرورش گفت: از سال آینده برای همکاران بر مبنای رتبه ای که دارند، حقوق به طور کامل پرداخت می شود.

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری تسنیم، یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش در حاشیه جلسه ...

لنگرود- نماینده ولی فقیه در گیلان بر لزوم همگرایی و هماهنگی مدیران برای حل مشکلات مردم تاکید کرد و گفت: نظارت ها بر بازار تشدید شود تا مردم آسیب نبینند.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی ظهر یکشنبه ...

لنگرود- نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه نماز انسان را بیمه می کند، گفت: انفاق کنندگان و نمازگزاران از رزق کریم برخوردار هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی پیش از ظهر یکشنبه در ...

رشت- پنجمین خانه محیط زیست در مدرسه گلهای داودی رشت افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار مهر حمزه عاشوری مدیرکل محیط زیست استان گیلان ظهر یکشنبه در حاشیه مراسم نواخته شدن زنگ هوای پاک در مدرسه گل های داودی رشت ...

لنگرود- ویژه برنامه عصر شعر «جانفدا» به مناسبت سومین سالروز شهادت سردار شهید سلیمانی به میزبانی خانواده شهید «مرتضی حسین پور» در روستاس شلمان شهرستان لنگرود برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، همزمان با سومین سالروز شهادت سردار ...

رستم آباد- همرزم شهید سلیمانی با اشاره به برکات و خدمات ارزشمند حاج قاسم و محور مقاومت در منطقه، گفت: سردار سلیمانی به همراه جبهه مقاومت امنیت منطقه را تثبیت کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار حسین مصطفی پور شامگاه سه ...

لنگرود- مدیر عامل کانون سنگرسازان بی سنگر گیلان با اشاره به نقش بی بدیل جهادگران در دفاع مقدس گفت: ۵۰۰ جهادگر و رزمنده گیلان تجلیل می شوند.

مظفر نامدار در حاشیه مراسم تجلیل از سنگرسازان بی سنگر استان گیلان در ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان